Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Návštěvník (St, 27. 2. 2019 - 19:02)

Vysvětli nám - proč by panenka Marie měla chránit Balkán Byzantskou říši před islámem, když muslimové ji též uznávají. Chudák by nevěděla koho chránit napřed.

Tony (St, 27. 2. 2019 - 20:02)

Musulmani ji také uznávají ale ne jako Bohorodičku.

Návštěvník (St, 27. 2. 2019 - 19:02)

Musíme se chránit sami ani papež se k tomu nemá

Analytik (St, 27. 2. 2019 - 10:02)

" Islám je had na kterého šlápne nakonec panna Maria."

Na to bych se nespoléhal, jestli ho někdo zašlápne, bude to nový evropský Miloševič, tentokrát ale celoevropský MIloševič. Nebo oni zašlápnou nás.

Rakato (St, 27. 2. 2019 - 20:02)

Pokud jde o islámskou invazi do Evropy, o Čechy strach nemám. My se vzdáme při prvním nebezpečí jako vždy. (I když nevylučuji, že pár z nás se před tím po asiatsku upálí - na znak protestu.)
Kdo se vzdá, přežije, kdo ne, zemře.

Steve (St, 27. 2. 2019 - 10:02)

Jako reál samozřejmě ... to bez nás a zbraní prostě nepůjde - at' se to komu líbí či nelíbí. Žádný NATO ani OSN toto řešit nebudou, tak jako to neřeší nyní při ilegální invazi z Afriky.

Steve (St, 27. 2. 2019 - 10:02)

Islám je satanské zlo ... škoda že to katoličtí a jiní křest'ané stále neprohlédli. Satan se maskuje v Islámu a čeká že mu projde ovládnutí a zničení křest'anství. Islám je had na kterého šlápne nakonec panna Maria.

Návštěvník (Út, 26. 2. 2019 - 18:02)

spíš je horší ten zákon co bez řečí podepsal i Zeman, že policie může na základě svého pouhého uvážení vypnout jakýkoliv web. Na jedné straně - co tak sleduju Alternativu by likvidace celého internetu zas nějaká škoda nebyla (diskuse s Alternativci je snad ještě horší než diskuze se "starým Grebeníčkem" - to je ten co mlátil ve věznici v UH politické.. ) ... na druhé straně - "tohle má být svoboda slova"?? Tak proč kritizujeme Čínu za cenzuru webu??

Jiří Yamaha analytik (Út, 26. 2. 2019 - 17:02)

https://connect.zive.cz/clanky/nova-smernice-o-autorskem-pravu-je-hotova-evropa-je-stale-ostre-rozdelena/sc-320-a-197228/default.aspx

Jiří Yamaha analytik (Út, 26. 2. 2019 - 17:02)

Všichni tady řešíte sračičky o bohu a já nevim co, ale že nám EU brzy zatrhne ulož.to a filmy zdarma, to je vám fuk, vy blbískové.

https://www.zive.cz/clanky/obusku-z-pytle-ven-a-pelisky-museji-nadobro-zmizet-z-ulozto-rozhodl-soud/sc-3-a-197408/default.aspx?fbclid=IwAR1D9RGOImJE2BDncedBwQR2GkBNahQbwEQFFQqIjL8wdm3dPBHYODy1oEo

luci (Út, 26. 2. 2019 - 19:02)

O tom přece manipulace s lidmi je , zaměstnat jejich myšlení margináliemi aby neměli čas soustředit se na to podstatné . Dostat hlupáky tam , kde je chcete mít a vytěžit z toho maximum pro sebe. Nic nového pod sluncem , jen výkonnější prostředky , dnes mají manipulátoři k dispozici tzv. masmédia a tudíž nejsou odkázáni jen na kazatelny v kostelích a chrámech.

sardanapal* (Út, 26. 2. 2019 - 19:02)

Soustředím se na to , mít ony v budoucnu zakázané knihy ve svém vlastnictví ...

Jirka (Út, 26. 2. 2019 - 06:02)

K čaji proto, že kafe už nemůžu pít, protože bych měl chuť na cigaretu. To k tomu prostě patří. Včera jsem si ukázal že si můžu bez cigarety dát víc piv aniž bych si zapálil, a i přesto, že ty lidi co byli se mnou chodili kouřit. I když jsem málem podlehl.

Jirka (Út, 26. 2. 2019 - 06:02)

Já jsem zase včera po půl roce měl více jak tři piva. A když se opiju, tak rozdávam peníze. Cukrovku si vypěstuješ nejrychleji pitím různých sladkých limonád, tam je velká koncentrace cukrů. Já žeru taky dost sladký co nekouřim, makové a tvarohové koláče, záviny a nejvíc teď donuty máčené v čokoládě, vždycky k čaji, dosytit se po snídani nebo obědě. Včera jsem sežral čtyři ty velký.

Nadruhou stranu znám člověka, který už několik let pije pouze pivo a vodku, i v létě (vody se opravdu nenapil několik let) a je pořád naživu, a i mu to zatím myslí, když to nepřežene s vodkou. Pivo má místo vody, ať je léto nebo zima.

f.p. (Po, 25. 2. 2019 - 21:02)

Co je lepší, něco popít, nebo toto?
No, myslím, že zde dostaneš asi jednoznačnou odpověď... :-) ale jak se snažím naznačit: "zas tak radikální nejsem" :-)
Trochu mi to tady připomíná ty borce ze NZ co u Bethesdy řešili tu deku("lůžko"), co ten uzdravený v sobotu nesl..

f.p. (Po, 25. 2. 2019 - 21:02)

jako kdybych byl ten správně horlivý muslim" ...

f.p. (Po, 25. 2. 2019 - 21:02)

jako kdybych byl ten správně horlivý muslim" ...

Tony (Po, 25. 2. 2019 - 21:02)

° A skoncovat s alkoholem. re: Pracovat na Boží vinici, jednak by z něj pak byl - zřejmě - "protivnej suchej dědek", co by do sebe "lil jedno kafe za druhým" °

To máš pravdu, vždy když jsem abstinoval, tak jsem se nehorázně prolíval kafem, div mě z toho herzna nepraskla (prasklá ledvina- žádný problém ale prasklá hercna- finito) a cpal jsem do sebe tabulky čokolád a cukrárny jsem vyluxovával o zákusky. Ještě bych si pak vypěstoval cukrovku a kvůli ní by mě ještě nakonec vopižlali. Co je lepší, něco popít, nebo toto?

falešný Joe (Po, 25. 2. 2019 - 20:02)

No Tony, někdy je ale čas přejít na hutnější stravu než "kašičku" "všeobecného Lutherství" typu "vše bude lidem odpuštěno".. Pravda, neříkám, že Jansenismus do kterého jsem pro změnu upadl já je řešením ... :-)

Návštěvník (Po, 25. 2. 2019 - 17:02)

Ale mě by úplně stačilo kdyby zapojil ten mozek ...

Reklama

Přidat komentář