Reklama

Svazování partnera(ky)

Darla (Ne, 4. 11. 2018 - 13:11)

Jak dlouho trvala ta Vaše dovolená? A jak se líbila manželovi? Užil si taky toho manželského sexu? Dája.

Viky (Čt, 22. 11. 2018 - 17:11)

Taky by mě to zajímalo. :-)

Petra (Út, 16. 10. 2018 - 01:10)

Svazovani a pouta mam rada a k to jeste kdyz jsem k tomu nucena nosit pleny.

Pavel (Ne, 14. 10. 2018 - 21:10)

Otec alkoholik matka se ráda...Já alkoholik , měsíc mě zavřeli na psychinu , pak jsem si za střízliva našel partnerku a ta mě ted cepije, o víkendech mě drží třeba násilím doma , zdržení z práce mě hned volá kde jsem. Ze všeho se dá dostat,jen chtít a mít doma podporu, vězení,rázného paartnera/ku.

Radka (Ne, 14. 10. 2018 - 14:10)

Taky bych takovou fotku...Zdravím.Buď na červeným tulipánovi se dají koupit nebo na cvičky.cz, tam se mi ale zdá, že mají úplně jinačí odstín, no koukněte sama....https://www.cervenytulipan.cz/cvicky_jarmilky/cvicky-jarmilky-oranzove-neonove/https://cvicky.cz/cvicky-jarmilky-oranzove

Jana (Ne, 14. 10. 2018 - 14:10)

Zdravím. Tak to já bych si...Taky bych takovou fotku chtěla vidět. Doufám, že paní nějakou tu fotodokumentaci udělá. A kde se dají na netu okouknout ty jarmilky?

Že (St, 10. 10. 2018 - 20:10)

Zdravím z pobytu na chatě ,...Tě huba nebolí...

Radka (St, 10. 10. 2018 - 17:10)

Zdravím z pobytu na chatě ,...Zdravím. Tak to já bych si ho tedy vyfotila ihned. :-) To se jen tak nevidí. A jak probíhala dovolená na chatě? Doufám, že si jarmilek dostatečně užil a že je neponičil. Koukala jsem se na internetu a ty snad svítěj i ve tmě.

Dáša (Út, 9. 10. 2018 - 15:10)

Dobrý den záleží na...Děkuji za odpověď. Ta cela mě zaujala, u nás by se na to dal použít sklep a kováře máme nedaleko. Tak asi trochu zainvestuji. Dáša

Domina (Ne, 7. 10. 2018 - 21:10)

Zdravím všechny...Dobrý den záleží na velikosti cely, pokud je velká a dá se tam nějak lehnout tak se spát dá a to i když nožičky i ručičky připoutáte měkkýma manžetama k mřížím. pokud máte klec co je hodně těsná nebo je v ní vězeň nucen být v nějaké omezující ,nepohodlné či nepřirozené poloze tak se moc spát nedá. My ji používáme spíše na trest. Na spaní máme celu a to tam je většinou od pátku odpoledne do neděle odpoledne a to za trest.

Dáša (Ne, 7. 10. 2018 - 07:10)

Zdravím všechny diskutující. Chci se zeptat těch co mají doma klec, ať už kupovanou z netu, či od kováře nebo doma postavenou. Dá se v ní usnout? Zkoušeli jste ji na celou noc nebo využití klece máte jako jeden z trestů a spíše ještě ztížíte situaci uvázáním ručiček a nebo nohou k rohům klece?Slušným přispěvatelům k mé otázce předem děkuji za odpověď. Dáša.

