Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Stela (Čt, 19. 10. 2017 - 09:10)

jako malá holka jsme se sestřenicí pravidelně chodili spolu na wc a tam si ukazovali jak čuráme. tak od 8 let jsme se viděli málo když se odstěhovala a tak to přestalo. ve 12 začala jezdit na víkendy protože tady koupili chalupu. vzpomněli jsme si na to a zase to zkusili,bylo to fajn. dělali jsme to často a vzájemně se při tom hladili a roztahovali si pipiny. jednou sestřenka pokračovala v hlazeni i po čurání a přešla v lízání. vylízala mi ji na záchodové míse. a takto v mích 14 začalo lesbické období.

helan (St, 18. 10. 2017 - 09:10)

Čůrat holku jsem poprvé viděl když mně bylo 10 a jí 9.Oběma se nám to líbilo,zvlášť když mi mohla pinďu podržet.

g (Pá, 6. 10. 2017 - 12:10)

Poprvé jsem curala pred mým...joooooo

Lenka (St, 4. 10. 2017 - 07:10)

Poprvé jsem curala pred mým klukem včera.
Byl z toho úplně hotovej

Ally (Ne, 1. 10. 2017 - 10:10)

A to ti dovolila se koukat na...Nějak se to vyvinulo samo a asi to už pak bylo jí jedno.
Když jsem viděl jak hodně čurá a pak i kadí tak potřebovala nutně.

Hmm (Ne, 1. 10. 2017 - 09:10)

Včera jsem viděl poprvé...A to ti dovolila se koukat na prujem??

Ally (Ne, 1. 10. 2017 - 08:10)

Včera jsem viděl poprvé svou přítelkyni čurat.opřela se v polosedu o strom,sundala kalhoty a už to teklo a navíc šlo i to druhý a tak pokakala i strom pod sebou a udělala tekutou prujmovou hromádku .
Známe se, ale i tak ji to bylo trapný,ale já se chtěl koukat a libilo se mi to tuze moc!

Karolka (Ne, 17. 9. 2017 - 21:09)

Nevím co na tom ti kluci maj, ale když jsem potřebovala nutně na malou někde venku a udělala jsem to za nějakým stromem nebo zídkou, několikrát se mi také stalo, že se na mně díval kluk,co taky čůral na tom podobným místě. Trochu jsem se vždy styděla, ale dočůrala jsem to.
Kamarádka chodila dokonce s klukem a ten když ji viděl čůrat tak se musel hned udělat jak ho to vzrušovalo.

Leona (Čt, 27. 7. 2017 - 12:07)

Chlapi jsou divní. Chcala jsem jednou nutně a taky se dival.

Věrča (St, 26. 7. 2017 - 12:07)

mám partnera a ten to rád dělá se mnou a chce abych se vyčůrala před ním. Tak jsme dnes byli spolu dvakrát a vždycky venku za chatkou, kde jsme na dovolené.
Dnes jsem trochu nastydlá a tak čůrám rychle a okamžitě a to se mu líbí

Max (Út, 25. 7. 2017 - 07:07)

Já se velice rád dívám na manželku jak čůrá. Doma na záchodě, ve vaně i venku. Občas čůrá i na mě. Mám její čůrání moc rád, vzrušuje mě jak to z ní proudem teče.

Mirek (Po, 24. 7. 2017 - 18:07)

Jeli jsme s přítelkyní na dovču,cca 6 hodin cesty,už jsem potřeboval si odskočit,ale nebyla zrovna žádná benzinka,tak jsem zastavil u krajnice-fakt né žádné rušné místo,rychle jsem vyběhl a vedle auta se vyčůral,moje holka mě viděla v zrcátku a pak mi vynadala že jsem čuně,že jsem mohl jít dál od auta ,ale nikdo jiný tam nebyl a ani jedno auto za tu dobu neprojelo,stejně jsem byl schovaný za autem,takže by to přímo nikdo neviděl,poslouchal jsem to ještě dva dny:-(

Soňa (Po, 10. 7. 2017 - 17:07)

Chtěla jsem se nutně...Mirko i já nerada chodím čůrat venku a když tak nejradši s holkou a ta hlídá. Taky nastala situace, kdy už jsem se opravdu mohla počůrat a na WC nebylo kde. Všude nějaký lidi a pak mi to už bylo fuk. Odběhla jsem za pvní roh a už to šlo. Asi se někdo díval,ale to už bylo opravdu jedno a já tak nutně potřebovala, že bych za chvilku byla počůraná.
Jaroměř včera večer.

