Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Nina (Po, 29. 5. 2017 - 16:05)

Když jdu chcát a je tam můj kluk,tak vždycky chce být u toho.
Nedávno jsme šli z restaurace a já potřebovala nutně cestou domů. Tak mne zatáhl za první roh a já to hned okamžitě pustila a jak mně viděl že tolik chčiju tak si ho okamžitě vyhonil a udělal se do tý louže pode mnou ještě než jsem byla hotová.Už ho znám a tohle ho rajcuje a tak ho trochu provokuju ,abych potřebovala hodně ,protože čím dýl chčiju,tím je více vzrušenej a udělá se okamžitě do mýho proudu nebo louže,když jsem vychcaná dřív. Je to vzrůšo a pak je v posteli originální!

Ajka (Po, 29. 5. 2017 - 07:05)

Čurala jsem včera na chatě s kamarádem,který tam prijel na návštěvu. Něco jsme popili a když jsem si potřebovala odskočit,on taky.zašla jsem za dům a u zdi chtěla už curat jenže on si vybral stejný misto. Já už to nemohla déle vydržet a začala jsem dost rychle a hodně močit.on na mně koukal a byl celej vzrušenej.když jsem docurala až pak se vycural

RobRoy (So, 27. 5. 2017 - 11:05)

hezké povídání a zkušenosti. je fakt, že já sem svoje bývalé partnerky i utíral, čůrání holek se mi líbilo vždy, ty proudy, jak to syčí, vystrčená prcina atd. Je fakt, že některé příspěvky jsou fakt vymyšlené,anebo je píše chlap,ale spousta je reálná. To se pozná. Ostatně, kdyby nějaká žena chtěla čůrání zkusit, tak by se dalo domluvit: Nekuřačka, nad 40 let, sportovní postavy, bez partnera anebo rozvedená. A s přírodním klínem optimálně.To stejné mohu nabídnout.myšleno poslední tři věty vyjma této, jen v mužském provedení.

spy2wc (St, 1. 8. 2018 - 15:08)

Zadej do googlu spy2wc.

Honza (St, 1. 8. 2018 - 10:08)

Občas mne některá kamarádka vezme s sebou, když jde čůrat na záchod. Vždycky hned před ní vyndám z kalhot penis. Jednak, aby ji nebylo trapně, že mi ukazuje kundičku a já nic, no a hlavně se mi vždycky chce šíleně onanovat. Většinou mi každá dovolí vytřít ji kundu po tom močení a někdy jí můžu strčit i prst do pochvy, když močí. U toho potom taky vystříknu. Musím hlavně dávat pozor, abych té holce nepostříkal oblečení.

Marek (Po, 30. 7. 2018 - 23:07)

I moje partnerka mi při orgasmu stříká do pusy. Mooc mi to chutná. A když vidím jak ji ten proud valí z pičky ven, jse taky hned hotový

Jan (Po, 30. 7. 2018 - 13:07)

Jana pije hodně slabé čaje a umí vyčůrat určitě přes litr najednou. Její čůrání voní, má úžasnou chuť a strašně mně vzrušuje, když mi čůrá na penis a honí mi ho. To jsem i za dvacet sekund.

Tomáš (So, 28. 7. 2018 - 07:07)

Přidávám se - taky miluji, když partnerka čůrá kdekoli. Vždy se rád podívám na její proud,který ještě k tomu tak hezky syčí.

M (So, 28. 7. 2018 - 06:07)

Občas se vyčůráme ve vaně. Někdy jde čůrat a pak na to jdeme.

Samozřejmě (Pá, 27. 7. 2018 - 15:07)

že líbí, jak holka čůrá. Vzrušující je, když to předtím musí dlouho zadržovat, protože není kam nebo možnost si odskočit.

Stan (Pá, 27. 7. 2018 - 14:07)

Curani holek je krásný. Kazda chcije jinak a ma jinou pipinu.
Nejradsi mam , kdyz cura holka hodne a ma pipku malou a sevrenou.
Obcas takovou holku vidim a jednou se mi podarilo videt chcat i holku, se ktetou jsem chodil,kdyz to nemohla udrzet a pustila to v lese u stromu a slo to okamzite prudkym chcanim.

Nina1 (Čt, 27. 4. 2017 - 08:04)

Chcala jsem taky partnerovi na pusu a vypil to.
Pak mi ji mokrou zlibal a hned se udělal mně do dlaně.