Jola (Út, 25. 9. 2018 - 15:09)

Zdravím z pobytu na chatě , kde trávíme část dovolené a nedá mi , abych se nepodělila .Tento pobyt jsem pečlivě naplánovala a připravila tak , aby se moje drahá polovička styděla co nejvíc Začali jsme vyzvednutím oranžových jarmilek , pro které si jel už patřičně oblečený ( výsledek mojí práce na e- shopech ) a vybavený . Dominantní barva byla oranžová , všechno oblečení krajkové , jen růžová podprsenka byla krásně vidět přes krajkový top . Na nohou měl bílé jarmilky , opasek , kolík ,plínu , a kam jedeme obojek ,pás cudnosti i pouta ,jenom nebyly spojené řetězy a v podprsence měl na bradavkách kolíčky . Chvilku jsem váhala nad roubíkem , ale co kdyby nás zastavila policie . I tak vypadal jako z Pomády , protože jsem použila mašle se sponou na legíny , velkou růžovou stuhu s mašlí jsem mu uvázala do vlasů a okolo pasu , takže pojmenování Hanka Mašlíková bylo zcela na místě. Moc se mu to nelíbilo a snažil se odporovat tak byl upozorněn , že taky může místo řízení cestovat v kufru svázaný do kozelce a to mu obdivuhodně zvedlo morálku. Stejně musel dát vše potřebné na zadní sedadla a byl upozorněn , že stačí jeden prohřešek a putuje do kufru . Poté již nastal odjezd pro cvičky , které jsem nechala poslat na poštu do Rybniště . Je to maličká pošta kousek od Krásné Lípy , podle mě ideální k provedení bláznivého nápadu . Po dojezdu před poštu jsem raději šla nenápadně nakouknout , jak to tam vypadá ,ale uvnitř byla jen jedna paní stará asi jako já , takže jsem přistoupila k vyzvednutí balíčku .Vybavila jsem se pro jistotu bičíkem , ruce jsem mu zamkla v předu k oku na opasku , do ruky dostal občanku a hurá na přepážku. Cestou ke dveřím začal zpomalovat a prosit , zda je nemůžu vyzvednout sama , že to bude ostuda . Takže se mu dostalo odpovědi , že přesně s tím záměrem to dělám a za ty drzosti o mém oblečení to rozhodně touhle poštou nekončí , tak ať si zvyká . Na to se začal vzpouzet a tak přišel na řadu bičík a po pár ranách přes stehna , kdy okolo mne na vodítku tancoval a prohýbal se , jenže nic víc nezmohl začal znovu prosit. Pak jsem zjistila , že tu exekuci od dveří sleduje paní která byla uvnitř a zcela nepokrytě se baví . Tak jsem manžílka bičíkem popohnala a když jsme ji míjeli , tak se ptala co holčička provedla , že dostala takovej nářez . Byla drzá , odpověděla jsem a nacpala ho do dveří. Za přepážkou seděla asi pětadvacetiletá slečna a když zvedla hlavu a uviděla mojí Hanku Mašlíkovou tak zůstala civět s otevřenou pusou. Navíc paní zvenku se zcela bezostyšně vrátila dovnitř a sledovala dění. Tak dělej , pobídla jsem ho a přidala jednu bičíkem. Úplně rudý ze sebe vysoukal , že má u nich balíček a poslušně tam položil občanku. Slečna ho přinesla , dala na váhu , akorát měl problémy s připoutanýma rukama podepsat převzetí. Nakonec vzal balík z váhy a celý šťastný , že to má za sebou vyrazil ke dveřím. Tak jsem trhla vodítkem a otočila ho k sobě. Napřed ho rozbal , ať tu nádheru vidíme , pak si támhle sedneš a přezuješ se ,ať jsi komplet . Po chvilce trápení konečně balík otevřel a vytáhl ty svítící cvičky ( opravdu zářej !!!) Pak mi došlo , že spoutanýma rukama se nepřezuje , paní z pošty , která mezitím vylezla k nám před přepážku mu s úsměvem podala dlouhou lžíci. No a povídám a moje Hanka ještě víc zrudnul a huhlal , že děkuje. Teprve potom jsem sebrala bílé cvičky , vrazila mu je do rukou a s upozorněním jestli na nich uvidím čárečku tak bude bit , že si týden nesedne ho nechala obě dámy pozdravit a táhla ho na vodítku k autu . Tam jsem ho opatřila připraveným řetězem od obojku k nohám , pečlivě zamknula, spoutala ruce za zády a nakonec ještě přeci jen aplikovala roubík . Nakonec zvonek na řetěz mezi nohama tak aby na něj nemohl dosáhnout a tím byl kompletně vybaven Mezi tím k nám došly obě dámy a ta mladší se zeptala , jak dlouho takhle bude a kam jedeme . Tak jsem jí řekla , že nás čeká dovolená , akorát on bude pravděpodobně celou dobu takhle a někde přivázaný. To na mě začal kulit oči a hmpfovat , tak dostal jednu výchovnou facku a před našimi zraky musel pěkně docupitat znovu k poště a zpátky. Netřeba dodávat , že to byl značně komický pohled doprovázený poměrně hlasitým zvonkem a paní z pošty utrousila , že ten se teda má . Pak jsem ho již posadila do auta , zapnula pás , pozdravila obě bavící se dámy a vyrazili jsme vstříc dovolené.Jen jsem se trochu divila , že si ho nechtěly vyfotit . Zdravím

