Reklama

Muž v dámských botách

jarda (Pá, 7. 7. 2017 - 23:07)

Prosímtě Míro, kde se dají koupit kozačky nad kolena, mám pro ně velkou slabost, ale velikost 45 nikde nemohu koupit. Děkuji za jakoukoliv informaci

Bodré buzerants (Pá, 7. 7. 2017 - 15:07)

Všem mužatkám!

fero (Čt, 6. 7. 2017 - 17:07)

Presne tak, tí ľudia sú a...Niektorý ulietavajú na prstíkoch v sandálkach. Ja obdivujem uzavreté čižmy, najkrajšie sú pre mňa tie, čo sú vytvarované z jedného kusu kože. Bežne nosím dámske členkové aj vysoké čižmy. Mám úzke a dlhé chodidlo, takže v pánskych často "ločkám". Okrem toho, dámske sú pri rovnakej kvalite oveľa lacnejšie.

JozefK (St, 5. 7. 2017 - 22:07)

Sú tu ľudia, ktorým sa...Presne tak, tí ľudia sú a vždy budú, takže o tom ani netreba písať.
Inak toto vlákno je o mužoch v dámskych botách. Už sa to tu tematicky zúžilo na vysoké podpätky. Napríklad mne sa vysoké podpätky vôbec nepáčia a to ani na ženách.

fero (St, 5. 7. 2017 - 12:07)

Sú tu ľudia, ktorým sa nedá vysvetliť, že toto vlákno nie je o homosexualite, ale o fetišizme. Bohužial ani nepochopia, že fetišista nie je homosexuál. Pritom podľa štatistiky, sa väčšina mužov obzrie za ženou v podpätkoch. To je len podvedomí fetiš. Niektorým podpätky vliezli hlbšie pod kožu. Nemá to nič spoločné s homosexuálmi.

Míra (Pá, 30. 6. 2017 - 10:06)

Mám podobnou zkušenost.Manželka pracuje ve vykřičeném domě a někdy, když ji vezu do práce, tak si vezmu tanga a kozačky nad koleno a dám řeč s jejíma kamarádkama a mnohdy bych moh mít i něco s muži. Ty boty něco do sebe mají.

Louis (Pá, 30. 6. 2017 - 10:06)

Když ony slepičky se z toho...Souhlasíme s tebou

leošek (Út, 27. 6. 2017 - 19:06)

Tobě musel nějakej buzerant...pokecáme,kocoure o tématu a o reálu?

http://www.lui.cz/media/k2/items/cache/0e11551540ff15009bbbe3f42ba1fc72_M.jpg

tvfilio (Út, 27. 6. 2017 - 19:06)

2-6.7 budu v poděbradech, tak kdyby se někdo chtěl sejít a popovídat si

fero (Ne, 25. 6. 2017 - 14:06)

Chcel by som sa opýtať kritikov v tejto téme, ako sa pozerajú na mužov, ktorý nosia pánske topánky na 7cm podpätku ? A tiež pánske čižmy pod kolená. Takúto pánsku obuv nie celkom bežne, ale ponúkajú výrobcovia. Ide len o to v ktorom oddelení sa obuv predáva, alebo o konkrétny druh obuvi ?

Pipi ná ná ná (Ne, 25. 6. 2017 - 13:06)

Když ony slepičky se z toho můžou hned Posjat! Když si ony vezmou něco z mužských věcí, tak je to v pořádku ale běda když si vezmeme my něco z jejich domény, to jsou hned jak sršně! To jsme hned úchyláci a nevím co ještě! Trošičku tolerance by jím vůbec neškodilo a začít taky trošičku přemejšlet ale to jejich slepičímu mozečku vůbec nesvědčí!

Dan (Ne, 25. 6. 2017 - 13:06)

Proc tak odsuzujete muze co nosi podpatky.jaky je rozdil a v cem je rozdil zda ma lodicky ci kozacky na nohach zena nebo muz..jediny rozdil he v tom ze to prida na vysce cloveka.nic vic.obuv jako obuv prece.kdo nezkusil tqk nevi a jen debilne mluvi dementni reci

? (Pá, 23. 6. 2017 - 17:06)

Co by jsi taky chtěl při pindíku 5 cm?

Kozimír Štekl (Pá, 23. 6. 2017 - 16:06)

Je dobré podepřít postavu, aby se nezhroutila. Ale podpatek nemusí být velký. Stačí 10 cm.

Kozimír Štekl (Pá, 23. 6. 2017 - 09:06)

Chci se zeptat kdo z mužů...Člověk se až diví, jaké excesy se objevují v dnešní době. Někteří lidé například nosí v zimě v nízké boty, až prochladnou. A dokonce se najdou tací, co vyjdou na ulici bez podpatků. Mají pak nedostatek adrenalinu a usínají za chůze.

Kozimír Štekl (Pá, 23. 6. 2017 - 08:06)

Chci se zeptat kdo z mužů...Chodíš-li jen v kozačkách a šel jsi na procházku po dlouhé době, poprvé v této sezoně, tak tomu moc nerozumím...

Jarek (Čt, 22. 6. 2017 - 10:06)

Chci se zeptat kdo z mužů již byl venku v kozačkách , pochopitelně v dámských. Já jsem již nevydržel a minulý týden když pršelo a trochu se ochladilo tak byl na první procházce této sezony. Můžu říct že to bylo fajn slyšet po dlouhé době klepot podpatků. Patřím k těm, kteří chodí jen v kozačkách.

Normální muž (Čt, 22. 6. 2017 - 10:06)

Vy uchyláci! Co to je za hnus? Honit si péro z podpadků na botách. Já vidět chlapa s botama na podpadkách, tak si o něm rozhodně nebudu myslet nic normálního. Chápu, že je to každýho věc, ale tohle je už fakt moc.

... (Čt, 22. 6. 2017 - 10:06)

Nezbývá než souhlasit. Je to jak středověk. Placka na zemi a pár šňůrek.

Kozimír Štekl (Čt, 22. 6. 2017 - 06:06)

V parlamentních volbách podpořím stranu, která postaví boty bez podpatku mimo zákon.

Reklama

Přidat komentář