Reklama

Svazování partnera(ky)

Bára (Pá, 14. 12. 2018 - 04:12)

V pondělí ráno jsem manžela odemkla a protože je tyden kdy jsem otrok já , čekal hned před odchodem do práce trest. Musela jsem si vzít plinku, body s rolakem a manzel přes něj nasadil a uzamkl pas cudnosti, abych jej nemohla sundat. Odemkl mne až večer, kdy jsem dostala novou plinku, roubik do pusy a obojek, na noc jsem byla svazana ve sveraci kazajce.

Bára (So, 8. 12. 2018 - 04:12)

Tento víkend si to manžel pěkně užije. Včera jsem si musela vzit ze zdravotních důvodů krční límec s vystuhou a manžel měl pripominky . Tak si musel nasadit plinu, jednodilne plavky s dlouhym rukavem , punčochy 60den , uzamknout obojek a ještě jedny jednodilne plavky s nohavickama a zipem až ke krku , ktery jsem uzamkla k obojku, aby si to nemohl sundat, pres to si musel vzit silny vysoky rolak a takto zustane do pondeli. Večer jsem mu na noc ještě dala kuklu , rukavice , roubik do ust a svazala ruce a nohy .

Gabriela (Ne, 9. 12. 2018 - 20:12)

Ja pišu až dneska, jelikož od pátečního večera jsem byla otrokyní pro změnu zase já :-) Navrhla jsem manželovi tu plenku v pátek ráno a večer bylo překvápko. Musela jsem si vzít plenku ( musím přiznat, že je to hodně ponižujicí) potom jsem si musela obléct dva silný roláky, rukavice, šálu - byla jsem svázána v posteli do písmene X. Každou ruku i nohu k jednomu sloupku u postele šálou. Do úst jsem dostala uzel uvázaný na šále a zavázat za hlavou. Potom mě přikryl huňatou dekou a takhle jsem zůstala až do rána asi do deviti. Přes den jsem musela mít na sobě i svetry i plenku a ruce jsem měla spoutané pouty před tělem a pouta i na nohou. Roubík jsem měla většinou ze šály a vždycky na jídlo a pití když mi to rozvázal tak jsem potom dostala jiný roubík např. Náplast, kuličku nebo náhubek. Na noc jsem zase dostala uzel na šále. Musela jsem takto dělat veškeré domácí práce i se dívat na televizi atd. Rozvázaná jsem byla až teď ale svetry a šálu jsem si ponechala ráda :-) plenka nezvyk ale super ponížení a už se těším až svážu zase manžela :-)

luci (Út, 4. 12. 2018 - 10:12)

Obojek , roubík a pouta jsou mi nasazovány jen před sexuálními aktivitami.

Bára (Ne, 2. 12. 2018 - 22:12)

S obojkem mám zkušenost ještě jednu pořádnou ze září. Když jsme večer s manželem před jeho třídenní služební cestou skotacily , uzamkla jsem si obojek a oba po chvilce usnuli . Rano , když jsem se probudila byl již manžel pryč, ale bohužel i s obouma klíčky. Musela jsem jit do práce i s obojkem , a tak jsem si přes obojek vzala rolak bez rukavu a šátek ( protože je obojek vysoky). A tak jsem ztravila tři dny , po kterých jsem na obojek byla tak zvyklá, ze mi nevadil. Jen na mně někteří lidi koukali, že mam skoro ve 30°C rolak a šátek, což mi zase tolik nevadilo , protože rolaky rada nosim celoročně.

Bára (Ne, 2. 12. 2018 - 22:12)

S obojkem mám zkušenost ještě jednu pořádnou ze září. Když jsme večer s manželem před jeho třídenní služební cestou skotacily , uzamkla jsem si obojek a oba po chvilce usnuli . Rano , když jsem se probudila byl již manžel pryč, ale bohužel i s obouma klíčky. Musela jsem jit do práce i s obojkem , a tak jsem si přes obojek vzala rolak bez rukavu a šátek ( protože je obojek vysoky). A tak jsem ztravila tři dny , po kterých jsem na obojek byla tak zvyklá, ze mi nevadil. Jen na mně někteří lidi koukali, že mam skoro ve 30°C rolak a šátek, což mi zase tolik nevadilo , protože rolaky rada nosim celoročně.

