Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

inka (Ne, 24. 2. 2019 - 14:02)

To je naprosto výstižné!!!

Milan (Ne, 24. 2. 2019 - 10:02)

Zdravím zdejší diskutéry,
po delší pauze se opět dostávám k psaní, přečetl jsem si zpětně tři stránky v níž se převážně jedná o to co by mělo být normální. Je fakt, že genderová politika má za úkol zlikvidovat přirozenost člověka, tak aby svazky stejného pohlaví byly považovány za běžnou normu, To jaké by to mělo dopady na lidskou psychiku a jak by se ona pomyslná hranice přirozenosti ještě více propadala k nenormálnosti, to se dá už jen v představách těžko postihnout.
Je-li člověk zmatený, je zmatené celé jeho myšlení, vědomí i úsudek a z takového úsudku se tvoří zmatené osudy se svým zmateným vlivem na ostatní. Část populace to vnímá jako odstrašující příklad a na tu méně vnímavou část to působí svým nízkým vlivem, nežádoucím příkladem.
Mnozí postižení řeknou, "a co máme v takovém případě dělat, vždyť my už jsme se tak narodili ???" Odpověď je na snadě, nalézt lékaře. Mnozí o to však nemají zájem a tak jim nezbývá než s tím žít do smrti, ti ostatní se nechají třeba vyléčit. Toto však dokáže pouze jediný lékař a tím je Ježíš Kristus. Kdo však z těchto nemocných miluje takového lékaře a rád by se nechal od něj vyléčit ? Všichni víme, že společnost toto do povědomí lidí nevkládá, ba naopak.
Ale budoucnost po skončení tohoto vlivu temnoty v Danielovi praví "z nebe spadne Skála, ta rozdrtí všechna království a nastolí království práva a spravedlnosti. Tou Skálou je Kristus. Přeji všem hezkou neděli.

Tony (Ne, 24. 2. 2019 - 14:02)

Kam to vede tu nám názorně předvedl Cashewmandle.

co dodat? (So, 23. 2. 2019 - 09:02)

"tak sis dědku ulevil (odplivl..), tak zase můžeš jít dál" ...
"karavana štěká - ale psi táhnou dál".

holy shit (So, 23. 2. 2019 - 08:02)

zcvokl.

holy shit (So, 23. 2. 2019 - 08:02)

Nějak pomalu začínám tušit, že "veškeří circum a israhelum" "fetišisté" jsou proti "fetišistům" "antinábožným" prakticky neškodní ... u prvních se jedná o "libůstku", u druhých ("antináb") to hraničí s obsesí .. resp. "co hraničí - to je těžká obsese". V podstatě takový "křesťanský trockismus", "křesťanský neomarxismus".

Návštěvník (So, 23. 2. 2019 - 07:02)

Cashewmandle?

Tony (Pá, 22. 2. 2019 - 22:02)

To, že se propadl do suterénu, o něm napsala Mare, která ho znala z jiného fóra, které je už dnes zaniklé.

Lord Haf Haf (Pá, 22. 2. 2019 - 16:02)

Mimochodem já už znám celou Jir..kovu identitu, někdo ho prásknul. Napsal na můj email uvedený kdysi zde a na Granu. Nějaký jeho kolega (nebudu jmenovat). Takže já už vím, kdo to je. Náznak jsem mu dal. On pochopil a stáhnul se. Když bude chtít další boj. Má ho mít. Ale bude to tvrdé, myslím, že si to rozmyslel. Zatím a čus

Tony (Pá, 22. 2. 2019 - 21:02)

Takže zaúřadoval veledůležitý muž s bičem, neboli práskač?--------------Ale to u Jirky vůbec není důležité, protože on mezitím poznal Krista.-------------------Jirka, ještě jako okultista, tu do mě nehorázně šil.

Jirka (Pá, 22. 2. 2019 - 22:02)

Když jsem si to přečetl znovu, tak vím jistě, že o mě se nejedná. A jestli má vypadat, že se má jednat o mě, tak se ten dotyčný snaží jenom vyvolat dojem, že zná mou identitu. Přičemž v indicíích se mýlí a v tom, že bych měl co skrývat, rovněž. Máš lidi co na anonymních webech hrajou takovýdle hry a zkouší zda tím někoho nevyvedou z míry. Já se takovým zoufalým pokusům můžu tak akorát zasmát a samotné aktéry politovat, že mají takovédle záliby.

Tony (Pá, 22. 2. 2019 - 22:02)

Steve nikdy nebyl jehovista. Je s katolické rodiny, jeho rodiče si tykali s Dukou. Je to pouze naučený náboženský člověk, který Krista vůbec nikdy nepoznal, na rozdíl od Mimy, na kterou jsem změnil názor, i když mne ta její lidština hodně silně štvala. Jenže jsem časem pochopil, že u Mimy je to taková její záměrná strategie, což Mare při jejím jižanském temperamentu nikdy nepochopila a proto tu Mimu tak vehementně odsuzovala jako náboženského člověka.

Jirka (Pá, 22. 2. 2019 - 21:02)

To nemyslel asi mě, ale možná Hvězdouna, protože to je taky Jirka. Jestli ale myslel mě, tak nechápu o co té osobě jde, že by takto fízloval jiné lidi. Nebo že by někdo neměl co na práci, tak by se staral o věci do kterých mu nic není?

