Reklama

Svazování partnera(ky)

Tábor (So, 22. 12. 2018 - 13:12)

Poprvé jsme doma zkusili svázání partnerky. Její přání, aby byla na celou noc nahá uvázána do X a aby nohy byly co nejvíc roztažené, bylo splněno. První noc byla uvázaná od pozdního večera do rána, odpoledne byla uvázaná asi na dvě hodiny (chtěla vyfotit) a večer následovalo zase uvázání na celou noc. První noc usnula nad ránem, druhou noc už to bylo lepší. Zvykne si... Protože jsme začátečníci, dopustili jsme se několika chyb.
Zapomněli jsme, že na celonoční uvázání jsou zapotřebí i pleny. Ty jsme neměli, koupíme je při nejbližší příležitosti. Zavázání očí šátkem – na celou noc nebo jen ve dne? Když jsem si v noci s ní hrál jednou rukou dole a druhou mačkal bradavky, vzdychala a nahlas vykřikovala, což v paneláku ve dvě hodiny ráno není zrovna nejlepší. Leukoplast na zalepení úst nedržela a širokou izolepu jsme neměli.
Při přemýšlení, jak to pro příště vylepšit, nás napadlo vložit do partnerky vibrační vajíčko ovládané dálkovým ovladačem. Máte s tím někdo zkušenosti?
Co kdyby někdo zazvonil? Jít otevřít a dělat, že je doma jenom jeden z nás nebo neotevřít a dělat, že není nikdo doma?
Protože partnerka vykouří denně půl krabičky cigaret a když je uvázaná tak kouřit nemůže (a ani nemá chuť), což je dobře, logickou úvahou jsme dospěli k závěru: Pevné uvázání úplně nahé ženy do X tak, že má maximálně roztažené nohy od sebe do co největší šířky a nemůže se ani pohnout, prospívá jejímu zdraví.
Svazování je pro nás velmi krásná a velmi vzrušující novinka.

Jakub (Út, 7. 3. 2023 - 19:03)

Já byl s mou přítelkyni v hotelu ve Vídni, já přivázaný na zádech do X s latexovou maskou bez očí a kuličkovým roubíkem, ona v podvazcích a korzetu… věnovala se trápení mého rozkroku a svorkám na bradavkách… já byl v sedmém nebi, ale zapomněli jsme na jednu věc… dát na dveře cedulku nerušit… přišla pokojová služba, odemkla si… dodnes nevím co vše viděla, přítelkyně ji vysvětlila, že nic nepotřebujeme, ale ve mě by se krve nedořezal… Krásné to časy!

Tony (So, 22. 12. 2018 - 08:12)

Poslední rok si s manželkou taky hrajeme různé svazovací hry, ponižování a tak. Dřív jsme se se střídali a o víkendu někdo převzal dominantní roly a druhý musel sloužit a pak skončil někde svázaný....Teď žena přišla na to, že budeme hrát v pátek večer karty a kdo vyhraje bude o víkendu velet a určovat pravidla a také nově i oblečení. Takže minulý týden jsem skončil v ženských šatech a obsluhoval v nich o víkendu ženu a pak svázaný na noc. Včera jsem zase prohrál, asi podváděla, při nejmenším se na karty opravdu krásně oblékla a já se nesoustředil na hru. Brzo ráno odleja do města nakupovat a už v posteli říkala, že si mě vychutná, že budu pěkně trpět, oblečení bude hodně ponižující a za kecy prý přijde i nějaký ten trest a že to nemám jak ovlivnit, protože ona je o vikendu vedoucí. Takže za chvíli zjistím verdikt na tento víkend....

Láďa (So, 22. 12. 2018 - 08:12)

U nas nejde ani tak o svazovani, ale o ponižování a to i na veřejnosti. Manželka si dokonale užívá, když si mně oblékne podle sve představy a jdeme ven. Protože ráda nosí rolaky a šaty, tak jsem si v létě musel také obléknout rolak bez rukavu, kupodivu se na nas nikdo divne nedival, to však neplatilo když jsem si oblekl dámské modré šaty. Doma musim nosit leginy a trička ke krku/rolaky.

Tábor (Čt, 20. 12. 2018 - 23:12)

Moje partnerka má jedno velké přání, rád bych jí ho vyplnil. Chce být svázaná do X s co nejvíce roztaženýma nohama. Zatím jsme to zkusili jen jedenkrát v létě na zahradě asi na půldruhé hodiny (moc se jí to líbilo), teď v zimě to chceme vyzkoušet v ložnici. Jak dlouho může být takhle přivázaná? Několik hodin, nebo snad i celou noc? Sama mi řekla, že čím déle, tím lépe, takže nevím...

Bara (Pá, 21. 12. 2018 - 03:12)

Ja osobně jsem občas přivazana do X celou noc, ještě to vylepší roubik a vysoký obojek. Já preferuji na ruce i nohy řemínky, které jsou k rohu postele přivázaný provazy či lanky. Většinou je ještě provaz přichycen přes oko obojku a tak je nulova možnost pohybu.

