Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

St63V (88/-/-) (Ne, 24. 2. 2019 - 14:02)

Gin, sám jsi homoděj, když jsi sem už vlezl. Tvůj nik už bude zde figurovat mezi ostatními i po opuštění těchto stránek. Tak vítej mezi námi chlape !!

BussterX (98/… (Ne, 24. 2. 2019 - 14:02)

Gine moc chlastáš, řešíš zas howna... nebo se nudíš, nebo chceš bejt zajímavej... každopádně si sem hezky zapadl mezi nás bazeranty a mimoto chlap který je tak fascinován předkožkama pánských a zejména klučičích ocasů jako ty k nám má velmi blízko, možná víc než přiznává i sám sobě :D

Tony dostal stěr (Ne, 24. 2. 2019 - 14:02)

Tony dostal stěr na buznasenamce, kde trollí. S tím se vám nepochlubil.
https://www.nakluky.cz/poradna/tema/22410-bude-mne-nekdo-z-teto-komunity-zalovat-za-pouzivani-slov-homodej-a-homoseznamka/

Cyril (Ne, 24. 2. 2019 - 10:02)

Jehova nese na svych bedrech krev tisicu mrtvych a dalsich obeti.
Buh netresta,jen lide,kteri se pod jeho plastikem dopousteji zlocinu a zrazuji cistou viru.

Jirka (Ne, 24. 2. 2019 - 17:02)

To je sice hezké, že se chcete dovolávat spravedlnosti, jenomže vy svědkové stále ignorujete spoustu pasáží o důležitosti Krista. Dokonce jste HO ponížili na vrchního anděla. ____________________
11 Ježíš je ten kámen, který jste vy stavitelé odmítli, ale on se stal kamenem úhelným.
12 V nikom jiném není spásy; není pod nebem jiného jména, zjeveného lidem, jímž bychom mohli být spaseni.
Skutkové 4
_________________
Nevěříte Božímu slovu, ale věříte lidem, kteří si upravili Písmo, aby vás mohli manipulovat. A velmi se jim to daří. SJ nejsou žádní křesťané, jak o sobě říkají. Je to jenom jedna z mnoha sekt. Takových společností je mnoho, např. Amway, Herbalife, Skyline International. Také máte meetingy, kde tleskáte rukama nebo zvoníte zvonečkem, když vyhlašujete výsledky, kdo rozdal nejvíc příruček?

inka (Ne, 24. 2. 2019 - 14:02)

To je naprosto výstižné!!!

Milan (Ne, 24. 2. 2019 - 10:02)

Zdravím zdejší diskutéry,
po delší pauze se opět dostávám k psaní, přečetl jsem si zpětně tři stránky v níž se převážně jedná o to co by mělo být normální. Je fakt, že genderová politika má za úkol zlikvidovat přirozenost člověka, tak aby svazky stejného pohlaví byly považovány za běžnou normu, To jaké by to mělo dopady na lidskou psychiku a jak by se ona pomyslná hranice přirozenosti ještě více propadala k nenormálnosti, to se dá už jen v představách těžko postihnout.
Je-li člověk zmatený, je zmatené celé jeho myšlení, vědomí i úsudek a z takového úsudku se tvoří zmatené osudy se svým zmateným vlivem na ostatní. Část populace to vnímá jako odstrašující příklad a na tu méně vnímavou část to působí svým nízkým vlivem, nežádoucím příkladem.
Mnozí postižení řeknou, "a co máme v takovém případě dělat, vždyť my už jsme se tak narodili ???" Odpověď je na snadě, nalézt lékaře. Mnozí o to však nemají zájem a tak jim nezbývá než s tím žít do smrti, ti ostatní se nechají třeba vyléčit. Toto však dokáže pouze jediný lékař a tím je Ježíš Kristus. Kdo však z těchto nemocných miluje takového lékaře a rád by se nechal od něj vyléčit ? Všichni víme, že společnost toto do povědomí lidí nevkládá, ba naopak.
Ale budoucnost po skončení tohoto vlivu temnoty v Danielovi praví "z nebe spadne Skála, ta rozdrtí všechna království a nastolí království práva a spravedlnosti. Tou Skálou je Kristus. Přeji všem hezkou neděli.