Lord Haf Haf (Pá, 22. 2. 2019 - 16:02)

cože?

Steve (Út, 19. 2. 2019 - 14:02)

Boží mlýny melou ... a nahoře si vše moc dobře pamatují. To že se někdo vyzpovídá a myslí si že čistý jako lilie, tak to se mýlí. Dobrý pocit mít může, jo to může - asi tak vše.

Jirka (Út, 19. 2. 2019 - 15:02)

Ty představuješ Boha skoro jako pomstichtivou bestii. Špatně konal každý, ale ne každý činil pokání. Spasení přeci není odměna za dobré skutky, nepočítá-li se za spravedlnost víra v dílo Spasitele. Vyznat hříchy v pokání je důležité, ale Ježíši Kristu, (ne se jenom svěřit knězi), protože Ten odpouští a snímá hříchy světa. Jestli nevěříš, že ti Ježíš Kristus může odpustit, něco bude špatně.

Steve (Pá, 22. 2. 2019 - 19:02)

Ty si zase myslíš, že se může hřešit jak je libo a Bůh musí a bude vše jen odpouštět a trpět ... To jsi ale na omylu! Bůh je nanejvýš spravedlivý ... a spravedlnost je asi dle tebe co? Kristus taky není žádnej automatickej snímač hříchů ... Věřící zlý a nenapravitelný člověk se nemůže nikdy dostat do Nebe.

Škoda že v Bibli máš jasně uvedno jak je nutno se stát správným věřícím a jak je důležité narovnat své křivé cesty.

Jirka (Pá, 22. 2. 2019 - 21:02)

Málo platné, píšeš stále jako Svědek Jehovuv. Namísto chvály Božího milosrdenství tu chválíš lidské skutky. Vážně jak ten farizei. Tady podle toho se pozná, kdo nepoznal Boží milost, tu lásku Boží.

Jirka (Pá, 22. 2. 2019 - 20:02)

"Ty si zase myslíš, že se může hřešit jak je libo a Bůh musí a bude vše jen odpouštět a trpět."
_______________________________________
Steve, proč mi vnucuješ, co jsem nikde nepsal a dokonce i co si myslím? Když píšu, že Bůh je natolik milosrdný, že může odpustit i těžké hříchy, to neznamená, že bych tím dával návod úmyslně hřešit! Naopak, někdo si může myslit, že mu nemůže být odpuštěno a tak o to ani nemusí stát, když si myslí, že je dopředu odsouzen. _____________
Zase jsi to pochopil jako svědek. Znáš přece podobenství o farizeovi a celníku. Zatímco farizei se chválí jak je dobrý a spravedlivý, celník se bojí zvednout hlavu. Kdo je lepší ve skutku? Nikdo, jen celník si svou špatnost v bázni a pokoře uvědomuje, zatímco farizei se pyšně natřásá jak žije a koná dobře. Máš snad dojem z tohoto celníka, že chce úmyslně hřešit, že úmyslně zneužívá Boží milosti a pokouší Boží trpělivost? A tohle se ti snažím říct. Není člověka, který by nikdy nezhřešil (to máš v římanum). Jenom si ty hříchy nemusí každý přiznat/uvědomit a tak Bohu je vyznat. _______________ Ty mi tady o mně cosi podsouváš, aniž bys o mě něco vedle, aniž bys znal jak žiju, a v čem mě Bůh pomohl a změnil. Ty jako bývalý svědek hlásáš jen obyčejnou lidskou morálku na základě urputné snahy zalíbit se skutky Bohu. Bez absolutního vědomí 1) svojí viny 2) Božího milosti.......také bys musel vědět co to vůbec pokání je. To je nezbytnost k odpuštění hříchů. Protože kdo nemá čeho litovat, ten nic neprovedl a takto čistému přece ani není co....odpustit.

Steve (Út, 26. 2. 2019 - 14:02)

Pokud celník nechce zanechat své práce celníka, tak ví že hřešit dál samozřejmě bude ... :-)

Jinak já jsem Svědkem nikdy nebyl, ba ani nechci ... pouze jsem se o ně chvíli zajímal abych věděl co jsou zač. Jako vírou jsem byl oficiálně vždy a zůstávám Katolíkem. Jako aktivní být ale nechci, protože nauka a celé vedení víry je v bludu a nežije v realitě. To co dělá např. Vatikán s tím zametáním těžkých hříchů pod koberec je opravdu do nebe volající a totál hnůj proti křest'anské víře, nauce i Bibli. Papež František se furt tváří že o nic tak hrozného nejde ... přitom je takový zhoubník hoden Pekla, kde je "pláč a skřípění zubů". O těch hříších pouze konstatuju že stále je a bude spravedlnost a žádné automatické mazání hříchů knězem ve zpovědnici není nic vpořádku jak si věřící mnohdy mylně myslí. Víra vpodstatě diktát JE, ač je dobrovolná a diktátorsky se vůbec netváří ... Mimochodem Ježíš byl taky pěkná zlá metla nejen na Farizeje ale i na obchodníky před chrámem (na ty vzal přeci důtky pokud se nepletu) - takže jaké t'uti muti a hezké líbezné řečičky. Ano, církev a víra vyžaduje určitou morálku ... nejen Bible o tom jasně hovoří. Nic ti Jiří nepodsouvám, jen konstatuji jak to je.

Reklama

Přidat komentář