Bára (St, 12. 2. 2020 - 14:02)

Paní Jolo. Na jak dlouho dáváte ten pás cudnosti? Jen na víkend a po dobu společného volna? Nebo chodí s ním i do práce? Děkuji za odpověď . Bára.

Bára (Ne, 16. 2. 2020 - 07:02)

Údajná Báro, nevím proč se za mně vydáváš, ale ráda Ti odpovím na tvůj dotaz já. U nás se pasy cudnosti nosí náhodně na ruzně dlouhou dobu, od jednoho dne třeba na měsíc. Zpočátku je to nezvyk, na pás většinou nosím body nebo kalhotky s nohavičkama a vyšším pasem pěkné jej překryje, manžel volnější boxerky.

Bára 2 (Ne, 16. 2. 2020 - 09:02)

Ahoj, díky za odpověď. Jsem taky Bára, ale mohla jsem se podepsat odlišně. :-)

Jeník (St, 19. 2. 2020 - 08:02)

U nás používá moje přítelkyně ten plastový. O víkendu mě odemkne a máme normální sex nebo si různě hrajeme.

Linda (Po, 24. 9. 2018 - 17:09)

Co se výprasku týče, tak nejlepší je rákoska na klepání koberců, má to takový speciální zvuk, plus když huhlá do toho roubíku, tak jsem vždycky hned vlhká.

Pavlína (St, 19. 9. 2018 - 17:09)

U nás proběhlo opět...Dobrý den paní Jolo. Chci se zeptat. Jak to máte s tím pásem cudnosti? Používáte jen ke hře či ho bude mít na stálo a Vy budete určovat, kdy se sundá....A nosí ho tedy i když je oblečen civilně?My jsme to dříve zkoušeli s přítelem jako hračku při hrách s pouty a ted si pohrávám s myšlenkou zamknout kvůli onanyi na stálo a klíček si dát na krk, tak mi zajímá i názor ostatních. Díky Pavlína.

oprava s omluvo (Pá, 17. 8. 2018 - 21:08)

Toužím po dominantní dámě, která by mě spoutávala a já musel ve cvičkách plnit její nejtajnější přání…sloužit jí a dělat jí vše co jí na očích uvidím…nejprve by jsme se jen scházeli třeba po hotelých čí můčírnách (platím já) a pokud by se nám to obou líbilo tak můžeme mít i trvalý vztah. Vše závisí jen na nás. Jsem rozvedený VŠ středního věku. Pokuď máš zájem to zkusit, tak se prosím ozvi na: [email protected]

subik k dispozi (Pá, 17. 8. 2018 - 21:08)

Toužím po dominantní dámě, která by mě spoutávala a já musel ve cvičkách plnit její nejtajnější přání…sloužit jí a dělat jí vše co jí na očích uvidím…nejprve by jsme se jen scházeli třeba po hotelých čí můčírnách (platím já) a pokud by se nám to obou líbilo tak můžeme mít i trvalý vztah. Vše závisí jen na nás. Jsem rozvedený VŠ středního věku. Pokuď máš zájem to zkusit, tak se prosím ozvi na: [email protected]

Reklama

Přidat komentář