Reklama

Existuje Bůh?

Radka (Ne, 30. 5. 2004 - 20:05)

Pavlíno, Tvůj předchozí příspěvek je opět plný nesmyslů a demagogie, představa Boha, který chce naučit Američany pokoře, zbavit je pýchy, tak jim poslal 11. září atd., podobně se SARS. Nevím, z kterého světa Tvůj Anděl k Tobě přiletěl, z křesťanského určitě ne, tam se akcentuje Bůh milosrdný a milující, existence minulých životů se nepřipouští. Nic Ti dokazovat nehodlám, vyjadřuju jen svůj názor.

Pavlina (Ne, 30. 5. 2004 - 20:05)

A jeste jedna ma myslenka:STEJNE JAKO JA TI NEMOHU 100% DOKAZAT,ZE JE TO PRAVDA, NEMUZES TY 100 %DOKAZAT ME, ZE TO PRAVDA NENI...

Pavlina (Ne, 30. 5. 2004 - 20:05)

Radko, uplne stejne jsem se na nej rozcilovala a vznasela jsemstejne otazky jako ty.Neni to muj nazor,pouze rikam nahlas to,co mi sdeluje Andel.Psala jsem,ze se do toho pocita i minuly zivot.Prijde mi to neskutecne krute,ze kdyz byl nekdo v minulem zivote spatny, tak za to trpi v tomto zivote, i kdyz je hodny,ale pry za to bude v pristim zivote stastny.Je to silene, ale je to pravdepodobne tak!Take jsem se ptala, proc se to stalo 11.zari a rekl mi,ze americane si porad myseli,ze se jim nemuze nic stat, proto jim pry Buh ukazal,ze i oni jsou zranitelni.Chce je pry vest k pokore a ne k pyse.Take jsem se ptala proc byl v JV Asii SARS a ptaci chripka.Rekl mi,ze oni si porad mysli,ze se maji spatne pritom se se maji dobre.Chteji mit pry ve svete porad vic moci a nechteji vest mirova jednani.Pokud pry nepochopi,ze delaji chyby,budou opet trpet.atd Je toho strasne moc.Rozciluju se a hadam se s nim a pokladam mu porad dalsi a dalsi otazky a rikam mu,ze je Buh hrozne kruty.Ale on tvrdi,ze nam chce pomoc, aby jsme si diky vsem nemocem,pohromam atd. uvedomili,co delame spatne a jek spatne se k sobe, k prirode,zviratum chovame...

Radka (Ne, 30. 5. 2004 - 19:05)

Takže Pavlíno plácáš. Někdy zemře i úplně nevinný hodný člověk. Nevinné dítě. Jedenácté září. Atentáty. Války atd. A ptáme se proč. Proč to Bůh dopustil. Tohle je mysterium utrpení, na které ani křesťanská víra nezná vyčerpávající odpověď. Za těžkou nemocí vůbec nemusí být špatné chování, zjednodušuješ, a je to nebezpečný extrémní názor.

Pavlina (Ne, 30. 5. 2004 - 19:05)

Radko,chapu tvuj pocit.Kdyby mi tohle nekdo rikal pred dvema mesici, rekla bych mu to same.Ale je to tvuj nazor a rozhodne te neminim presvedcovat o opaku...

Pavlina (Ne, 30. 5. 2004 - 19:05)

Rika mi,ze ta ma schopnost je hlavne urcena pro to,aby lide pochopili proc urcitou nemoc maji,nebo nejake jine problemy, aby meli moznost se napravit.Napr. nejaka "bezna" nemoc je prvni varovani,uraz nebo nejaka tezsi nemoc druhe,a pokud ten clovek sve jednani nebo chovani nezmeni ,tak nasleduje smrt.Rika, ze nikdy Buh nedopusti,aby zemrel hodny nevinny clovek.Bohuzel se do toho pocita i minuly zivot.Tezko se to pise, lepe by se to povidalo...:]

Radka (Ne, 30. 5. 2004 - 19:05)

Pavlíno, jestli Ty tak trochu neplácáš....

j. (Ne, 30. 5. 2004 - 19:05)

Tak ten Váš anděl je tedy muž, ano? Dobrá. Má ještě své konkrétní jméno? Jako vy jste člověk a jmenujete se Pavlína.Co byste tak měla vědět? Na nějaké nebezpečí jsem Vás již upozornila. A už víte, jak konkrétně máte pomáhat lidem?

j. (Ne, 30. 5. 2004 - 19:05)

Ale světlé bytosti existují i ženského druhu. Teď zrovna nevím, jestli přímo andělé. Ten anděl,že:-)Ale asi také. Ale každý člověk na Zemi má svého "průvodce", "anděla strážného" - tak je někdo také nazývá, duchovního pomocníka, a to bývají i ženské duše.

