Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Vendulla (Čt, 13. 4. 2017 - 21:04)

Líbí se mi koukat na...Kluci , možná se vám to líbí a vzrušuje vás to dívat se jak holky čurají, ale dívka po takové zkušenosti se pak bude skutečně bát jít čurat někde venku, bude se trápit a nakonec to už nevydrží a nekontrolovaně se počurá.
Tohle se právě stalo mé dospívající dceři a přišla s pláčem domů, protože ji šmíroval nějaký chlap zrovna když se chtěla vyčurat.Ona v tom leknutí se rychle oblékla, ale stalo se jí, že to neudržela a počurala se. A věřte,že z toho měla blok ještě několik let a tam kde nebyl záchod se velmi bála čurat.

BBT (Čt, 13. 4. 2017 - 18:04)

Líbí se mi koukat na čurající holky a patřím taky k klukům, co by nejradši si s takovou holkou začal chodit a dělat to s ní. Zatím jen koukám a občas něco vidím. Dnes na nádraží si holka nejprve držela ruku na pipině přes kalhoty a za chvilku to už pouštěla za rohem a když mně uviděla tak se lekla, ale jen se schoulila víc do klubíčka, ale chcala dál. Asi ji to bylo trapný, ale já byl z toho tak velikej, že jsem si to na záchodě rychle udělal.

Danka (Čt, 13. 4. 2017 - 15:04)

Hele,opravdu je to neslušné. A to se nestydís pozorovat cizí holku v takovém i pro ni nepříjemný situaci? Víš jak ji muselo být? Jak se mohla stydět? Pokud je opravdu slušná a citlivá,tak se příště bude bát to pustit venku a může se i pocurat.

Mirek (St, 12. 4. 2017 - 16:04)

Tohle je ubohý. Nemáš na...To mně nenapadlo. Omlouvám se. Když mně to ale láká.

Vendulla (St, 12. 4. 2017 - 16:04)

Byla tam i dnes! Na téměř... Tohle je ubohý. Nemáš na to oslovit svoji slečnu a dělat to s ní společně v soukromí? Takhle špehovat cizí je pod úroveň.Nenapadlo tě, že jeta holka třeba nemocná a proto tam chodí močit? Třeba má nějaký zánětmočových cest a to moc nevydrží a pak musí hned a nebo jsou tam jiné důvody?

Mirek (St, 12. 4. 2017 - 14:04)

Byla tam i dnes! Na téměř shodném místě a čůrala dost hodně hned jak si stáhla kalhoty a dost větším proudem než včera!
Bylo vidět už když tam šla, že se ji moc chce, protože šla rychleji a než si stáhla kalhoty a kalhotky tak hodně rychle přešlapovala a kroutila se.

Dan (St, 12. 4. 2017 - 12:04)

Já jsem to přestala řešit...V kempu poblíž Jindřichova hradce jsme loni byli na týdenní dovolené. Pánské a dámské Wc byly vedle sebe a z jedné kabinky bylo vidět škvírou do jiné, která už patřila holkám. Hlavně po ránu a večer jsem odtud pozoroval jejich nutné čůrání a proud pipinky a to byly moje největší zážitky z dovolené. Stačily 3 až 4 čůrací holky a udělal jsem se rukou okamžitě do záchodu.

Eliška (St, 12. 4. 2017 - 11:04)

Když není zachod a musím,...Já jsem to přestala řešit taky a to, když jsem ještě chodila na školu a tam jsme měly záchody společné s klukama a opravdu některý kluci se zavírali v kabince a čekali až holky půjdou chcát a při tom si to udělali. Asi je vzrušovalo, jak slyšeli ten dívčí čůrací proud a měli u toho představy.
A venku? To je podobný. Když musíš a není kde, tak mizíš hned za první možné místo a neřešíš to, jestli se někdo kouká, protože nemáš volbu, jen čůrat a čůrat. A když se mi stalo jednou, že jsem potřebovala takhle na velkou a měla už křeče v břiše, tak taky nic neřešíš. Jen kalhoty rychle dolů a okamžitě na nejbližším vhodném místě kakáš a máš třeba jako já velký průjem. Nic milého to není,ale co můžeš dělat?

