Reklama

Podvazky a punčochy

Terka (Ne, 12. 8. 2018 - 18:08)

Není třeba jezdit ani do Budapešti. Stačí Košice, či Komárno. To je úplně jiný pohled na dámskou módu.Také Štůrovo stojí za navštívení.
V polovině července jsem byla na svatbě své sestřenice ve Štůrovu. To byla přehlídka drahých modelů a šperků. Taková ta střední třída tam, jsou všichni z poloviny Olaši. Ověšení zlatem,toho tam bylo doslova na kg.
Byla jsem přítomna oblékání nevěsty. Prádlo z pravého hedvábí, italská provenience,pochopitelně podvazky a punčochy. Skrzevá smrad z těch různých Moschusů se tam skoro nedalo dýchat. Po návratu jsem říkala manželovi, tak to je ta pravá, východní Evropa.
Asistent župana,(primátora) který svatebčany oddával, má české předky, tak jsme "hodili řeč"Oni snad vůbec neví, čím se my, tady, v Česku neustále nasíráme. Po několika skleničkách portského se svěřil, že u nich se stále ještě žije "po staru". K dobrému bontonu patří jednou za čas profackovat manželku. A kdyby si oblékla něco jiného, než sukni, tak by měla problém. U nich se prý feministky "topí v Dunaji".

Ludmila (Ne, 12. 8. 2018 - 14:08)

Minulý týden jsem se...Obdobnou zkušenost mám i z wellness pobytu z jižní Moravy, kdy jsme s manželem navštívili čtyřhvězdičkový hotel. Nedovolila bych si přijít na snídani nebo na večeři do jídelny v " žabkách " a plážovém outfitu. Vždy se snažím dodržovat jistý " dress code " i při těchto příležitostech.... Alespoň halenku, společenskou sukni, punčochy, lodičky....

Zdravím z Přelo (Ne, 12. 8. 2018 - 13:08)

Minulý týden jsem se vrátila z pětidenního velness pobytu v Budapešti. Byla jsem překvapená, kolik žen a dívek mělo i v tom vedru oblečené punčochy či punčocháče. Paní lázeňská, která velmi dobře mluvila slovensky nám řekla, že žádná Maďarka, která dbá o svůj zevnějšek by nevyšla na veřejnost s holýma nohama.Prý je to jakási tradice. Na naši otázku, jak to v tom vedru vydrží řekla, že mnohem horší je zima.
Jiný kraj, jiný mrav.
Také nás překvapilo, že navzdory protiimigrační politice Maďarů jsme na každém kroku potkávali muslimky v těch jejich "hábitech". Prý to jsou "starousedlice."

Miki v plenkach (Ne, 12. 8. 2018 - 12:08)