Iva (Čt, 20. 12. 2018 - 15:12)

https://www.boundstories.net/bdauthorslr.html

tady máš příběhů kolik chceš....

Janina (Po, 17. 12. 2018 - 15:12)

Hezky se to čte. Tyhle dvě. Ta první, tam jsem byla úplně vlhá při představě, že příteli závažu oči a kompletně ho obleču do obleku viktoriánské služebné, nechám si říkat paní a on musí na slovo poslechnout. a ten konec, že ho takhle uvídí kolegyně z práce a nechá si od něj nosit jídlo...:-D......ta druhá je pěkně čtivá, tam je ta násilná feminizace i s pouty a roubíkem penisovým a ten trest ruce do rukávu za záda vytáhnout za oko ke stropu, zavázat ke klice a objeví se úplně volný a přístupný zadek....úplně si představuji jak musel vykulit oči, když viděl jak manželka vytáhla tu koženou plácačku a řekla....tak 50 dobrých bude stačit za to mluvení a odporování...a vůbec ho nešetřila...měl prdel růžovou jak ty jeho kalhotky....ten konec s tím cuckoldingem není ani trochu pro mě....ale až sem se to dá moc hezky číst....díky...na ty ostatní někdy kouknu Honzo

Bobrik (Ne, 16. 12. 2018 - 12:12)

Už jste se svázané pokakaly.?

Gabriela (Ne, 9. 12. 2018 - 21:12)

Nejvíc ponižující pro mě bylo, když jsem se ráno probudila pořád přivázaná k posteli, ústa zacpaná uzlem a potřebovala jsem čurat a nemohla nic dělat. Zkoušela jsem prosit ale pusu jsem měla tak ucpanou šálou, že jsem spíš jen kňučela a huhlala. Manžel se tím náramně bavil a jestě mi mačkal podbříško abych to musela pusti do té plíny. Ten pocit pro mě byl nový a hodně moc ponižující. Stejně tak, když mi tu plínu měnil a já byla pořád pevně uvázaná a umlčená :-) moc děkuji za typ, bylo to zase něco nového

Bobrik (Pá, 14. 12. 2018 - 04:12)

To tě ani neumyl budeš mít opruzeniny.

Bára (So, 15. 12. 2018 - 05:12)

Samozřejmě se koupu rano nez jdu do práce i večer, higiela se musí dodržovat. Nakonec pliny musím mit cely týden, včera manžel přivezl z Německa latexovou masku s modrými očima přes které je vidět, hned jsem si ji musela vyzkoušet a blond paruku. Manžel měl radost, že vymyslel další trest, zato ja radosti neoplývám, masku uzamkl obojkem a pry odemkne až ráno a to ještě možná, už vymýšlím jak to v pondeli osladim manželova.

Gabriela (So, 15. 12. 2018 - 23:12)

Tak to máš docela o zábavu postaráno :-) já kuklu nikdy neměla, tak nemůžu hodnotit. A jak se Ti usíná, když jsi svázaná a máš roubík, a jaký roubík používáš? Já můžu říct, že podle toho jak jsem svázaná a jak mám pusu zavázanou. Když svázaná třeba jen do X, tak usnu v pohodě a jen parkrát se vzbudim, ale když ruce a nohy k sobě a kor za zády a provaz kolem těla, tak to se o spaní nedá vůbec mluvit. Roubík mám většinou šálu mezi zuby a občas udidlo - to člověk hodně slintá. Šála ok, záleží jak je moc utažená. ale nejlíp by se spalo asi jen s náplastí přes pusu. To ale nemám skoro nikdy, přeci jen jde o trest a mám tu bezmoc ráda a manžel taky :-)

Bára (Ne, 16. 12. 2018 - 06:12)

Tak jsem nakonec musela v latexove masce (maska je velice přiléhava a těsná, zpočátku dost nezvyk, když se ti přicucne na krk a obličej, ale po hodině si zvyknes), obojkem a plinou strávit ještě celou sobotu a tak zvládnout vánoční pečení a uklid. Večer mne manžel vysvobodil a noc jsem již spala jen v noční košily.
Jak se mi spí ? Zpočátku jsem take moc nespala, ale dá se zvyknout, nejdéle jsem měla problém usnout ve svěaci kazajce, to se budim casto, ale obojky, pleny nebo svazana koženýmy řemínky či pasky mi nevadi (provazy někdy škrti). Roubiky používáme většinou kuličky na řemínku nebo šírokou izolepu. Dneska jdeme na vánoční nakupy, manžel jiz avizoval a musela jsem si pripravit krcni vysoky korzet, vysoky rolak, plinku, plavky s douhym rukavem a pas cudnosti.