Majka (St, 12. 4. 2017 - 10:04)

Když není zachod a musím, tak jdu a udělám to někdy i venku.
Snažím se být nenápadně, ale kdyby se náhodou někdo koukal, tak s tim nic nenadělám.
Vim, že někteří kluci to vzrušuje a asi to je přírodní pud .

Nina (St, 12. 4. 2017 - 09:04)

To je blízko člověk. Já jsem včera potřebovala kriticky na malou v Liberci v zoologické zahradě a tak kamarádka hlídala a já jsem močila u plotu. Když to bylo všechno tak za plotem za mým zadečkem stál kluk a asi všechno viděl zblízka.
A to jsem močila velmi mnoho. Kámoška se chtěla pak taky,ale pustila to až u brány na wc.

Udin (St, 12. 4. 2017 - 07:04)

Jedna mladá dáma cca kolem...To samý je ve Slaném a chodí tam i více holek a je to pěkný pokoukání. Hlavně,když ukážou celou močící pipinu.Mám tam na to pozorovací místo a velký přiblížení. Včera tam močily 4 holky za asi půl hoďky a všechny celkem hodně.

Mirek (St, 12. 4. 2017 - 07:04)

Jedna mladá dáma cca kolem dvacítky chodí pravidelně čurat ve Vrchlabí na vlakovém nádraží vpravo za budovu.Je to asi studentka,která nechce použít veřejné WC. Pozoroval jsem ji několikrát a včera jsem se osmělil a když čurala prošel jsem okolo ní jako taky na malou a ona nic,prostě čurala dál a viděl jsem jak její vyholená pulinka to pouští a jak to teče hezky na zem.Uvidím,jestli tam bude i dnes.

Slečna (Út, 11. 4. 2017 - 20:04)

Měla jsem žlutý tričko a krátkou červenou sukni,bylo teplo,takže jen pod ní kalhotky bílý s květinkou a boty s otevřenou patou a špičkou.První čurání bylo pomalý a teklo mi to málo,ale pak hned jsem se už nebála a čůrala normálně a rychle. Čurala jsem na bobečku ne do trávy,ale na kamínky s pískem.Podruhé to chtěl vidět blíž a tak jsem sundala kalhotky úplně a jen trochu nazdvedla sukni a čurala z mírnýho podřepu. Šlo to hned a už jsem trochu pustila, jak jsem si stahovala kalhotky. Dělala jsem hned silný proud a pak to teklo normálně ale ještě hodně.On to chtěl, abych byla co nejvíce plná a já se už kroutila a držela se mezi nohama a pak už to muselo jít ven. Čurala jsem v takovém skalním útvaru a udělala velkou louži.On mi tam dal pusu a to jsem ještěvůbec nebyla vyčuraná,proto jsem mu počurala pusu a obličej,ale jemu se to líbilo a chtěl to až do konce.Mně se to začalo líbit taky.
On mi postříkal tvář ,oči a dlaň, jak se mu to líbilo a já bych to chtěla i víc.

Bohouš (Út, 11. 4. 2017 - 16:04)

To by nešlo a takmi popiš alespoň,jaké byli ty tvoje včerejší čůrání. Co jsi měla na sobě a jak ti tošlo.

Slečna (Út, 11. 4. 2017 - 14:04)

Ta je ještě malá, je jí 9 roků. To by nešlo.

Bohouš (Út, 11. 4. 2017 - 14:04)

Dočetl jsem se,že máš sestru a ta by se mnou čůrala?

Slečna (Út, 11. 4. 2017 - 14:04)

A se mnou bys taky?Ne.Zkusila jsem to jednou a je to jediný kluk se kterým jsem vědomě čurala a budeme se spolu dále scházet. Takže ti přeju, ať si najdeš podobnou holku.

Bohouš (Út, 11. 4. 2017 - 13:04)

A se mnou bys taky?

Perverzní praso (Út, 11. 4. 2017 - 12:04)

Láká mě představa,kdy přítelkyní po ránu vzbudim chcanim do krku.Zatím jsem se neodvážil...

Slečna (Út, 11. 4. 2017 - 08:04)

Poprvé docela jo,ale šlo to pomalu až za chvilku se to uvolnilo a šlo to rychle,podruhé jsem to nechala na poslední moment a šlo to moc a hned,udělala jsem velkou loužicku a čurala dlouho.
Poprvé jsme čurali u motolu,podruhé pod petřínem za skálou na utajeném místě.

Reklama

Přidat komentář