dnes v nedeli jdu do kostela...Ahoj, no urcite tam nebudes sama, ktera ma na nohach silonky, zvedaci podprsenka push-up je take moc hezka, kombine urcite-aby pomahalo klouzat satum a skryt na stehnech proznacujici se podvazky. Jenom se divim tem tangacum? U Tebe bych jako u"zkusene damy s nadhledem" ocekaval kalhotky zhotovene z podstatne vetsiho mnozstvi nylonoveho upletu. Ne nutne az k pupiku, ale takove klasicke bikinkove kalhotky. A cerna barva. Jako svatecni-ci smutecni? Moje byvala zena-tez Ludmila, take dost casto nosila cerne puncocchace, ac jsem ji kupoval luxusni telove, tak ona si natahla nejake cerne, tehdy za 15,-Kcs a vecer je nemusela ani premachnout, protoze nevydrzely a ocko bylo ne jen jedno. Je zajimave, ze ac jsem pro ni poridil kompletni puncochovou"vybavu", tak jsem ji v puncochach nikdy nevidel. Ona vyuzila toho, ze jsem v praci a ty puncochy i s veskerym prislusenstvim si doma vyzkousela, ale potom vse opet slozila a dala do skrine. A nechtela o tom ani mluvit, proc tedy jako NE. Cerna je decentni a temer univerzalni, ale v barve puncoch me dostava takova ta klasika-medena/mozna nekde cherry/ a spodni pradlo v telove-bezove barve, nevyztuzena 1/2, 3/4 pruhledna podprsenka, idealne v souprave s klasickymi nizkymi kalhotkami ze stejneho materialu-jak jinak. A tak 10-15 cm vysoky pevny satenovy podvazkovy pas se 6ti, ale lepe s 8mi podvazky-dost kratkymi na spolehlive co nejvyssi pripnuti FF dlouhych puncoch. A kombine z nejake organzy, ci podobneho nadpozemsky jemneho a temer uplne pruhledneho materialu v barve ladici s pradelkem. Bile-cerne paskove boty s otevrenou spickou na vyssi platforme a 8-12 cm podpatek. A saty bud dlouhe s vysokym rozparkem, nebo zase kratke nad pulku stehen a pres ne takovy dlouhy/az skoro na zem/neco jako zupan ze sifonu, ci z organzy v pase jen prevazany-bez zapinani. Takova ZENA-VAMP, FEMME FATALLE. A hodne velke tmavsi bryle, aby nositelka byla jeste tajemnejsi a mohla skryvat sve nalady a emoce. Tak hezkou nedeli i v tom cernem pradelku! M

ds (Ne, 12. 8. 2018 - 12:08)

dnes v nedeli jdu do kostela...tak to určitě bude mít Pánbíček radost z takto oblečené ovečky. Předpokládám, že On vidí i pod ty černé šaty.

Miki (Ne, 12. 8. 2018 - 10:08)

dnes v nedeli jdu do kostela...Ahoj, no urcite tam nebudes sama, ktera ma na nohach silonky, zvedaci podprsenka push-up je take moc hezka, kombine urcite-aby pomahalo klouzat satum a skryt na stehnech proznacujici se podvazky. Jenom se divim tem tangacum? U Tebe bych jako u"zkusene damy s nadhledem" ocekaval kalhotky zhotovene z podstatne vetsiho mnozstvi nylonoveho upletu. Ne nutne az k pupiku, ale takove klasicke bikinkove kalhotky. A cerna barva. Jako svatecni-ci smutecni? Moje byvala zena-tez Ludmila, take dost casto nosila cerne puncocchace, ac jsem ji kupoval luxusni telove, tak ona si natahla nejake cerne, tehdy za 15,-Kcs a vecer je nemusela ani premachnout, protoze nevydrzely a ocko bylo ne jen jedno. Je zajimave, ze ac jsem pro ni poridil kompletni puncochovou"vybavu", tak jsem ji v puncochach nikdy nevidel. Ona vyuzila toho, ze jsem v praci a ty puncochy i s veskerym prislusenstvim si doma vyzkousela, ale potom vse opet slozila a dala do skrine. A nechtela o tom ani mluvit, proc tedy jako NE. Cerna je decentni a temer univerzalni, ale v barve puncoch me dostava takova ta klasika-medena/mozna nekde cherry/ a spodni pradlo v telove-bezove barve, nevyztuzena 1/2, 3/4 pruhledna podprsenka, idealne v souprave s klasickymi nizkymi kalhotkami ze stejneho materialu-jak jinak. A tak 10-15 cm vysoky pevny satenovy podvazkovy pas se 6ti, ale lepe s 8mi podvazky-dost kratkymi na spolehlive co nejvyssi pripnuti FF dlouhych puncoch. A kombine z nejake organzy, ci podobneho nadpozemsky jemneho a temer uplne pruhledneho materialu v barve ladici s pradelkem. Bile-cerne paskove boty s otevrenou spickou na vyssi platforme a 8-12 cm podpatek. A saty bud dlouhe s vysokym rozparkem, nebo zase kratke nad pulku stehen a pres ne takovy dlouhy/az skoro na zem/neco jako zupan ze sifonu, ci z organzy v pase jen prevazany-bez zapinani. Takova ZENA-VAMP, FEMME FATALLE. A hodne velke tmavsi bryle, aby nositelka byla jeste tajemnejsi a mohla skryvat sve nalady a emoce. Tak hezkou nedeli i v tom cernem pradelku! M