Gabriela (Po, 3. 12. 2018 - 14:12)

Hmmm tak na Vás bych někdy chtěla narazit :-) My na veřejnosti spíš nenápadně, proto máme nejraději zimu - to můžeme chodit v roláku a šále dle libosti. A takto se i svazujete? My skoro pořád, buď jsem subinka já a nebo otrok manžel. Obojky používáme jen občas a to v zimě, když jdeme ven a můžeme mít roláky, to klidně ten submisivní má i roubík protože se zakryje huňatou šálou a svázané ruce pončem :-) Asi 2x jsme se takto nechali svázat s kamarádkou spolu. Bylo to skvělý, jen ona se bojí aby to někdo nezjistil, proto jen občas a jen u nás doma :-) Zážitků mám spoustu buď já mučená subinka nebo manžel otrok. Já osobně mám ráda, když mám na sobě silné svetry, šálu, vysoké kozačky a jsem svázaná silnými provazy do kozelce a v puse zavázanou chlupatou šálu jako roubík :-)

Bára (Út, 4. 12. 2018 - 21:12)

Tak u nás doma to máme rozdělené na sudy a lichy týden , kdy se střidáme. Je to jiné než stereotypní manželství , stale objevuji něco nového. Zpravidla když jsem otrok a přijdu z prace musím si uzamknout obojek,uzamknout pas cudnosti , nandat plinku , přes to bodycko většinou s dlouhym rukavem. Kdyz přijde manžel a nejsem jako otrok připravena dostanu roubik , pletenu a kuklou , ve které jsou jen otvory na oči . Svazovani probíhá večer,většinou provazam nebo jsem zpoutama ve sveraci kazajce . Na veřejnost svázány nechodime , jen uzamceny v obojku či pasu cudnosti, protože to jde zakryt. Letos jsme to vyzkouseli i v létě a mysli , že dotoho nikomu nic neni v čem jdeme venku , zda někomu vadi ,že mam rolak nebo šátek ve 30°C, je moje věc a zda nosim obojek je také moje věc, je to takový adrenalin.

Gabriela (St, 5. 12. 2018 - 21:12)

No to máš pravdu, nikomu do toho nic není pokud to nikomu nenutíš. Já mám taky takový názor ale spíš se stydím na veřejnosti, proto milujeme zimu - tam se dá ledacos zakrýt. Plenku jsme nikdy nezkoušely, to se musím přiznat, mohla bych to zkusit navrhnout a pokud to klapne, tak napsat jaké to bylo :-) My na veřejnost chodíme jen večer - nechá se zakrýt roubík šálou, rolákem a svázané ruce se schovají pod pončo :-) Taková večerní procházka u lesa je plná adrenalinu a vzrušení. :-) nemáme to nijak rozdělené po týdnech ale střídáme se jak chceme :-)

Bára (St, 5. 12. 2018 - 23:12)

Mi to máme rozdělené po týdnu, protože máme i sve koníčky a občas jedeme i na služební cestu (manžel tedy vice). Na veřejnosti jsem se take dost stydela v obojku nebo v létě v rolaku at bez rukávu, ale manžel mi jednou řekl , že jsme demograticky stat a můžeme chodit oblečený jak chceme , ja jsem mu odvětila, že by určitě ven nešel v damskem oblečení a on mi dokázal , že ano a od te doby chodím oblečená jak chci , je fakt , že když mně to v tropickem létě popade a vyrazim si v rolaku bez rukavu v sukni a v lodickach , tak někteří lide po mně koukaji jak na blázna .

