Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (St, 13. 2. 2019 - 19:02)

Tak já jsem před klukem chcala jen jednou a jak jsem napsala, šlo mi to naopak hned a hodně. Ale ten pocit jsem kupodivu zažila nedávno ale s holkou. Byly jsme na nějaké kulturní akci od školy a já se šla pak vyčůrat ven za kino,protože byla uvnitř na WC dlouhá fronta. Došla jsem až za nejtemnější opuštěný roh, když za mnou přiběhla se stejným úmyslem jiná holka a tak jsme si dřeply obě naproti trochu od sebe, ona začala okamžitě intenzivně chcát před sebe na zem a já nic. Jelikož jsem ji neznala najednou jsem se zablokla a nešlo to, ikdyž se mi chtělo taky moc. Ona se nejprve věnovala své pipině a pak se zaměřila na ,ne a koukala, že nečůrám a ještě se zeptala Nejde ti to,co? Já byla zoufalá a měla velký tlak do pipiny z močáku a pak se to stalo. Trochu mnou proběhla zimnice a kolem pipiny a do břicha divný chvění až brnění a pak se to vše uvolnilo a já čůrala nekonečně dlouho. Holka zatím zmizela a tak jsem to dostala ze sebe všechno v klidu.

Vojtěch (St, 13. 2. 2019 - 20:02)

tak před holkou chcát mi vůbec nevadí, ale kupodivu nemám moc rád veřejný WC, když vedle mě stojí nějakej chlap. Vychčiju se, ale trvá mi to taky dýl. Stydlivý močový měchýř, tak se tomu snad říká. Baba, co tam vytírá podlahu, ta mi v zásadě nevadí a před mladou holkou se vychčiju s potěšením.

Klára (St, 13. 2. 2019 - 19:02)

Zpočátkiu cestou ne ,ale ke konci hodně často a když jsem čekala až odejde ta paní s pejskem, tak jsem si pipinu držela šíleně. Už jsem si myslela,že to půjde a tak to bych se vyčůrala i tak, ale jsem to naštěstí vydržela.

Vojtěch (St, 13. 2. 2019 - 19:02)

před bábou ses klidně mohla vychcat, lepší sundat oblečení a vychcat se na zem než se pochcat. Jednou jsem šel kamsi za křoví, i když tam vede cestička, naproti šla baba, ale nechtělo se mi čekat, tak jsem ho vytáh a vychcal se před ní. Baba měla kecy, ale co, spousta kluků a chlapů to dělá, vychčijou se v praze na chodínku a neřeší že lidi chodí kolem. Navíc ty jako holka se nemusíš stydět před nějakou babou. I když chlap nebo kluk by zas neměl blbý kecy, leda by se podíval, já třeba jo, ale co.

Vilík (St, 13. 2. 2019 - 19:02)

A taky sil dávala na pipinu ruku?

Klára (St, 13. 2. 2019 - 19:02)

V sobotu to bylo takový rychlý. Autobus nejel a tak jsem šla necelé 3 kilometry od tety pěšky a cestou se mi chtělo. Udržela jsem to až sem, ale tam nejprve šla nějaká paní s pejskem a já se mohla opravdu pochcat. Se kříženýma nohama jsem se modlila,ať zmizí, což se nakonec stalo. Měla jsem sukni a pod ní teplé vlněné punčocháče, takže jsem je rychle stáhla a opravdu to bylo chcaní a ne čůrání. Dost prudký a hned ale kalhotky zůstaly suché, povedlo se mi to pustit až když byla pipina svlečená.

Petra (St, 13. 2. 2019 - 19:02)

dědu máme rádi, sice se o něj musíme takhle starat a už mu to moc nemyslí, ale stejně se bojím až umře. Navíc on bere slušný důchod, máma se o něj stará ale za to moc peněz nemá, ale ona ještě má práci, co může dělat z domova. Děda ho má většího než kluci od nás ze třídy jakože oni holkám ukazujou péra rádi, abysme viděli jaký jsou borci. A nebudu psát, co jeden kluk s ním dělal, kdož ho mě a dvěma dalším holkám loni v září venku ukazoval.

Vilík (St, 13. 2. 2019 - 19:02)

minulý týden?