Mirka (Čt, 15. 6. 2017 - 22:06)

Chtěla jsem se nutně vyčůrat cstou z divadla v Liberci, ale ve městě nebylo kde. Můj kluk mne nakonec odvedl za roh prvního domu do dvora a já to pustila u nějaký zdi a dost jsem se styděla, protože jsem v okamžiku vytvořila
mokrou louži pod sebou a on se na to díval a říkal, že se mu moc líbí jak mi ten proud teče zpod mezi nohama. Doma jsme se hned pomilovali a když jsem pak šla čůrat ještě jednou na záchod, chtěl to opět vidět a tu už mi nakonec nevadilo a vyčůral s i on přede mnou

Andulka (Po, 12. 6. 2017 - 13:06)

Lidičky já mám milence co má na zahradě takové maličké, dobře ukryté vodní centrum na koupání, kde trávíme v létě spoustu času a nejrůznější věci tam děláváme a samozřejmě nazí. Když se jednou opaloval a ležel na břichu, nenápadně jsem si nad měj stoupla a celého jsem ho počurala. Mylela jsem, že to je vtipné,ale on se hrozně naštval a ten den už na mě nepromluvil. Až za týdem když jsem k němu přijela, začal se semnou bavit jako by nic. Byla jsem zase jako obvykle nahá na lehátku, když přistoupil a naoplátku počural on mě od hlavy k patám. Zjistil, že se mu to líbí a mě také. Od té doby než jdeme k bazénku, snažíme se oba vypít co nejvíce tekutin a potom si pořádně užíváme, dnes už klidně i do pusinek a po takové hře se osprchujeme do voňavoučka, spojíme se v jedno tělo. Po čurací předehře je to potom ta pravá jízda.

Jana (Po, 12. 6. 2017 - 10:06)

Chcala jsem poprvé se svým kamarádem a on se taky za chvíli udělal a vypustil to na moje nohy než jsem se vyčůrala.

Anthea (St, 7. 6. 2017 - 13:06)

Tak toho mého tohle dokáže rozrajcovat k zbláznění. Občas se mu předvedu, ale moc dlouho to nezkoumá protože můj moč má dost výrazný zápach. Kromě toho je pak tak nadržený, že pak je se mnou hotov mnohem rychleji než jindy.

Klára (St, 7. 6. 2017 - 08:06)

měla jsem kluka a ten byl přímo blázen na moje čurání, ale ani mi to nakonec nevadilo, protože jsem poznala, že nic jiného divného už po mně nechtěl.
A bylo to zvláštní, protože když mně viděl vůbec poprvé při čurání a ta bylo venku cestou z večírku a já musela tak, že už to nešlo vydržet, tak jak viděl, že jsem začala čurat, zrudnul a rychle vyndal svýho pindíka a ihned se udělal vedle mne. A tak to bylo pak skoro vždycky - než jsem se dovyčurala, on byl hotovej okamžitě a když toněkdy vydržel, pak jsme se milovali, ale to bývalo tak rychlý,že jen do mne vnikl, hned to z něj šlo a celou mne zevnitř postříkal .

Bára (Pá, 2. 6. 2017 - 19:06)

Potřebovala jsem čůrat a odběhla za dům a kluk od sousedství mně špehoval z vedlejší zahrady. Chvíli jsem se kroutila,ale pak už bych se pochcala a tak jsem stáhla kalhotky a bylo to.Koukal se ,ale styděla jsem se hrozně.

Dan (Po, 29. 5. 2017 - 16:05)

Partnerka mi při milování začala čůrat na penis a jemné mi ho honila. Bylo to úžasně vzrušující a horké a byl jsem asi za 20 vteřin.

Reklama

Přidat komentář