Tony (Ne, 24. 2. 2019 - 14:02)

Kam to vede tu nám názorně předvedl Cashewmandle.

co dodat? (So, 23. 2. 2019 - 09:02)

"tak sis dědku ulevil (odplivl..), tak zase můžeš jít dál" ...
"karavana štěká - ale psi táhnou dál".

holy shit (So, 23. 2. 2019 - 08:02)

zcvokl.

holy shit (So, 23. 2. 2019 - 08:02)

Nějak pomalu začínám tušit, že "veškeří circum a israhelum" "fetišisté" jsou proti "fetišistům" "antinábožným" prakticky neškodní ... u prvních se jedná o "libůstku", u druhých ("antináb") to hraničí s obsesí .. resp. "co hraničí - to je těžká obsese". V podstatě takový "křesťanský trockismus", "křesťanský neomarxismus".

Návštěvník (So, 23. 2. 2019 - 07:02)

Cashewmandle?

Tony (Pá, 22. 2. 2019 - 22:02)

To, že se propadl do suterénu, o něm napsala Mare, která ho znala z jiného fóra, které je už dnes zaniklé.

Lord Haf Haf (Pá, 22. 2. 2019 - 16:02)

Mimochodem já už znám celou Jir..kovu identitu, někdo ho prásknul. Napsal na můj email uvedený kdysi zde a na Granu. Nějaký jeho kolega (nebudu jmenovat). Takže já už vím, kdo to je. Náznak jsem mu dal. On pochopil a stáhnul se. Když bude chtít další boj. Má ho mít. Ale bude to tvrdé, myslím, že si to rozmyslel. Zatím a čus

Tony (Pá, 22. 2. 2019 - 21:02)

Takže zaúřadoval veledůležitý muž s bičem, neboli práskač?--------------Ale to u Jirky vůbec není důležité, protože on mezitím poznal Krista.-------------------Jirka, ještě jako okultista, tu do mě nehorázně šil.

Jirka (Pá, 22. 2. 2019 - 22:02)

Když jsem si to přečetl znovu, tak vím jistě, že o mě se nejedná. A jestli má vypadat, že se má jednat o mě, tak se ten dotyčný snaží jenom vyvolat dojem, že zná mou identitu. Přičemž v indicíích se mýlí a v tom, že bych měl co skrývat, rovněž. Máš lidi co na anonymních webech hrajou takovýdle hry a zkouší zda tím někoho nevyvedou z míry. Já se takovým zoufalým pokusům můžu tak akorát zasmát a samotné aktéry politovat, že mají takovédle záliby.

Tony (Pá, 22. 2. 2019 - 22:02)

Steve nikdy nebyl jehovista. Je s katolické rodiny, jeho rodiče si tykali s Dukou. Je to pouze naučený náboženský člověk, který Krista vůbec nikdy nepoznal, na rozdíl od Mimy, na kterou jsem změnil názor, i když mne ta její lidština hodně silně štvala. Jenže jsem časem pochopil, že u Mimy je to taková její záměrná strategie, což Mare při jejím jižanském temperamentu nikdy nepochopila a proto tu Mimu tak vehementně odsuzovala jako náboženského člověka.

Jirka (Pá, 22. 2. 2019 - 21:02)

To nemyslel asi mě, ale možná Hvězdouna, protože to je taky Jirka. Jestli ale myslel mě, tak nechápu o co té osobě jde, že by takto fízloval jiné lidi. Nebo že by někdo neměl co na práci, tak by se staral o věci do kterých mu nic není?

Lord Haf Haf (Pá, 22. 2. 2019 - 16:02)

cože?

Steve (Út, 19. 2. 2019 - 14:02)

Boží mlýny melou ... a nahoře si vše moc dobře pamatují. To že se někdo vyzpovídá a myslí si že čistý jako lilie, tak to se mýlí. Dobrý pocit mít může, jo to může - asi tak vše.

Reklama

Přidat komentář