Gabriela (Pá, 7. 12. 2018 - 13:12)

To věřim, ale máte pravdu. Já sice tolik odvážná nejsem ale v zimě nebo i na podzim mi to je jedno a vytáhnu klidně silné svetry a velký rolák. Manžel třeba venku má také dámské oblečení ale schované pod svým. Jen šálu mu omotám třeba mojí :-)

Gabriela (Čt, 29. 11. 2018 - 08:11)

Ahoj všem, tak jsem se toho svého manžílka opět rozhodla mučit v dámském oblečení. Čekala jsem návštěvu své kamarádky, tak jsem si řekla, že svého otroka uklidím do kumbálu, aby nás nerušil. Kamarádka ovšem věděla, že máme s mužem BDSM vztah. Musel se svléknout do naha, na bradavky jsem mu připnula svorky spojené řetízkem. Oblékla jsem mu dva silné chlupaté svetry s rolákem a na ruce u dala vlněné palčáky. Když byl pěkně oblečený, tak jsem mu konopným provazem svázala ruce za záda a pořádně utáhla, aby se sám neosvobodil. Dalším provazem jsem mu svázala hrudník a ramena. Zkoušel namítat něco ve smyslu, abych mu to neutahovala tak pevně - tak dostal z každé strany pěkně štípavou facku. Musel zůstat klečet na místě. Mezi tím jsem se rozhodla, že dostane to tlamičky trošek mé maličkosti. Sundala jsem své kalhotky, které jsem na záchodě ještě vylepšila svojí močí. S tímto vylepšeným roubíkem jsem se vrátila k manžílkovi, nacpala mu kalhotky do pusy a pusu omotala kolem hlavy několikrát páskou. Od teď se už ozývalo jen tradiční Mhhmhmhmhmhhhm. Pravda, že manžílek nečekal takto vylepšený roubík, ale to je jeho problém. Teď jsem ho v klidu odvedla do komory, posadila ho na zem a dalším provazem jsem mu svázala nohy. Přemýšlela jsem, čím bych ho ještě mohla vylepšit... Napadlo mě nasadit mu pleteného kulicha a oči mu převázat silnou šálou. Teď už bylo konečně hotovo, poplácala jsem ho po přelepených tvářích, zhasla a zamkla komoru. Než přišla kamarádka tak uplynulo asi 45 min. Mezi tím jsem byla manžílka párkrát překontrolovat, jak se mu daří. Bylo vidět, že už mu začíná být v pleteninách opravdu teplo. Kamarádka dorazila, jako vždy jsme se dobře bavily u sklenky vínka a probíraly různá témata. Když přišla řeč na drahé polovičky, tak se mě kamarádka ptala, kde dneska mám manžílka? Bylo ji jasné že bude asi někde " uklizený ". Zeptala jsem se ji, jestli ho chce vidět. Bylo mi jasné, že to bude pro mého otroka největší ponížení, když ho takhle uvidí moje kamarádka. Linda souhlasila a začala uculovat a červenat. Otevřela jsem tedy komoru, načež se Lindě naskytl pohled na svázaného manžílka. " Týýýjooo to je hustý " V těch pleteninách mu je asi pořádné teplo co?" ptala se mě úplně překvapená. Odpověděla jsem, že určitě, ale že je to naše oblíbená metoda mučení a ponížení. Dovolila jsem kamarádce aby otrokovi dala pár ran bičíkem na stehna. Bylo vidět, že ji to zajímá ale malinko se stydí. Potom jsem začala manžílka rozvazovat. Když byl volný, musel si jít ihned vyčistit zuby od vylepšeného roubíku. Svetry si musel ponechat a šálu co měl na očích si musel omotat kolem krku. Takto vymoděný se svorkama na bradavkách nám musel udělat kávu. Až poté jsem mu dovolila se svléknout a sundat si svorky. Škoda, že neměl v puse roubík, jelikož docela zakřičel, když si sundával svorky z prsou. Dovolila jsem mu se normálně obléknout a přidat se k nám na kus řeči. Večer byl hodně dlouhý a téma pro nadšenou kamarádku jasné :-) Tak zase se někdy určitě podělím o nějaký zážitek s otrokem.

