Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

úryvek z povíd… (Čt, 7. 2. 2019 - 18:02)

Teď teprve Dr.Tenis uvidí zač je Jituny loket

jo (Čt, 7. 2. 2019 - 19:02)

žatecký loket

Miluna (Čt, 7. 2. 2019 - 17:02)

Tady je Sany jen jeden bratr ale pořád s nim laškuje nějaká ze sester a já bych k němu nic stejně necítila.A pak se tu taky střídá kluk sanitář ale moc ho neznam.Já chci svýho Deniska aby mi ho nenalákával nikdo jinej:'( já to nezvládam,všechno mi pade z rukou a sem nervozní,už se mi i sestra ptala co se děje.Die to mi neřekl jak dlouho,ještě řekl jen že je to bývalá která odešla dělat do Německa a teď se vrátila zpátky a chce i jeho zpátky.Radko tak jak chceš ty je mi to jedno.

die (Čt, 7. 2. 2019 - 17:02)

A Miluno neříkal jakou dobu bude v rozmýšlení? Je divný asi neví co chce. Najdi si jiného třeba jak píše Sany nějakého bratra, titul není všechno.

Radka (Čt, 7. 2. 2019 - 16:02)

Tak to přeji pevné nervy,to je hrozná situace.Já mu jdu normálně napsat když si neumí vybrat ze dvou tak jdu zahrát tu zamilovanou pacientku ať se pan doktor z toho posere:-) Co říkáš

Miluna (Čt, 7. 2. 2019 - 16:02)

Tak teď sem s nim mluvila a řekl mi že se mu ozvala bývalá láska a že ať pochopim že neví co dělat že je v rozmýšlení:'( Sany to je strašný!

Sany11 (Čt, 7. 2. 2019 - 16:02)

i takove veci se stavaji,Milu. Pokud to opravdu nepouzil jako vymluvu. Ale nic s tim nenadelas.Nutit se nikdo neda a vas vztah je teprve na uplnem zacatku. I kdyz to ponekud blby od nej je.
Zkus presto nejak fungovat, at neprijdes i o tu praci. Treba nakonec potkas nejakeho zdravotniho bratra, kdyz ne doktora. ;-)

Sany11 (Čt, 7. 2. 2019 - 16:02)

Hlavne neudelej ty nejakou blbost, Miluno. At neprijdes o praci.

Miluna (Čt, 7. 2. 2019 - 16:02)

Já sem na odpolední a jaký bylo moje překvapení když vylezl z lékařáku!!! A já myslela že bude ještě v Praze a najednou je tady!! Takže čekam co bude dělat,já sem na prášky z něho!! Já mu vypisuju otázky a on tady.

no (Čt, 7. 2. 2019 - 16:02)

dává ti tím najevo, že je konec, že už nechce ohledně tebe nic řešit? Sice zvláštní způsob, ale tak to vidím.

Jo (Čt, 7. 2. 2019 - 15:02)

Doktůrek bude tak trochu kurevníček.

Miluna (Čt, 7. 2. 2019 - 14:02)

Jo Die říkal mi že nikoho nemá když jsme začínali tak nevim kde tuhle vyhrabal najednou.Čekam jestli mi napíše víc,už sem mu položila otázky.Nejhorší je Alešku že vim že máš pravdu a o to je to smutnější.Já sem myslela že když neni českej že třeba tak na něj nepoletí!! Ale asi těžko.To fakt neni fér tohle!!!!!!

No (Čt, 7. 2. 2019 - 14:02)

spíš neví, jak se jí zbavit

die (Čt, 7. 2. 2019 - 14:02)

Miluno to nechápu, když jsi toho doktora poznala tak byl volnej? Nebo už měl nějakou v záloze a teď neví kterou z vás si vybrat?

-Aleš- (Čt, 7. 2. 2019 - 14:02)

Kolem pohledných mladých doktorů se pořád budou motat ženský. Například můj šéf má bráchu taky chirurga. Je mu přes padesát, je ženatej a stejně ho pořád nějaká uhání. Prostě doktoři jsou moc velký sousto. Tady ten Milunčin si asi našel další na ochraňování, než zase zjistí, že je to blbost :-)

Miluna (Čt, 7. 2. 2019 - 13:02)

Tak už mi napsal Radko.Tak si představ že to neni přímo mnou ale je v tom ještě jiná ženská a on teď neví co má dělat!!!!!!! Tak proto byl najednou odtažitej!!!!!!! To už fakt neni možný

Radka (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

To abych mu psala sama za sebe a že jsem tvoje kamarádka to je asi blbý.Milčo já bych ho nechala být,když nepíše tak nepíše.Nikoho nelze nutit.Jestli ti to pomůže tak udělej to co jsi teď napsala a napiš jiným.Akorát bych nevěděla co jim napsat.Ale zase se na to tak neupínej aby jsi nebyla zklamaná ještě víc.A co že si vybíráš už jen Ruský?

zajimavé (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

dříve jen cikány a nyní jen doktory

Radka (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

Asi se jí to hodně zalíbilo.

a (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

Řekla jsi mu všechno?
Ani náhodou Miluno, na to jsi chytrá až moc.

Reklama

Přidat komentář