Petra (St, 13. 2. 2019 - 19:02)

Když jsem byla menší, tak děda začal bouchat rukou do stolu a nebo holí do země a volal na mámu, Alenko, čúrat. Máma vždycky na mě, Péťo otoč se, když přišla s nočníkem, děda se postavil ze židle a ona mu vytáhla ptáka z kalhot. Ale tatínku, viď ty nečůráš. Párkrát jsem ho dědovi zahlídla.
Teď už jsem větší (v srpnu mi bude 15) a už nějakou dobu mě normálně nechá, ať jí pomáhám. Já držím nočník, máma mu vytáhne ptáka, stáhne předkožku a podrží, než se nevyčůrá, pak chvíli nechá, aby to odkapalo, otře mu žalud kapesníčkem a dá kůžičku zpět. Děda je už starý a měl mrtvici a sám to nezvládá. Asi mu nevadí, že ho takhle vidíme, jeho dcera a vnučka.

Klára (St, 13. 2. 2019 - 19:02)

V pondělí to bylo podobný, Taky se mi chtělo od autobusu. Měla jsem dlouhou bundu a tak nebylo moc vidět, že si držím pipinu rukou aby se nepochcala. Navíc byla zima a trochu chumelilo. Když jsem došla na místo, na nic jsem nečekala ,stáhla kalhoty a hned to pustila trochu z výšky v takovém polosedu. No a vytvořila jsem taky velký čůrání a nikdo nešel a pode mnou mokrá louže.

Vilík (St, 13. 2. 2019 - 19:02)

Napiš mi o tom více, Víš,že jsem z toho byl včera úplně vedle a když jsem na to myslel a četl se tvé odpovědi, povedlo se mi to hezký,cos mi psala ať se nestydím

Klára (St, 13. 2. 2019 - 19:02)

Včera ne,ale v pondělí ano a minulý týden asi třikrát, z toho jednou i v sobotu, když jsem šla odpoledne od tety a přesto,že jsem se u ní byla na malé, tak mne to nutilo znovu,protože mne hodně nalévala čajem a colou

Vilík (St, 13. 2. 2019 - 19:02)

A tento týden jsi tam čůrala kromě dneška?

Vilík (St, 13. 2. 2019 - 19:02)

Je tu ještě někdo,kdo by si chtěl povídat o holčičím čůrání?í

Modroočka (St, 13. 2. 2019 - 18:02)

Reaguji na příspěvek ohledně potřeby se vyčůrat před klukem a ono to pak nejde. Mně se to stalo úplně stejně, když jsme byli na společném druhém rande pod Petřínem. Já jsem se už také mohla počůrat a on mi pomohl zmizet z cesty do polorozpadlé malé boudy a prý tak a a můžeš...
Já bych mohla, ale když on se mi natěšeně díval mezi nohy až to půjde a samozřejmě taky nešlo skoro nic a ikdyž jsem byla na pochcání jeho pohled mi doslova zablokoval potřebu. A po chvíli se stalo to samé kolem močáku a do pipiny prošlo zvláštní chvění až brnění a v ten okamžik jsem to všechno pustila až trochu v křeči obrovským proudem.

Vilík (St, 13. 2. 2019 - 16:02)

A pod ten viadukt chodíš čůrat častěji? Pokud ano napiš mi o tom.

Klára (St, 13. 2. 2019 - 19:02)

Nechodím tam pravidelně, ale často si tudy zkracuju cestu domů. A je pravda že se často i zde vyčůrám.

Klára (St, 13. 2. 2019 - 16:02)

Když jsem nastydlá tak to je opravdu nepříjemný. Měla jsem nedávno zánět močových cest a to potřebuješ čůrat skoro pořád. Máš pocit,že se ti chce a když se ti chce jen středně hodně, už musíš a pipinka i po vyčůrání stále hlásí, že to ješte půjde a ono už nic nejde. A za takovou půl hodinku musíš znova a je zajímavé, že to ani nejde prudce,ale mne to jde vždycky hned skoro samovolně po svéknutí a jen to vyteče a málokdy prudce. Zkoušela jsem to vydržet i po svléknutí na wc,když se mi chtělo,ale nešlo to. Hned máš svěrač jakoby ochablý a jen a jen bys čůrala každou chvíli.

Vilík (St, 13. 2. 2019 - 16:02)

A jak čůráš když jsi nastydlá?

Klára (St, 13. 2. 2019 - 16:02)

Když jsem byla malá,ale to se nepočítá.
Jednou na návštěvě u příbuzných. Nenašla jsem záchod a už to bylo. Jen jsem se schoulila na chodbě do rohu a vytvořila pod sebou louži přes kalhotky.

Reklama

Přidat komentář