Reklama

Pás cudnosti

a (Út, 12. 2. 2019 - 04:02)

To je blbost.

Ivan (Út, 12. 2. 2019 - 13:02)

Správně. To "zcvrkávání" je ničím nepodložená fáma lidí bez zkušeností.
Jen bych chtěl podotknout, že "trvalé" uzamčení v pásu cudnosti neznamená, že se nikdy nesundavá, třeba na hygienu apod. Funkce pásu cudnosti v partnerském vztahu je zamezení nepovolené masturbace a soulože, tzn. bez povolení partnerky, a udržení partnera v neustálé nadrženosti. To zvyšuje jeho závislost na ženě a zvyšuje jeho snahu ve všem ji vyhovět..

Jožin z bažiny (Čt, 7. 2. 2019 - 22:02)

Zkus si ho nasadit na chobot jako já a budeš chrochtat - musis ale mit usi velke jako slon americký pruhovaný!

Pavel (Pá, 1. 2. 2019 - 15:02)

A ještě jedna otázka. Když by se pak stalo, že ho žena od pasu zbaví. Zůstane subíkem, nebo se vrátí do normálu. Díky za odpovědi.

Pochopitelně (Ne, 27. 1. 2019 - 00:01)

lze milking provádět i při volném penisu po odstranění klece. Pokud je ale penis schopen ztopořit, je takové dráždění vpodstatě ekvivalentem normálního honění. Neuroreceptory na ztopořeném penisu při honění dají signál varlatům a prostatě, aby začaly vyměšovat svoje sekrety. Jakmile je však již penis trvale scvrklý, maličký, měkký a neztopořitelný, je pro vyronění ejakulátu nezbytné masírovat prostatu přímo.

Vasek (Pá, 25. 1. 2019 - 09:01)

Myslim nez podvadet a honit si ho tak ho radsi zamknout na neurcito to je moje teze

láďa (Pá, 25. 1. 2019 - 13:01)

Musím souhlasit mám to taky tak super je znát datum s tím že dostaneš dárek a místo klíčku dostaneš do zadku vibrátor na prostatu a jsi vydojen nejde protestovat je to dárek je tak co.

Tomáš (So, 26. 1. 2019 - 23:01)

Já jsem zamžen od Vánoc a mikling jsme zkoušeli ,ale nějak nám to ještě nejde, jen se chtěl stopořit a strašně to bolelo, nic víc se nedělo. :-(

Třeba (So, 26. 1. 2019 - 23:01)

je milking vhodný, až když je penis po řadě měsíců nepřetržitého nošení klece trvale scvrklý, měkký a neztopořitelný...

Tomáš (Ne, 27. 1. 2019 - 00:01)

Aha děkuji za info.Proto nám to nešlo, my ho prováděli když byly koule tvrdé a asi brzy.

láďa (Pá, 25. 1. 2019 - 08:01)

Ahoj chlapi jak dlouho jste v kleci? Já už od 1.1. 2019 a už mi začíná hrabat nevím jak dlouho ještě ale na noc by se už plínka hodila.

pavelc (Út, 22. 1. 2019 - 11:01)

Já mám stejnou zkušenost jako Tomáš, zamčen jsem už dlouho v dost těžké kovové klícce captor (váží přes 300 gramů), bez plen to není zrovna moc pohodlné, v plenkách je to v pohodě jako ve vatě. A navrch doporučuji body zapínané v rozkroku, by to drželo plenky i klícku pevně v rozkroku.
Tu stejnou plastovou nosím jen tehdy, když se musí projít bezpečnostními rámy.

láďa (Čt, 24. 1. 2019 - 17:01)

Chlapi zkoušel jsem pleny ale člověk příjde o pocit tření se koulí o stehna a trochu i o pocit ,,nahoty" jinak plenky dobrý.

Tomáš (Po, 21. 1. 2019 - 19:01)

Pro větší účinost pásu cudnosti je doré dávat i plenu, odsouzený má omezenější přístup ke genitáliim , tak často mu netopoří a psychicky působí blahodárně že nemá takovou touhu se pásu zbavit nebo se dráždit. a více se soustředí na co má.

Fanda (Po, 21. 1. 2019 - 20:01)

Máš pravdu. Jinak , to je tvá zkušenost ?

Tomáš (Po, 21. 1. 2019 - 20:01)

Ano , na Vánoce jsem dostal pás cudnosti a minulí týden jsem to už nedával, pořád jsem si za něj tahal, ráno chtěl honit . od té doby co nosím pleny tak ráno je po celé noci trochu objemnější díky potu za celou noc a tím mi znemožňuje masturbaci a plena je i dobrá že "podrží" a těžká kovová klícka nevisí trenky sice taky podrží ale prověsí se, plena díky lepítkům drží na místě.

Roman (St, 2. 1. 2019 - 08:01)

manželka mi nasazuje pas cudnosti pokažde když to ma .....se slovi když nemužu ja tak taky nebudeš.........

Láďa (So, 19. 1. 2019 - 15:01)

To já mám zamčeno i když může.

Roman 75 (Čt, 27. 12. 2018 - 09:12)

u nas jsme zavedli že jak ma manželka menstruaci tak jdu do pasu cudnosti ....když nemuže ona tak ja taky ne .....

luci (Čt, 27. 12. 2018 - 10:12)

Ale ona na rozdíl od tebe fyzicky může , je to jen o předsudcích.

Reklama

Přidat komentář