Martina (St, 26. 4. 2017 - 11:04)

Jeden bývalý můj kluk chtel abych se mu taky č urala na pusu a pil to.
No a pak mi ho strčil do pipinky a hned byl udělanej a já plná jeho .

Disc 44 (St, 26. 4. 2017 - 08:04)

Hodně mne lákalo nechat si od holky načůrat do pusy. Kamarád mi řekl, že moč svý holky taky normálně pije. Zkoušel jsem to přesvědčit i moji holku, a tak se mi ta moje po krátkém stydění vyčůrala do skleničky a ať to zkusím. Tedy nic moc. Ta moč je spíše nechutná, ale když jsme to zkusili jinak a to mne lákalo - pít její moč při jejím čůrání, takto bylo bezvadný! Už se nestyděla a čůrala v podřepu hodně z výšky a já pod její zadeček dal hlaavu a najednou začala čůrat a já si to nechal z její pipiny všechno natéct do pusy a polykal jsem to její čůrání skoro celý. Když vidím,jak to z holky teče, tak je ta moč taková živá a chutná. Super!!!
Nejradši mámk dyž potřebuje ráno a to je její čůrání hodně velký a tak to děláme ve vaně a čůrá mi do pusy opět se zvednutým zadečkem výše, nebo když potřebuje hodně i přes den, protože pak čůrá rychle a její proud mi spláchne celou tvář, protože to pouští silně a to nejde v tý rychlosti vypít najednou.
Pila i moje čůrání, ale není z toho úplně odvázaná. Líbí se jí to, ale mně asi víc a ji to baví mi vyhovět.

mg11 (Út, 25. 4. 2017 - 20:04)

stačí si někdy počkat na holčičím záchodě a tajně sledovat jak choděj holky chcát.Hlavně v hospodě na vesnici,kde je plno a točí se pivo. To je pak jejich chcaní tak velký, že je to jako vodopád a některý holky u toho naříkaj jak si ulevují a jak byly plné nebo vykřiknou,když to nevydrží a začnou chcát ještě než se svlíknou. A když tajně pozoruješ takovou holku,co jde chcát třeba ven za hospodu, tak to je vidět z její prciny jak jí toz ní stříká velkým proudem a nebo si taky trochu nachčije do kalhot,když to nevydrží.

Kamil (Út, 25. 4. 2017 - 18:04)

Když holka chčije a já se můžu dívat,je to moje největší blaho. Bohužel žádnou holku jsem k tomu ještě nepřemluvil tak mám taktiku, že si vyhlédnu holku, která potřebuje na záchod a to se pozná, že je nesoustředěná a když si drží baculku rukou mezi nohama, stačí ji sledovat jen pár minut a už chčije.
A to vím, že ikdyž se dívám nebo jdu kolem ní, tak čůrat nepřestane, protože se jí hodně chce. Takový místa jsou u nás (Budějovice)více a tam když si počkám ,tak holku vysleduju vždycky a někdy i více když si počkám na další. Někdy jsou dvě a to jsem opatrnej, ale často jde jedna sama a to pak je to tutovka.Dneska to byla jedna, včera taky a v neděli dokonce tři. A to jsem byl u po třetí vyteklej hned na záchodě do ruky.

S.k. (Út, 25. 4. 2017 - 13:04)

Byla jsem nedavno nakupovat a asi jsem nastydla, protože se mi chtělo čurat často a nepříjemným způsobem. Bolela mne u čuráni celá pipulka a pálila. Navíc to nešlo moc udržet.
Za obchodním domem je za zdí neudržovaná schovka a tak jsem tam na poslední moment zaběhla,rychle vyhrnula sukni a okamžitě intenzivně čurala. Nikdo mne naštěstí nesledoval a já to mohla udělat v klidu. Ale kdyby tam někdo čuměl,čurala bych stejně,protože to nešlo udržet a pipulka opět pálila a mohla se učurat do velké louže pod nohama.

Ž aneta (Út, 25. 4. 2017 - 12:04)

Podobné příběhy jsou proto, že chcani holek je vždy o tom samém.
Nevidim na tom nic úchylneho. S holkama to má me zažité.

?? (Út, 25. 4. 2017 - 12:04)

Druhý uchyl...

?? (Út, 25. 4. 2017 - 09:04)

Ž Aneta,Jája,Nikola=jeden úchyl.

Reklama

Přidat komentář