Reklama

Muž v dámských botách

fero (Po, 8. 10. 2018 - 22:10)

Nevíte kde koupit kozačky...https://www.pegazimielski.pl/pl/p/Kozak-damski-muszkieterek-w-kolorze-czarnym-nr-wzoru-40081/790vyskúšané, spolahlivé

jarda (Ne, 7. 10. 2018 - 21:10)

Nevíte kde koupit kozačky nad kolena ve velikosti 45 na normálním podpatku, ale ne čínský výrobek. Děkuji za každou radu.

Ziri (Út, 26. 12. 2017 - 18:12)

Také jsem si letos koupil několik bot v dámském třeba v Humanicu , kde pod značkou U and ME mají i vel 42. Výhodou je oproti pánským modelům užší profil což na hubeném i lépe vypadá a hlavně mají pestřejší barvy a já barvy miluju.

dan (Út, 19. 12. 2017 - 23:12)

Dane, můžeš poradit, kde...Peti kdyztak napis mi na mejl co pouzivam spolecne se [email protected] mile rad ti pomuzu a poradim.jsem tam casteji nez tady

dan (Út, 19. 12. 2017 - 23:12)

Dane, můžeš poradit, kde...Peti ono zalezi jakou ma velikost..ja mam velikost tenisek 43 ale lodicky a kozacky kupuji ve velikosti 41 malokdy 42..zalezi na delce stelky..kupuju boty bud u botovo.cz nebo bonprix nebo ebouv nejlepsi mas portal glami tam najdes vse ze vsech obchodu..i v humanic kupuji.hlavne uz nic z deichmanu..

JozefK (Ne, 17. 12. 2017 - 07:12)

Takový muži jsou,ale jim...Luci, ako fetiš nemusia byť len vysoké boty. Je toho vcelku dosť. Neviem, či by bolo správne zisťovať, či je fetišista (čo pravdepodobne je) a ak áno, rozhodnúť sa nepodporovať túto jeho sexuálnu "záľubu". Vyliečiť sa z toho s vysokou pravdepodobnosťou nedá, takže buď bude partnerka kupovať fetišistické objekty s ním, alebo si ich bude on kupovať sám.

Petra (Pá, 15. 12. 2017 - 12:12)

Dane, můžeš poradit, kde jsi koupil kozačky. Já jsem zatím jen vybírala na amazonnu. de. Ráda bych se podívala i na jiné, jen nevím kde koukat. Děkuji za jakoukoliv radu

luci (St, 13. 12. 2017 - 23:12)

Ahoj. Mám k mužům v...Takový muži jsou,ale jim nejde jen o to,že se jim líbí vysoké boty.Pro ně jsou vysoké takto barevné kozačky fetiš,vzbuzující u nich sexuální aktivitu.Musíš napřed zjistit,jestli je zatížen touto deviací,potom teprve kupovat.

dan (Čt, 7. 12. 2017 - 13:12)

Ahoj. Mám k mužům v...Ahoj petro..jsem chlap a taky mam zalibu nosit boty na podpatku at uz kozacky nebo lodicky..ted sem si koupil dvoje kozacky nad kolena..jedny sou sede kizece a druhe jsou modre semisove..na fb jsem kdyztak pod Danek podpatky

Sofia (St, 6. 12. 2017 - 16:12)

Aby som sa predstavil.Som samozrejme muž a mám rad aj damske boty, a s priateljou sa v tom podporujeme ,ja som jej to navrhol ,ze sa mi to páči, a priatelke sa to zacalo velmi pacit :-)

Sofia (St, 6. 12. 2017 - 16:12)

Ahoj Kamilo, víc lásky mezi...Ahoj mam priatelku ktorá ma rada,ked som aj zenou a je to super, a super vztah :-) ,rada také tolerantné pary spoznam :-)

Pavel (So, 2. 12. 2017 - 08:12)

Ahoj. Mám k mužům v...Kozačky pod kolena v jezdeckém stylu a úzké džíny nosím každý den,do práce, do města, prostě všude, zůstávám ale u černé barvy, nejde mi o to stylizovat se do ženy, stejně jako tvému příteli i mě se prostě líbí nosit vysoké boty, černé vysoké boty pánové nosili (na rozdíl od žen) jako stadardní součást oblečení ještě před 70 lety.

Petra (Čt, 30. 11. 2017 - 12:11)

Ahoj. Mám k mužům v dámských botách malý dotaz ohledně barvy kozaček. Chodím s klukem a strašně se mu líbí kozačky a zejména nad kolena, chtěla bych mu udělat radost a nějaké koupit, něco již mám vyhlídnuté, a chtěla bych i něco v jiné než černé nebo hnědé barvě. Moc chlapů v kozačkách nepotkáš, natož v bilé nebo v červené barvě, tak se chci zeptat, jestli jsou i takový co se nebojí nosit dámské boty i v typicky dámských barvách.

Jakub (St, 11. 10. 2017 - 13:10)

JozefK díky za upozornění. Já už sem tedy nic přidávat nebudu. Potom to tedy není diskuse, když už se k tématu každý vyjádřil a teď již není o čem psát. Z mého pohledu to bylo přínosné i přes to, že se tu již nikdo k onanování v dámských botách nevyjadřuje a jednou za čas sem někdo napíše něco i třeba mimo téma.... Hezký den. Jakub

Ne -li (Út, 10. 10. 2017 - 07:10)

Koupil jsem si dámskou šněrovací kotnikovou obuv Landrover 1111394 v modré barvě.už jsem v nich byl venku, pěkně se v nich chodí .

JozefK (Ne, 1. 10. 2017 - 16:10)

moc dobrý článek...je...Znovu odporúčam si prečítať prvý príspevok, aby bolo jasné, o čom by táto diskusia mala byť.
Nosenie obuvi s podpätkami je iná téma a nechápem, prečo tu stále dokola riešite svoj ostych s nosením vyššej obuvi. Veď ju noste! Aspoň konečne nejakého chlapa vo vysokých podpätkoch aj reálne uvidím a nie len tu v internetových fantáziách. (Čím netvrdím, že tu nie sú aj odvážlivci, ale je ich podľa mňa malé percento.)
Ale ešte raz opakujem, pôvodná téma tejto diskusie nie je o obuvnej móde a ani o výške podpätku.

.... (Pá, 22. 9. 2017 - 21:09)

Zajímavý článek. I google...moc dobrý článek...je vidět, že to o čem se tady diskutuje je jinde docela běžná záležitost. Hurá do bot s podpatky

Jakub (St, 20. 9. 2017 - 19:09)

Zajímavý článek. I google to přeloží docela slušně. http://m.milenio.com/tendencias/tacones_para_hombres-botines-jaden_smith-harry_styles-historia-milenio-noticias_0_950305224.html

tvfilio (Po, 11. 9. 2017 - 16:09)

nejste tu někdo ze semilska a okolí

Jirka (Ne, 10. 9. 2017 - 00:09)

Videli jste, v cem byl...Moc mu to sluselo

Reklama

Přidat komentář