lida (Ne, 12. 8. 2018 - 07:08)

dnes v nedeli jdu do kostela samozrejme v podvazkovem pase silonkach tangach pusch podprsence a kombine vse v cerne barve na to cerne saty nebudu tam urcite sama je tam chladno

Obdivovatel (Ne, 17. 12. 2017 - 22:12)

Nejvíc mě berou samodržky až k rozkroku a kozačky na jehlách nad kolena. To udělá každou neodolatelnou bohyní.

Ludmila (Ne, 17. 12. 2017 - 21:12)

Podvazkovy pas Ingrid je...Hezký večer Miki, myslím, že si žádná z nás nekupuje nic, co by té které z nás nevyhovovalo. Co se týče punčochového zboží, potažmo podvazků... Nejsem kalhotový typ a tudíš jsou punčochy nedílnou součástí mého působení i v zaměstnání ( Dress code ) a to i v letních měsících. Podvazkové pásy běžně dostupné na trhu jsou v drtivé většině určeny spíše k jiným účelům, než jako podpůrný " prostředek " punčoch. Nenosím podvazky denně, ráda sáhnu nejen po samodržících punčochách, ale i klasických jemných a hladkých silonkách o síle vlákna od 6 do 15DEN. K slavnostnějším příležitostem i jemnější nylonky RHT a FF, které jste zmiňoval. Tyto punčochy jsou 100% nylon, nestrečové a vyžadují mírné napnutí, aby se samovolně nerozepínaly sponky podvazků a aby se netvořily nevzhledné " sklady " u kotníků a kolen. Nesdílím Váš názor, že větší a delší silonky poskytnou větší pohodlí. Jinak silonky koupíte i bez klínku v sedové části, po celé délce nezesílené. K dostání jsou i s otevřeným rozkrokem. Přeji příjemný večer.

Miki (Ne, 17. 12. 2017 - 14:12)

