Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Víra (Út, 5. 2. 2019 - 21:02)

Co tvá homo-ideologie? :)

Víra (Út, 5. 2. 2019 - 21:02)

Proč neznám Ježíše? Proč je to ideologie? Co je špatného na ideologii? Co tvá evoluční ideologie? :)

Návštěvník (Út, 5. 2. 2019 - 21:02)

"Dialektický materialismus mě nezajímá. Nemám zájem o ismy a ideologie. Myslel jsem, že znáš skutečného Ježíše, ale kecals. Máš jen ty ideologie. Trapné."

Ha ha ha, Hvězdoun se zasep rozradil: ideologie, ismy,.. ještě by měl začít s "unifikací" :D :D

Víra (Út, 5. 2. 2019 - 21:02)

"Je to hodina biologie a tak se tam učí biologie a né dogmatika, to musíš do nedělní školy."

Je to pouze víra, že jde o biologii, je to jen evoluční dogmatika :)

Erich (Út, 5. 2. 2019 - 22:02)

Dogmatikovi je všechno dogma.

Návštěvník (Út, 5. 2. 2019 - 20:02)

Dialektický materialismus mě nezajímá. Nemám zájem o ismy a ideologie. Myslel jsem, že znáš skutečného Ježíše, ale kecals. Máš jen ty ideologie. Trapné.

Víra (Út, 5. 2. 2019 - 19:02)

Najdi si "dialektický materialismus" a dovzdělej se, blbe :)

Víra (Út, 5. 2. 2019 - 19:02)

"Komunisté a ateisté nejsou to samé. To je jako tvrdit, že muslimové a ateisté jsou to samé nebo. Dovzdělej se. "

Muslimové jsou věřící v Alláha a ateisté jsou věřící v hmotu.

Komunisté a ateisté věří v hmotu a ne v boha. Tedy je to většinou to samé.

Víra (Út, 5. 2. 2019 - 19:02)

Neboj, on mi řekl, že mam šířit jeho slovo i přes net!

Návštěvník (Út, 5. 2. 2019 - 19:02)

A hlavně by ses měl věnovat svému Ježíši. Tady marníš čas. Píšeš, že Ježíše vnímáš i smyslově. Byla ti dána hřivna, neztrať ji. Místo, abys se svým Ježíšem trávil čas, tak od něj odcházíš psát anonymní příspěvky. To se tvůj Ježíš může urazit, že ho takto zanedbáváš....

Nene (Út, 5. 2. 2019 - 19:02)

Komunisté a ateisté nejsou to samé. To je jako tvrdit, že muslimové a ateisté jsou to samé nebo. Dovzdělej se.

Víra (Út, 5. 2. 2019 - 19:02)

Tu vaší ateistickou společnost už jsme tu měli, mezi lety 1948-89 tihle lidé vládli, víme svoje... :)

Víra (Út, 5. 2. 2019 - 19:02)

Komunisté byli ateisté a po bytech a domech chodili, občas někoho zatknout, víme svoje o ateistech a evolucionistech! :D :D

Je tu rozdíl (Út, 5. 2. 2019 - 19:02)

Ti, co věří na kosti dinosaurů a vědce, nechodí od baráku k baráku a neopruzují s tím. Ani nestojí na rozích ulic s nějakou knihou a časopisy v ruce, ani nepořádají pouliční nábory a evangelizace. Ti, co věří na Jehovy a Kristy, chodí po barácích, po ulicích a agitují, pořádají náborové akce jak v reálu, tak neustále vysílají záznamy ze svých shromáždění a snaží se zvrátit převážně sekulární společnost.

Víra (Út, 5. 2. 2019 - 19:02)

"Ti, co věří na kosti dinosaurů a vědce, nechodí od baráku k baráku a neopruzují s tím. Ani nestojí na rozích ulic s nějakou knihou a časopisy v ruce"

Nemusí nikde chodit, mají neoprávněné výhody už ve školství, jejich víra má přednost třeba v hodinách biologie před biblí svatou!

Erich (Út, 5. 2. 2019 - 20:02)

Je to hodina biologie a tak se tam učí biologie a né dogmatika, to musíš do nedělní školy.

Víra (Út, 5. 2. 2019 - 18:02)

Věříš, že jsou to vše jen atomy, žádná duše, taková blbost! :D

Ale mé smysly … (Út, 5. 2. 2019 - 16:02)

Ty vaše evoluce a šmoulové a Batmani, kdo by na ně věřil? :D

Ale mé smysly … (Út, 5. 2. 2019 - 16:02)

Ty vyše evoluce a šmouly a Batmany, kdo by na to věřil? :D

Ale mé smysly … (Út, 5. 2. 2019 - 16:02)

ty vaše kosti dinosaurů a elfové a Amálky, hahahahah

Reklama

Přidat komentář