Pavlina (Ne, 30. 5. 2004 - 18:05)

Klidne se ptejte,ale na na "blbosti", typu otazky co jste ted polozil.Andel sve jmeno ma.A je jen rodu muzskeho,proto holcici jmeno mit nemuze.:]

Pavlina (Ne, 30. 5. 2004 - 18:05)

No vsechno, co si myslite, ze bych mela vedet :]

bluegrasshopper (Ne, 30. 5. 2004 - 18:05)

Prosim vás mohla byste jen maličkost? Už se víc ptát nebudu,slibuju.Kdyby si měl anděl vybrat dívčí přezdívku či jméno,jak by se jmenoval?

j. (Ne, 30. 5. 2004 - 18:05)

Pavlíno, a co byste chtěla vědět?

Pavlina (Ne, 30. 5. 2004 - 16:05)

Omlouvam se,neco jsem spatne zmackla a odeslalo se to nedokoncene. Dekuji za prani.Mam s tim jeste opravdu malo zkusenosti v tom mate pravdu.Andel Vam vzkazuje, ze moc dobre vite o cem mluvi,ze s tim mate sve zkusenosti.Byla bych moc rada,kdyby jste se chtela o ne se mnou podelit.Pavlina

Pavlina (Ne, 30. 5. 2004 - 16:05)

Dekuji za prani.M

Pavlina (Ne, 30. 5. 2004 - 16:05)

Dekuji za prani.M

Pavlina (Ne, 30. 5. 2004 - 16:05)

Dekuji za prani.M

j. (Ne, 30. 5. 2004 - 16:05)

Pavlíno, tak já Vám přeji, aby to byl opravdu anděl (třeba Váš anděl strážný nebo nějaký, který chce přes Vás pomáhat mnoha lidem) a ať se Vám ta společná pomoc daří!Pokud ale máte možnost zeptat se nějakého dobrého jasnovidce, tak to zkuste, mohl by si s ním také popovídat (bez tabulky a bez hlasu:-)). Já bych pak tedy byla jistější. Také porovnávejte, jestli je to, co Vám přes tabulku říká v souhlase s Vaším svědomím a jestli to opravdu pomáhá. Ono je fakt někdy potřeba opatrnosti v souvislosti s jemnějším světem, když s tím ještě nemáte tolik zkušeností. Kolem země se pohybuje tolik lidských duší, spíše zbloudilých. Ty světlejší jsou výše, ale přicházejí a pomáhají. Tak pozor a hodně štěstí!

Pavlina (Ne, 30. 5. 2004 - 15:05)

j. ma pravdu,neptam se Boha,ale Andela.Rika,ze se chces ptat na blbosti.Mas se zeptat konkretne.Jinak sem presvedcena,ze je to opravdu Andel a ne spatna bytost.Ale popisovat tady vse ,co sem se za tu dobu dozvedela, je bohuyel nemozne.Mozna jednou vydam knihu Povidani s Andelem :]

j. (Ne, 30. 5. 2004 - 15:05)

A přidává se někdy sluníčkově žlutá k modré?Jinak k dalšímu příspěvku - asi se nebude Pavlína ptát Boha, ale spíše toho anděla, nebo spíše duchovního pomocníka. Ale já bych to přes takovéhle věci nezkoušela, může odpovídat i bytost s temnějšími úmysly a pak zavádět. Třeba stokrát poradí dobře a pak v důležitém může zavést. Ale také nemusí, ale je tu to nebezpeční. Kdyby taková schopnost přišla sama, bez kyvadla a tabulky, tak ještě si to prověřit i u zkušených jasnovidců a pak už by to bylo jistější.

Reklama

Přidat komentář