Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

stejně (St, 13. 2. 2019 - 22:02)

to tady je úchylácký psaní. Dosti divný téma a příspěvky vypadají jak psaný od úchyla než od skutečných žen nebo dívek. Pár honičů tady píše, snad nejsou tak blbý a musí vědět, že ta druhá holka, co se za ni vydává a píše úchylkárny je další chlap úchyl.

Pepa (St, 13. 2. 2019 - 21:02)

Líbí, rád se dívám na čůrající holky nebo ženy. Jak to teče ze štěrbiny,nádhera.

Vilík (St, 13. 2. 2019 - 21:02)

a ještě nějaká tvoje čůrací příhoda?

Markéta (St, 13. 2. 2019 - 21:02)

Těch je mnoho, já někdy čůrám hodně a prudce, jindy málo. Jak se napiju nebo jak dlouho to držím. Je pravda, že cestou domů ze školy když si nedojdu tak se mi na cestě taky chce. A stejně jako Klára i já mám často potřebu se nutně vyčůrat než dojdu domů. Od nádraží to mám asi dvacet minut a snažím se to vydržet,ale někdy to prostě nejde. Nemám stálé místo na čůrání,ale většinou to udělám někde za zdí v parku nebo na jiném skrytém místě a těch je docela dost, navíc bydlíme ve vesnici a cesta domů je málo frekventovaná. Kromě dneška, když jsem čůrala jen spíše kvůli kámošce a nepotřebovala jsem ani tak minulý týden ve čtvrtek a v pátek mne to čůrání dostihlo na cestě.

Klára (St, 13. 2. 2019 - 21:02)

Tak zase zítra

Vilík (St, 13. 2. 2019 - 20:02)

Klárko stačí mi to po netu

Vilík (St, 13. 2. 2019 - 20:02)

A vidělas kámošku jak ji to jde? A napiš mi něco jestli taky čůráš ráda venku a nějakou příhodu o čůrání.

Markéta (St, 13. 2. 2019 - 21:02)

Kámošku jsem viděla celou jak močí, protože jsme šly na malou cestou domů za stromy u řeky, Já si ve škole došla a ona ne a pak zoufale hledala čůrací úkryt. Tam u stromu to okamžitě pustila a já hlídala. Teklo jí to dlouho a pak jsem šla já a moje broskvička udělala až po chvilce malý proud,protože se mi moc nechtělo.
Ona měla dokonce i trochu mokré kalhotky, protože jí šly blbě rozepnout kalhoty a její broskvičkato už neudržela prý už to trochu pouštěla.

Adam (St, 13. 2. 2019 - 20:02)

jednou jsem se šel vychcat trochu stranou, jako za roští, aby bylo tam vidět, když tam lidi procházeli cestičkou skrz trávu, co vedla kamsi. Chodili tam hlavně pejskaři. Šel jsem se jednou takto vychcat, předtím ještě trochu pohonit. Pak tam vlezla nějaká holka, tak 25 s pitbulem. Musela vidět, jak ho mám vytaženýho a nahoněnýho. No co, tak jsem to dodělal před ní, teda ona byla metry ode mě, ale musela zas vidět, co tam dělám. Nijak jí to nevadilo, asi mě trošku omrkla. Vystříkal, vychcal a zas šel dál.

Klára (St, 13. 2. 2019 - 20:02)

Omlouvám se,ale ne. Stačí ti tohle sdílení po netu?

Vilík (St, 13. 2. 2019 - 20:02)

Napis mi Markéto něco o tvém dnešním čůrání.

Markéta (St, 13. 2. 2019 - 20:02)

Dnes jsem byla čůrat odpoledne a ted večer před chvílí. Co bys chtěl vědět? Teď jsem před chvilkou potřebovala hodně,protože jsem dodělávala věci do školy a trochu na svou potřebu zapoměla a pak se mi nutně ozvala,když jsem skončila s přípravou na zítřek, takže hupky na záchod, kalhotky dolů a už to teklo.
Odpoledne jsem byla na malé spíše proto, že šla kámoška a ta to měla hodně na poslední chvíli a já se pak vyčůrala taky,ale šlo mi to jen málo a až po chvilce.

Klára (St, 13. 2. 2019 - 20:02)

Tak to je daleko. Obávám se,že jsi nezkušený a při společném čůrání by ses do mně mohl zamilovat a já kluka mám.

Vilík (St, 13. 2. 2019 - 20:02)

A kdybych se nezamiloval a dojel za tebou a společně jsme chodili čůrat třeba jeden den. Šlo by to?

Klára (St, 13. 2. 2019 - 20:02)

Vilíku a ty jseš odkud? Trochu se bojím,abys mne nešpehoval cestou ze školy

Vojtěch (St, 13. 2. 2019 - 20:02)

třeba bys byla rád. Mám doma jednu knížku, psaná pro děti, ale zas tak slušná není. Autor vypráví o svém dětství (fiktivně ale zdá se, že tam je toho plno dle skutečnosti) a píše, jak jako kluci "sledovali žákyně, jak močí". Pak dodává, že od nich to bylo ještě neslušnější, protože holky věděly, že je kluci špehujou. Tohle se vůbec netýká jen holek, co chodí do školy a chcaní, to docela popisu ženskou mentalitu.

Markéta (St, 13. 2. 2019 - 20:02)

Vilíku ahoj. Jak se máš?

Vilík (St, 13. 2. 2019 - 20:02)

Ahoj mám se áčkově a moc se mi líbí vaše povídání o čůrání. Od Klárky a od tebe. Ale tys tady dnes dlouho nebyla. Jsem z Jablonce, tak se Klárko nemusíš bát,že bych tě špehoval,ikdyž bych to čůrání s tebou nebo s jinou holkou společně rád zažil

Michal (St, 13. 2. 2019 - 19:02)

Líbí a a cestou za školy, když to už nemůže vydržet, tak se schováme mimo cestu, rychle stáhne kalhoty a čůrá přes tanga viděla to prý na Péčku. Vždycky ji přes ně hladím a potom odhrnu a hladím ji pičku a mám mokrou ruku. Moc se ji to líbí. Přiznala se mě, že schválně ve škole nejde a šetří si to na mě. Už to taky několikrát nestihla za křoví a šlo to do kalhot. Koukal co budu dělat a já ji uklidnil, že je to v pohodě a hezké. Smějí se jen blbci, to bych ji naštval a byl by konec radovánkám.

Vilík (St, 13. 2. 2019 - 19:02)

A když někdy potřebuješ hodně, stane se ti,že se před klukem nevyčůráš a pak zažiješ to nekontrolované vyčůrání jak tu některý holky psaly?

Reklama

Přidat komentář