Od Riwaa-nerona jsem si...Podvazkovy pas Ingrid je velice krasny a jiste i kvalitni, ale jako muz bych po konstrukcni strance udelal zadni dil trochu sirsi a pridal symetricky jeste 1 par podvazku. Ja osobne mnoho let nosim pubcochace, protoze je to pro muze praktictejsi pri vykonavani male potreby, ale stale mi nevyhovuji velikosti puncochacu/vyrabe ji se pro mensi a silnejsi postavu, takze ja osobne bych potreboval velikost 182/104. A mozna, ze i Vy damy v puncochach,kdybyste si na vlastnim tele vyzkousely luxusni puncochace pro vysokou a stihlejsi postavu-ne pro ty selky s typickou velikosti 164/108, tak byste za puncochy uz tolik nebojovaly. Je to samozrejme chvalyhodne, ze chcete byt za damy, ale Vy si oblekate vlastne puncochace bez kalhotkove casti, nahrazene drahym podvazkovym pasem. Protoze ty puncochy Sindy jsou s obsahem Lycry a to potom neni opravdu klasicka puncocha, ktera ma byt jen a pouze ze 100% nylonu. Ja kdyz jsem pred 20-25 roky experimentoval s puncochami, tak nejlepsi a nejkvalitnejsi byly klasicke a prodlouzene od Elite za par korun. Jenze pak prisly na trh strecove a ruzna siditka, co jen jako puncochy vypadaly, ale vydrzely jen prvni obleceni. Ja si kupoval puncochy Puska, prodavacky byly unesene, jaky mam vkus, ale nestaly za nic. Pritom byly ty nejlepsi, co se daly koupit.Ted jsem si udelal radost a koupil si za dost penez prave klasicke puncochy se zesilenou spickou a patou pletene na strojich z 50tych let ze 100% nylonu ve velikosti X tall na vysku 185 a nohu 43-44 s delkou 88cm. Az si trochu srovnam postavu, tak si poridim i ten podvazkovy pas Ingrid v bezove barve. Take jsem si objednal super puncochace Cecilia de Rafael Eterno 20 ve vel 5, ale mel jsem radeji 6. Taky buly drahe, ale jsou uzasne. Ani se Vam na jednu stranu nedivim, ze jste presedlaly na puncochy, kdyz je pres mnozstvi vyrobcu v Cechach nabidka zcela nevyhovujici a nejvic mi vadi asi jako Vam, ze ty puncochace jsou siroke a kratke, proto slezaji. A mit stale klinek mezi stehny/a to je nosim pod kalhotami/ Jake to musi byt utrpani kdyz ma zena sukni-notabene kratkou. To se nedivim, ze radeji chodite na boso Mely byste si dupnout a nekupovat ty velikosti, co Vam nesedi. A to si myslim, ze je i u puncoch-kratke nohy,tlusta stehna. Vy to dozenete tim pevnym podvazkovym pasem, ale puncochy mate na nohach natazene jako struny. A jen diky te Lycre to zvladate. Ja delat vyvojare nekde ve velke firme vyrabejici puncochy, tak byste videly, co by slo do obchodu.
Ja mam pritelkyni, ktera puncochace nenosi, protoze ji kousou a puncochy mela na sobe pry 2x v zivote. Tak ze si puncochace i puncochy uzivam sam na sobe.

Ludmila (So, 16. 12. 2017 - 18:12)

Podvazkové pásy od Riwwy...Od Riwaa-nerona jsem si objednala podvazkový pás z kolekce Ingrid. Souhlasím s Petrou, nic kvalitnějšího jsem doposud neměla. Přesně na míru, sedí perfektně. S 6-ti podvazky se cítím mnohem jistější. Dlouho jsem řešila i délku punčoch. Pokud jsou příliš dlouhé punčochy, spony na podvazcích mají tendenci se rozepínat. Osobně mi vyhovují punčochy v délce do 2/3 stehen.

Petra (Út, 15. 8. 2017 - 22:08)

Musím s Vámi jen...Podvazkové pásy od Riwwy jsou naprostá jistota. Dříve je opatřovala českými sponkami a ty se někdy samy rozepínaly. Často se stalo, že jak jsem vstala, měla jsem přední podvazky rozepnuté. Punčocha sice na dalším držela, ale bylo to nepříjemné někde si to zapínat. To platilo ještě o tom dlouhém retro, který také mám, i když trochu obnošený. Nyní mám Beth a Nymph, již mají zahraniční sponky a ty drží celý den dokonale. Sukně nosím celoročně, teď jak se ochladí vytáhnu oblíbené punčochy Sindy.
Jen trochu je nezvyk, od května jsem chodila naboso, trochu víc si dávat v sukni pozor, když mám punčochy. Ilono, chtěla jsem se zeptat, jaký typ sukní a jak nosíte dlouhé sukně, když máte punčochy. Kamarádka co začla nosit taky podvazky nosí sukně na kolena, je silnější nevadí jí to. Já mám raději sukně kratší, jak mi nejsou vidět kolena, i v podpatkách mi to nesluší. K punčocháčům bych se už nikdy nevrátila, jsou mi strašně nepříjemné, jenom je škoda že punčochy nenosí víc žen, nemusely by jsme se za ně tak stydět.

ilona.s (St, 26. 7. 2017 - 11:07)

