Reklama

Chemtrails

Jolly (Pá, 15. 3. 2013 - 13:03)

Stáhněte a shlédněte tento film.

http://www.uloz.to/11972078/chemtrails-fakta-rar

Rozšiřujte, posílejte odkazy všem, jelikož je to mnohem hroznější, než jsme si mysleleli. Zde opravdu jde již o život a ne jen o trochu slunce. A hlavně nebuďte blbí a nemyslete si, že o nic nejde.

... (Pá, 15. 3. 2013 - 12:03)

To, že je momentálně tento...Tak potom ti radím se odstěhovat do Itálie, nestřed, jak jsem psal, tam jsou období, kdy není na obloze ani mráček, slunce svítí jako blbé a domorodci si zoufale přejí mraky a déšť.

Jolly (Pá, 15. 3. 2013 - 12:03)

Chichi, právě jsem odeslala...To, že je momentálně tento měsíc sluneční aktivita na minimu, oproti očekávání, v žádném případě neznamená, že pravidelné cykly, ve kterých se aktivita zvyšuje a snižuje, neexistují. Maximum sluneční aktivity se opět očekává cca za dva roky. Rostlinstvo mám na tytom pravidelné cykly značnou toleranci. Něco jiného je ovšem záření dopadající na povrch Země, které za posledních deset let zaznamenává pokles právě jako důsledek pokusů s chemikáliemi vypouštěnými do ovzduší. Již nyní pozorujeme na určitých rostlinách (které jsou na sluneční svit citlivější) změny, které se dají dát na vrub tzv. slunečnímu stmívání, kdy je slunce často zakrýváno umělými oblaky. Nemíchejte jablka s hruškami.

... (Pá, 15. 3. 2013 - 12:03)

Došly vám argumenty a tak...Příspěvek od Romíka je zde proto, že ho sem holt vložil. Ale Tvá reakce jenom potvrzuje tvůj stihoman a taky trošku menší inteligenci, když nechápeš jak to chodí na diskuzi.

Šárí (Pá, 15. 3. 2013 - 12:03)

Došly vám argumenty a tak...Chichi, právě jsem odeslala mail správci stránek, aby nás zbavil Ravalopy Romika... ale vykládejte to konspirátorům, kteří ve všem hned vidí útok na sebe...
Trapárna "Akce-slevy-poukazy" tu už také zaclání pěkně dlouho a skoro všude.

Ještě jednou se ptám-jak to, že experti jako ty nevědí, jaká je aktuální sluneční aktivita? Jak ti potom má někdo věřit?

Jolly (Pá, 15. 3. 2013 - 11:03)

Došly vám argumenty a tak se snažíte zatrollovat diskusi něčím, co nemá s problémem nic společného? Co zde má co dělat ten příspěvek Ravalopa Romik?

Jolly (Pá, 15. 3. 2013 - 11:03)

Ano, myslím tí mimo jiné i sebe. jelikož jsem některé z uvedených oborů studovala a mám jisté kontakty i na zahraniční vědce, kteří se těmito obory zabývají. Pozorování provozujeme řadu let a důkazů je tolik, že by obstály i před mezinárodním soudem.

Doporučuji například tohle, je to i s českými titulky. http://www.uloz.to/11972078/chemtrails-fakta-rar

... (Pá, 15. 3. 2013 - 11:03)

Šári, kašli na to. Diskurovat s lidmi, kteří v každém příspěvku pořád opakují slovo hlupáci nebo ovce je evidentně k ničemu.

mně stačil ten farář na videu, ne které jsem tady dal odkaz, který zcela bezostyšně lhal, jak ten jeho přístroj udělal v "umělých" mracích krásnou díru k modrému nebi a jeho manželka to viděla ze vzdálenosti několika km. Protože jí volal mobilem, jestli to vidí.

Šárí (Pá, 15. 3. 2013 - 11:03)

Ten článek Pospíchalové...Jolly, tou osobou mající mnoho zkušeností a znalostí doufám nemyslíš sebe, pokud jsi schopna tvrdit takovou ptákovinu, jak je v současné době vysoká sluneční aktivita :-)))

jj (Pá, 15. 3. 2013 - 11:03)

No je fakt, že opírat se o názory nějaké hloupé kozy Pospíšilové, která je blbá už od pohledu, která o sobě napíše, že se zajímá o letectví a potom zplodí nějaký blábol, je dost tristní.

Jolly (Pá, 15. 3. 2013 - 11:03)

A ještě odkaz na hlas...Ten článek Pospíchalové je dost chabý pokus o zpochybnění toho, co hromada vědců na světě dávno ví a má na to důkazy. Zřejmě ji z nějakého fondu za ten blábol dobře zaplatili, ale nic neprůstřelného jím nepřinesla. Tyhle výmluvy jsou oblíbenou municí demagogů, kteří se snaží pokusy na obyvatelstvu a přírodě krýt a zpochybňovat. Jenže ty její vývody v článku uvedené mejí mnoho trhlin. Například o zónách okolo velkých letišť, okolo kterých krouží a křižují letadla. To by musela být celá Evropa posázena samými velkými letišti po celé ploše a musela by ta letiště být i ve vysokých horách a na moři, kdyby tohle měla být pravda. :-) A nejhůře se vysvětluje fakt, že je obloha poseta letadly tam, kde není žádné letiště, žádný letecký koridor a na oficiálně přístupném radaru je namísto třiceti letadel "vidět" (oficiálně) jen jedno nebo dvě, která v tu dobu letí legálně na lince. Prosím, nesnažte se přesvědčovat lidi, kteří mají pozorovací prostředky, mnoho zkušenosti a znalostí o meteorologii,letectví a dalších oborech a věnují se pozorování a monitorování této činnosti prakticky denně a po mnoho let od roku 2000, kdy bylo poprve zaznamenáno množství těchto pokusů. Kondenzační čáry od letadel známe a ty vypadají poněkud jinak a za jiných podmínek. Pachatelé tohoto zločinu na lidstvu se spoléhají zejména na to, že se vymluví na kondenzační stopy za letadly a hlupáci jím to sežerou i s navijákem.

