Reklama

Pás cudnosti

Tomáš (Út, 19. 2. 2019 - 22:02)

Zvyknete

Žaneta (Pá, 15. 2. 2019 - 08:02)

Nescvrkne se, mám to vyzkoušeno. Chce to jen najít odvahu pás cudnosti vyzkoušet. S počátku jsme pás zkoušeli jako hru, která přešla v životní styl. Už si neumím si představit partnera bez pásu cudnosti.
Vyzkoušejte 30ti denní hru , kdy jsou všechny orgasmy určený výhradně vám a muž má orgasmus přísně zakázán.
Pozor: přizpůsobení klece
Nošení pásu cudnosti vyžaduje nějakou dobu , než se penis přizpůsobí. Zejména pokud jde o ranní erekce. Ale nebojte se , dámy , muž si brzy zvykne. Pamatujte, že jeho fňukání není žádným důvodem k odejmutí klece , vždyť to bývá z pravidla muž, kdo nenápadně požádá o pořízení pásu cudnosti a uzamčení penisu!
Buďte neoblomná a jistě zjistíte , jak často muž onanoval a tím vás připravoval o chvíle blaženého sexu. Onanování vede k nezájmu o vaši osobu. Je to stejné , jako po klasickém sexu , kdy chcete být hýčkána , ale... https://www.bdsm-sexshop.cz/cz-detail-312115121-pas-cudnosti-caretaker.html

Václav (St, 15. 3. 2023 - 00:03)

Ahoj Žaneta máš pravdu že je to na delší dobu než si penis zvykne já jsem též v pasu cudnosti už ho mám na sobě 14 dni a je to dobrý pocit nemusím si ho honit a kdo to za to a asuzuje tak ať si to a vyzkouší jinak se Ti děkuji za to co jsi k tomu napsala

Láďa (So, 23. 2. 2019 - 21:02)

Je zde dost pravdivých informací i o nenápadné žádosti o uzamčení ale na ranní erekce se zvyká opravdu těžce.

Návštěvník (So, 23. 2. 2019 - 22:02)

pokuď máš krátkou klec (7cm) tak ta raní erekce není tak hrozná, jen přemíšlím jestly v54letech má pás nějakou funkci když v těch letech už ani nestojí. Natož nějaké vzrušení.

miloslav (So, 23. 3. 2019 - 17:03)

Stojí a ještě dlouho bude.

láďa (Ne, 24. 2. 2019 - 07:02)

Musím tě upozornit že po 30 dnech v kleci kdy si ani při močení na něj nesáhneš, po odemčení stojí jak ocelová tyč a na věku asi nezáleží.

Aresian (Ne, 30. 5. 2021 - 20:05)

Moje řeč,nosím ho vpodstatě nepřetržitě a taky nemám problém s erekcí,stojí jak sloup.Mimochodem je mi 53 a bez problémů.

Pavel (Po, 11. 2. 2019 - 05:02)

Pardon. Zapůsobily automatické opravy. Chtěl jsem napsat: Prosím zkuste odpovědět na mé dotazy z 1.2.2019. Předem moc děkuji.

Pavel (Po, 11. 2. 2019 - 01:02)

Prosím zkuste odpovědět na mě dotazů z prvního. Diky

Věra (Čt, 7. 2. 2019 - 23:02)

áá další zhrzený muž co neví kdy má dost, zrovna takovým bych přála totál pás aby se uklidnili , taky jsem takového měla, po roce v pásu cudnosti je jako mílius.

Jožin z bažiny (Čt, 7. 2. 2019 - 22:02)

Včera jsem byl uzamčení v klicce. Nebyla to však Klička na ptáky , ale na tygry. Nakonec mi ho jeden tygr ukousnu i s koulema a mám vystaráno. Dopuručuji všem feministkám, femdomům, zmrdům, otrokům a jiným úchylům co jsou na ptáky v kleci!

Jožin z bažiny (Po, 11. 2. 2019 - 17:02)

Omlouvám se všem za nemístné chování, nemohu si najít partnerku, protože mě žádná nechce a občas mi to leze na mozek. Hold mindráky, ještě jednou se omlouvám

Jožin z bažiny (Čt, 7. 2. 2019 - 22:02)

Já ho nosím na nose, aspoň mi netečou nudle do čaje ! A nosím ho už roky!

Návštěvník (Pá, 1. 2. 2019 - 16:02)

Subik bude vždy subikem a dominant dominantem. I když se může chvíli zkoušet chovat jinak.

Pavel (Pá, 1. 2. 2019 - 13:02)

Když se muž nechá zamknout do pasu na smluvený měsíc, opravdu muž není schopen po měsíci odporovat ženě, když žena řekne ne, budeš zamčený na pořád a budeš můj "otrok?" Opravdu se z něj stane za měsíc takový subík? Popř. Stane se subíkem jen vůči té ženě, nebo vůči všem? Může žena po svém subíkovi vyžadovat, aby byl naopak na ostatní tvrdší? Není to kontraproduktivní? Předem moooc děkuji za odpovědi.

Ivan (Po, 11. 2. 2019 - 14:02)

Pavle, to máš tak, Když se nechá zavřít na měsíc do pásu muž, který v sobě nemá ani špetku submisivity a bere do jako hru na vyzkoušení pocitů, tak se po měsíci, pokud chce, toho pásu zbaví, i kdyby ho žena nechtěla odemknout.
Ale pokud mu to ten měsíc vyhovuje, nebo má jiné důvody pokračovat, tak pokračuje. A potom už se prodlužujícím časem stává, že se začíná ta submisivita u něj projevovat a třeba se mu to začíná líbit - to neustálé sex. napětí a nadrženost a splňuje to jeho sex. představy o podřízenosti ženě.
Pokud je muž dominantní nebo nemá v sobě ani špetku submisivity vůči ženě (a těch moc není), pak po sundání pásu, i kdyby v něm byl třeba nuceně držen rok, bude zase normální.

Návštěvník (Po, 11. 2. 2019 - 22:02)

Pokud by v něm byl držen rok nonstop, penis by se mu trvale zcvrknul.

a (Út, 12. 2. 2019 - 04:02)

To je blbost.

Ivan (Út, 12. 2. 2019 - 13:02)

Správně. To "zcvrkávání" je ničím nepodložená fáma lidí bez zkušeností.
Jen bych chtěl podotknout, že "trvalé" uzamčení v pásu cudnosti neznamená, že se nikdy nesundavá, třeba na hygienu apod. Funkce pásu cudnosti v partnerském vztahu je zamezení nepovolené masturbace a soulože, tzn. bez povolení partnerky, a udržení partnera v neustálé nadrženosti. To zvyšuje jeho závislost na ženě a zvyšuje jeho snahu ve všem ji vyhovět..

Reklama

Přidat komentář