Takmer po mesiaci nosenia...
Musím s Vámi jen souhlasit, protože punčochy Sindy jsou opravdu úžasné a mě se dobře nosí. Oblíbila jsem si je proto, že oproti jiným punčochám mají velmi pohodlný lem, tím že jsou lehce podpůrné dobře sedí na nohách, nesjíždí ani se nepřetáčejí, a hlavně jak píšete, jsou dostatečně dlouhé. Jestli mohu doporučit, tak pěkné podvazkové pásy jsou na RIWAA NERONA. Mám od ní dlouhý retro podvazkový pás, z vlastní zkušenosti mohu doporučit, je opravdu skvělý. Já jsem tu Ameriku objevila před pár roky a dnes bych už neměnila, punčocháče se mého prádelníku úplně vytratily.

Irehujer Hujero (St, 31. 5. 2017 - 08:05)

Libuji si v libovém jídle a starých receptech po babičce.

niqa (So, 27. 5. 2017 - 11:05)

Takmer po mesiaci nosenia pančúch s podväzkovým pásom musím konštatovať že už sa k pančucháčom nikdy nevrátim! Toto je úplne iný level! :-D Pančuchy neskĺzavajú dole, sú pekne napnuté a ten príjemný pocit nemať na zadku tri vrstvy (nohavičky, pančucháče, sukňa)... No neviem kde som ja bola doteraz, cítim sa akoby som objavila Ameriku :-D Pančuchy Aries Sindy (na SK stoja 2,04€) sú výborné, dostatočne dlhé aj pre vysoké ženy, sú tak tkané že ak sa zatrhnú tak očko neuteká (dokonca sa to zatrhnutie dá aj vrátiť ak nebolo príliš silné, roztiahnutím pančuchy do všetkých strán sa niť zatiahne späť). Ako teplejšie pančuchy som si kúpila Evona Milka 70DEN v čiernej farbe, majú zosilnenú pätu a stoja 1,56€.

puncochar (Ne, 21. 5. 2017 - 23:05)

Já punčochy a podvazky...Nedelala jste si nejakou soukromou statistiku kolik priblizne vydrzely puncochace pri beznem noseni a kolik vydrzi prumerne ty puncochy o kterych pisete? U Vas by se to snadno hodnotilo,protoze se jedna o cestu do prace,pohyb po kancelari, obed,a cesta domu + nejake nakupy. Takze tyhle puncochace za cca 50 mi vydrzely 4 dny a tyhle puncochy jen 3x a tu s uteklym ockem jsem musela doparovat z noveho paru.
Me se moc libi puncochace,ale puncochy vic-vzhledem k tomu jake jsou typicke na omak,ikdyz si myslim, ze tyhle moderni Lycrove jsou jednak elasticke a hladke jako puncochace.Klasicke silonove 100% puncochy,pokud jste je mela na sobe, tak je to neco diametralne odlisneho.Pamatujize okolo 1970 jsem prichazel do puberty a damske silonove pradlo me neuveritelne zajimalo a casto jsem prohlizel mamcin pradelnik,cuchal ty vune a dotykal se jejiho pradelka.To si jeste davala puncochy opravovat a dokonce zpocatku opravovali i puncochace-ty byly tenkrat silene drahe.Puncochy jsem sice oblekl,byly mi volne,ale nebyly k cemu prichytit.Do podvazkoveho pasu bych se tenkrat vesel 2x.Takze jsem zacal tajne nosit ty poskozene puncochace,ktere uz nesly opravit a mamka je odlozila.Oblekal jsem si dvoje i troje,aby se ta utecena ocka prekryvaly a aby me v zime trochu hraly,obcas jsem v nich i spal a moc rad jsem se jich dotykal a hladil.To uz jsem nosil ukradene divci silonove kalhotky,takze jsem si od pasu ke kotnikum pripadal jako holka.Postupem casu jsem ale z praktickych duvodu musel uprednostnit puncochace,ikdyz mam nekolik 4 podvazkovych uzkych pasu a nekolik paru puncoch-ty klasicke z Elite nemely chybu.Stavaly 10-15 korun a byly perfektni i trvanlive.Me vadilo,ze jsem si je spravne nevytahl,protoze jsem mel velke chodidlo a chtel jsem pri noseni mit patu na pate.Tak jsem se soustredil na kvalitni,luxusni puncochace od 70 do 140 korun.Ty byly trvanlive,jemne na omak a ani moc neslezaly-to je vec,ktera mi u puncochacu vadi,ale u puncoch se to diky podvazkovemu pasu nedeje. Jeste pred nekolika roky jsem si tajne tipoval ktera zena ma na sobe klasicke puncochy a ktera puncochace.Dnes v dobe tech lycrovych puncoch se to neda poznat.Mam rad leskle 15DEN s klinkem,bez zesileneho sedu,sirsi guma v pase,co se nekrouti a barva opalena/bronz Bellinda/.Ale pro bezne noseni pod kalhotami na vydrz jsou lepsi 20-30DEN zesilena pata,spicka a nejlepe cele chodidlo-slapka.Drive jsem se za to noseni puncochacu silene stydel a dnes je neskryvam a mezi nohavici a botou jsou videt. A kdyz se me pteji,tak je priznam.Dokonce i boty si chodim kupovat v puncochacich,abych si nekoupil moc velke.Z Ameriky si chci objednat krasne damske boty v muzskych velikostech a i puncochy tam maji s velkym chodidlem,tak je take asi zkusim.Preji mnoho krasnych zazitku v pucochach.M