Šárí (Pá, 15. 3. 2013 - 11:03)

Příroda má na sluneční...Tak za prvé, sluneční aktivita je nyní nejnižší za sto let:

http://zpravy.idnes.cz/slunecni-aktivita-proti-ocekavani-neroste-je-nejnizsi-za-sto-let-pyg-/zahranicni.aspx?c=A090421_132408_vedatech_ipl

http://gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2013030003

Za druhé, silně pochybuji, že by na několikaleté snížení sluneční aktivity o 20% příroda nezareagovala. To už je dlouhé období, ne nějakých pár měsíců.

Za třetí, nepochybuju o tom, že v atmosféře je poměrně dost svinstva. Ale to se tam dostává odjinud než z chemtrailsů-už jen těch letadel, co dnes lítá... nemluvě o dalším průmyslu.

kontakt (Pá, 15. 3. 2013 - 11:03)

A jedno přání určené[email protected]

Jolly (Pá, 15. 3. 2013 - 11:03)

Jolly, je mi líto, ale...Příroda má na sluneční svit určitou toleranci a na snížení o 20 % viditelně nezareaguje, když je těch 20 % v současné době vyváženo nezpochybnitelně změřenou vyšší sluneční aktivitou. Ale ta chemická svinstva, hliník, baryum atd., mají řadu vedlejších účinků, které se neprojeví ihned. Něco si napřed nastuduj.

Šárí (Pá, 15. 3. 2013 - 10:03)

A jedno přání určené správci serveru-nebylo by možné smazávat z témat příspěvky toho Ravalopy Romika, které naprosto nejsou k věci?

Šárí (Pá, 15. 3. 2013 - 10:03)

A ještě odkaz na hlas rozumu a inteligence:

http://pospichalova.blog.idnes.cz/c/297513/Vyvraceni-konspiracni-teorie-Chemtrails.html

Šárí (Pá, 15. 3. 2013 - 10:03)

Jo, Šári, asi budeš muset...Jolly, je mi líto, ale poskytla jsi jen další dávku hloupých řečí. Letečtí dispečeři pod přísahou mlčení... galony chemikálií nakládané po léta na letištích, která mají už z principu poměrně kvalitní i civilní personál, který si ničeho nevšiml-asi taky vázaný přísahou mlčení :-)))

Hele, zasmát už jsme se zasmáli. Tak teď bych prosila odpověď na tu svou otázku o zelené přírodě, jak je to možné, že odclonění slunce nezaznamenala.

Jolly (Pá, 15. 3. 2013 - 10:03)

No, Jolly, pokud si myslíš,...Jo, Šári, asi budeš muset hodně bádat, sledovat a studovat, abys to pochopila. Letadla létající křížem krážem mimo letecké koridory, viditelná pouhým okem, ale přitom "neviditelná" na radarech, letečtí dispečeři pod přísahou mlčení, galony chemikálií nakládané do letadel, trysky na vypouštění vedle motorů na fotografiích, těch důkazů jsou mraky a nejen u nás. Jíá sama tato letadla sleduji silným dalekohledem a mám spoustu fotografických důkazů, například, aerosoly vypouštěné v určitých intervalech a ne z motorů. Kvůli takovým hloupým a bojácným ovečkám jako jsi ty, jsme tam, kde jsme. Anebo je to jinak, moc dobře o tom víš jsi placena za to, abys v diskusích na netu mlžila a snažila se zpochybnit něco, co je naprosto neoddiskutovatelné a prokázané. Pokud chce někdo dokázat, že jde o nějaké bludy, ať vyvolá například televizní diskusi, třebas Hydepark nebo u Míši Jílkové a pod., za přítomnosti leteckého personálu, hydrometeorologů a dalších kapacit. Jenže to jaksi nejde, jelikož důkazy pro existenci těchto tajných pokusů jsou neprůstřelné a ve veřejné diskuzi nemají pochybovači nebo mlžitelé šanci. Vím o tom, že například Míša Jílková by o takovou debatu měla zájem, kdyby toto téma nebylo v TV přísně zakázané.

Šárí (Pá, 15. 3. 2013 - 09:03)

Jo, Jolly, a ještě mám jeden dotaz. Jak to, že se vliv chemtrails zatemňující slunce neprojevuje na těch zelených rostlinách? To mi prosím vysvětli.

Šárí (Pá, 15. 3. 2013 - 09:03)

A ty jsi opravdu taková...No, Jolly, pokud si myslíš, že jdou takové věci skutečně utajit před personálem civilního letiště, nebo že na netu by se žádná reportáž neobjevila, tak už nemám co řešit. Prostě nejsi soudná a tvoje potřeba mít svou konspiraci ti zatemňuje mozek.

Reklama

Přidat komentář