Gabriela (Ne, 16. 12. 2018 - 15:12)

Tak tu izolepu máš super, tu já tak často nemám, většinou mám něco mezi zuby. Spánek u mě záleží na utažení pout i roubíku, ale zavázání očí mám ráda :-) Teď jsme měli doma docela klid a momentálně se chystám na manžela... Asi mu zkusím dát také plínu :-D Ta maska bude asi zajímavá, já přemýšlím, že bychom si nechali uplést kuklu, nějakou hoodně silnou na mučení :-) Napíšu potom co jsem si vymyslela na manžela.

Bára (Čt, 20. 12. 2018 - 21:12)

Tento týden jsem na manžela byla hodna, jako otrok měl jen v pondělí plinu a na noc spotane ruce a nohy. Zbytek tydne si užíval volna. Na mně vychazi vánoční svatky a již manžel avizoval nějaké prekvapeni. Vloni jsem pod stromečkem našla, pletene silné, dlouhe, pěkné těžké modré šaty s vysokým rolakem, ve kterých se neda moc ani hýbat, jsou těsné a kouka z nich pouze nos a oci , tak si připadám jako nějaká zachumlana larva.

Gabriela (So, 22. 12. 2018 - 10:12)

Ty šaty nejsou náhodou od creapulky? Já mám podobné jen červené ale od Baghiry, u nás se letos určitě pod stromečkem taky nějaký rolák a pleteniny najdou :-) Můj manžel přišel včera naposled domů z práce, tak jsem mu hned nachystala mučeníčko. Máme podkrovní ložnici s dřevěnými podpěrnými sloupky, tak jsem mu oblékla mojí krajkovou podprsenku, černý pletený svetr bez roláku a potom růžový, chlupatý rolák. Nasadila jsem mu vibrační vajíčko do zadku na dálkové ovládání a natáhla plínu. Musel si kleknout ke sloupu, ruce a nohy jsem mu svázala za zády kolem sloupu provazem a spojila k sobě aby se tolik nevrtěl a musel klečet. Potom jsem mu omotala hrubý provaz kolem těla a přitáhla ho ke sloupu těsněji. Na hlavu dostal pleteného bílého kulíška a oči mu zavázala teplou šálou. Když už si myslel, že zůstane bez roubíku, tak jsem si sundala svoje nošené kalhotky, utřela se s nima mezi nohama a ty jsem mu nacpala do pusy jako roubík. Aby je nemohl vyplivnout, tak jsem mu je převázala červenou šálou mezi zuby a zavázala taky kolem sloupu. Tím měl i hlavu pevně fixovanou ke sloupu a nemohl dělat vůbec nic, jen huhlat. Nakonec jsem ho nemilosrdně sešvihala přes stehna proutkem až měl červená jelita a nechala ho klečet celou noc u sloupu. Občas jsem mu zapnula vajíčko v zadku a on vydával prosebné zvuky a všeljak se kroutil pevně svázaný v huňatém oblečení. Dnes ráno jsem ho odvázala od sloupu celého propoceného a mokrého. Kolena měl pěkně otlačená od klečení v noci na koberci. Momentálně je manžílek ve sprše ale jakmile vyleze, dostane mé kalhotky, podprsenku dva chlupaté roláky, kamaše, plínu ,rukavice a spoutám mu ruce pouty před tělem. Do pusy dostane šálu mezi zuby a takhlezůstane celý den až do večera, teda kromě jídla a pití - to mu na chvilku rozvážu pusu :-) Jsem zvědavé, jak to přes svátky okoření i on mě.

flodur73 (Út, 2. 6. 2020 - 21:06)

Nádhera, ten se má.

Bára (Po, 24. 12. 2018 - 10:12)

Tak tu máme vánoce a jak manžel avízoval tak udělal. Včera jsem si jek vychutnávala až do půlnocí,kdy jsem jej teprve odemkla. Hned rano jsem si musela vzít plinku, silné silonove punčochy, latexovou masku ženy s modryma očima, uzamknout obojek a ty silné šaty s rolakem. Teďka manžel šel ještě nakoupit, prý společně pujdeme ve středu, tak to se mam na co těšit, protože určité budu muset jit nakoupit takhle.

Bára (Ne, 23. 12. 2018 - 06:12)

Tak jsem po týdnu volna manžela na víkend nakonec potrestala a ponižila. V pátek totiž pošta dodala darek pro manžela. Když jsme přišli z prace musel si vyzkoušet nový latexovy oblek (celotelovi) ve kterém jsou jen otvory na oči, nos a ústa, to však netušil, že mam ještě krční korzet s podbradnikem, který úplně znehydni pohyb hlavy a dost omezi pohyb úst. Jen se divil proč si ma vzít pod latex plinu, korzet jsem uzamkla dvěma zamečky, roubik nedostal byl by úplně zbytečný.Na latex si musel obleci leginy a pleteny vysoky rolak a kuklu, na ruce jsem mu nasadila balonky. Takto v latexu strávil od pátku, včera se směl jen vykoupat a hned zpět pod zámky. Pry bude sladka vánoční oplata.

Reklama

Přidat komentář