Bára (So, 1. 12. 2018 - 05:12)

To je zajímavé. Já svého manžela a pak tedy i on mně , mučím podobně. V létě si musel uzamknout široký kokovy obojek , obléci dámské plavky s dlouhym rukavem , damske elasťáky , silny a vysoký rolak (cca 70cm) a šálu a s takto oblečeným jsem vyrazila na koupaliště, samozřejmě jsme budili pozornost,hlavně když se manžel svekl do plavek . Takto musel byt celou sobotu , ale v neděli mi to oplatil a o dost vylepšil.

Gabriela (Ne, 2. 12. 2018 - 12:12)

A jak Ti to vylepšil? U nás se to taky střídá jednou svázaný on a jednou já :-) hodně používáme svetry, šály a prostě pleteniny. Na veřejnosti ale jen v zimě a tam kde nás nikdo nezná... nechceme budit takovou pozornost.

wwool (So, 1. 2. 2020 - 00:02)

ahoj....já miluju svetry a šály a všechno pletené....nechtěli byste si třeba zahrát ve třech? na chyceného zloděje apod? mail wwool na seznamu .....mám rád aji kožešiny

Bára (Ne, 2. 12. 2018 - 22:12)

V nedělí ráno jsem si musela pro změnu uzamknout obojek já, nasadit si plinu a vzit si body s dlouhym rukavem . Rolak jsem si take musela obleci, nastesti alespoň bez rukavu ,ale s vysokym rolakem. Leginy a letni kozacky a vyrazili jsme na nakupy . Venku bylo naštěstí jen něco přes 23°C ,ale i tak to bylo namahave , když cely den nemůžeš pohnout hlavou , protože je obojek vysoky a brani v jakýkoliv pohybu a navic mas plinu. Když jsme přišli navečer domu , musela jsem si vzit latexovou masku a rolak s dlouhým rukavem a šálu , takto vsem ztravila celou noc .

Zuzana (Pá, 9. 11. 2018 - 15:11)

Koukám, že se to tu promazalo. To je fajn.
Nedávno měla čubina narozeniny, tak byl slíben jeden orgasmus narozeninový. Svázala jsem ho do kozelce, roubík a škrabošku. Vzala si gumovou rukavici, nasadila mu kondom a přivedla ho k orgasmu. Kondom sundala, odepla roubík. "Ted si to pěkně všechno to semeno sníš, jinak Ti střískám prdel, žes to neviděl. " Pomohla jsem mu hned rákoskou, nakonec pěkně poslušně všechno vypucoval. Tak pak večer říkal, že to bylo asi nejvíc ponížení zatím....uvažuji ještě o těch koláčích/dortech jak se připlesknou na obličej, to je dost ponižující, co jsem tu někde zkoukla video...no tak někdy příště.

Darina (Po, 5. 11. 2018 - 23:11)

Můžete mi někdo poradit ? S přítelem jsme si nechali na zakázku vyrobit obojky s ocely 5cm vysoky a skoro 1cm silny , zavírání na speciální sroubek se zamkem . Hned jsme si jej navzajem nasadily a uzamkli . Je to necelých 10 měsíců od uzamčen , na obojek jsem si již zvykla , teď mám jet na třídní sraz , mam poprosit přítele o odemceni nebo obojek zakryt rolakem ci ho nechat viditelně ? Do práce jej nosim viditelně, do divadla či jednání ho překryji šátkem či rolakem.

Darla (Út, 6. 11. 2018 - 15:11)

Je november takže rolák či šátek jasná volba. Zamezí to zbytečným kecům na srazu. :-) Darla

Darina (So, 10. 11. 2018 - 05:11)

Díky za radu . Včera proběhl třídní sraz , obojek jsem překryla rolakem , jen jsem si vyslechla několik poznamek co pod rolakem skrýval, ale na to od spolužáků jsem zvyklá, neboť jsen skoro celou střední nosila rolaky s šátky. Až když nas tam zbylo jen několik, tak jsem nevydržela a přiznala obojek . Reakce byla pozitivní a příjemná. Jeden spolužák mi poté sdělil, že jsou z manželkou na tom podobně, jen v podobě pasu cudnosti , který oba nosí a tudíž na rozdíl od obojku neni tak vidět.

Reklama

Přidat komentář