Petra (Ne, 21. 5. 2017 - 20:05)

Díky. Objednala som tu...Já punčochy a podvazky nosím už léta a jsem naprosto spokojená. punčocháče nenosím už vůbec. Píšete, neznáte žádnou ženu která by nosila podvazky. Tak příkladem jsem já a moje kamarádka, spolupracovnice z kanceláře. Nosi taky pořád sukně a nadávala na punčocháče, jak jí lezou a jak se v nich paří celý den v kanclu. Nevěřila mi, že podvazky poté o se na ně trochu zvykne jsou tak pohodlné. Byla velmi nedůvěřivá, proč to nikdo nenosí, jenom já. teď je ráda, že si nechala poradit. Podvazkových pásů mám celou řadu, většinu zahraničních, punčochy nosím po mnoha zkušenostech české Aries Sindy, nebo Boma Kamila cena 25-45 kč, tedy 1-2 eura, ještě po zatržení se párují s dalšími. Jemné, nádherně ohodlné. Ráda poskytnu informace k nošení.

lida (So, 4. 8. 2018 - 06:08)

Tak tedy Lidko vsechno jen to...nebyla jsem vcera sama kdo mel silonky v kaufu jsem videla hned tri zakaznice v puncochach nebo puncochacich

Miki (Pá, 3. 8. 2018 - 09:08)

to spis ty zebrovane jak tu o...Tak tedy Lidko vsechno jen to nejlepsi ke Tvym narozeninam! A to mas na sobe puncochy i v tehle vedrech? Ja vim, ze existuje "dress code", takze v nekterych bankach a v kancelarich musi mit zeny na nohou puncochy vzdycky. Ono je to velmi pekne, ale tak rano asi vyuzije ranniho chladku pri ceste do prace a odpoledne-ci navecer, kdyz se vraci, tak asi rozepne pas, svlekne puncochy a do lodicek si vezme jen ty silonove tapky. Ja, ac zboznuji puncochy, puncochace a vsechny ty silonky bych to v tomhle horku asi jinak nedelal.

lida (Pá, 3. 8. 2018 - 06:08)

musela byt pro spolužáky...to spis ty zebrovane jak tu o nich pise byly prezite moje mamka nebyla tak bohata aby chodila do tuzexu dnes je me 62 let a stale nosim podvazkovy pas a silonky i dnes na me narozeniny

Reklama

Přidat komentář