Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (So, 9. 2. 2019 - 20:02)

Co děláš Radko? Tak sem s nim strávila celej den ale jen jsme ho prováleli doma,jemu samotnýmu se nikam nechtělo ale teď večer jak má být sex tak mě ještě ta mens uplně nezmizela a co myslíš mam mu to říct nebo nic neříkat??? Já jen že abych zase kvuli tomu neměla nic to by mi mrzelo:-( co bys dělala ty být na mem místě?

to (So, 9. 2. 2019 - 20:02)

se ptáš té pravé. Vypadá to, že je stejně blbá jako ty.

XY (So, 9. 2. 2019 - 20:02)

tak hifka s menzes to je opravdu lahůdka.
Jen aby jsme se nedivili, třeba nás doktor překvapí a bude nadšenej. Kdo ví!?

Miluno (So, 9. 2. 2019 - 20:02)

jsi hovado. Hygiena ti nic neříká? Zase vidíš jen sebe.

Návštěvník (So, 9. 2. 2019 - 20:02)

On se ještě hodně bude divit, jak mu bude prozkoumávat prdel a vytasí na něj ty své pomůcky.

:) (So, 9. 2. 2019 - 17:02)

Záleží, co pro tebe znamená vtipní.

X (So, 9. 2. 2019 - 19:02)

Tak já nevim,ale někdo z anonymů tu jsou prostě dobrý a bez nich by to tady taky nešlo.Umí dobře podat kritiku a zároveň mají hlášky.Ale nejde poznat kdo to dělá,myslím tím zda muž nebo žena ani věk nejde odhadnout.

Návštěvník (So, 9. 2. 2019 - 12:02)

Co děláte anonymové a ostatní? Zdravím všechny.Konečně venku trochu nad nulou a slunečno.Miluno tak užívej;-)

X (So, 9. 2. 2019 - 15:02)

Já ale ven nešel.Válim se a poslouchám hudbu.Ale vypadá to že tu hlavní tahouni diskuze nejsou.

Návštěvník (So, 9. 2. 2019 - 15:02)

Záleží kdo je pro tebe tahoun diskuze:)

X (So, 9. 2. 2019 - 17:02)

Miluna a všichni co se podepisují a asi dva nebo tři vtipní anonymové.Ale kdo to je,dodnes nevim...

ale (So, 9. 2. 2019 - 08:02)

byla to pravda taková poloviční, někdo tu psal i ona fejsbu, že přemýšlí. Rozhodoval se,vybral, ale i tak tohle nevydrží. Nebo si myslíš, že si Milunu veme? Ještě jeden, neba dva výstupy Miluniny a bude konec.

- (So, 9. 2. 2019 - 16:02)

Asi se Miluna bude muset hodně snažit aby si jí vzal.

pozorující (Pá, 8. 2. 2019 - 22:02)

Tak Denis překvapil,že nemlčel tím,že by tě už nechtěl.tak anonymové neměli pravdu.

-Aleš- (Pá, 8. 2. 2019 - 20:02)

Milunko, já se na ten seriál dívám, ale už se mi to taky moc nelíbí, protože jsem pochopil o co tvůrcům jde. Má to vychovávat lidi aby měli rádi cigány, homosexuály vůbec všechno odlišný. Je to prachsprostý vymývání mozků. Největší blbci tam jsou bílí a jediní kdo tam má rozum jsou cigáni, transsexuál a ten kluk, kterej nechal učňáku a šel na střední kde ho naučí mít ty správný názory. Nějaký scény jsou dobrý, že se musím smát. Třeba ten nervní cigán je dobrej. Pouštěl jsem to dneska holce a taky se smála. Teď tady spí vedle mě a nemá se k odchodu. Dneska na mě chtěla volat sanitku z blázince a taky si chtěla na mě vzít nůž, že prej jsem nebezpečnej schizofrenik :-) Ona má pocit že je hvězda a myslí si že ji budu platit jen za to že jsem s ní. Tak jsme se dost drsně chytli, že jsem musel zavřít okno aby to nebylo slyšet na ulici. Prostě už s ní končím. Když chci sex, tak jí je pořád špatně a je nevyspalá a podobně. Teď teda už změkla a chtěla dělat všechno, ale já na ty její výkyvy nálad už nemám nervy. Teď jsem přišel z orálu s tou druhou. To se může stát jen mě. Mám doma kurvu a abych si užil musím jít za druhou kurvou :-)

Miluna (Pá, 8. 2. 2019 - 21:02)

Tak to je masakr Alešku jak si psal že chce peníze jen za to že si s ní:-) jako nějaká celebrita:-)) a teď by si platil za to že spí ne:-) no to si mě rozesmál ale nevim jestli je k smíchu tobě:-0 a s tim nožem co jí to napadlo,nemá sama už nějaký bludy z těch drog? No já bych na to taky neměla nervy,člověk má co dělat sám se sebou že jo a ještě její výkyvy.A neni ta z orálu klidnější? No mě to tu dneska v práci nebaví,asi po druhý za celou dobu.Chytla sem blbou partu pacientů i personálu,tak to je nejvíc tim.Vzpomínam na pacienty který sem měla ráda ale ty už jsou uzdravený doma no.A ten seriál tak ono to přesně tak bude jak píšeš,tak jestli je cíl jen to a veškerej děj kvůli tomu aby byli všechny menšiny za lepší,tak to je pak blbý no.Já nevim jak to popsat ale mě to přijde takový povrchnější a nejde to do hloubky nebo víc do příběhu nebo jak to říct.Všichni se tam jen tak plácaji něco prostě povídaji občas někdo něco zahlásí ale prostě tomu něco chybí.Někdo něco dělá a ani člověk neví proč.To sem viděla lepší cikánský filmy.A škoda že Pavel neni opravdu předělanej i když tahle herečka je taková milá.No už to tak jen dokoukáme ze zvyku co.Radko tak to už možná spíš:-) Denisek má pro mě 22h přijet a pojedeme ke mě a budu s nim do neděle.V neděli jedem oba na denní dvanáctku.A zítra už mam slíbenej sex konečně! Já Deniskovi s prdelkou zatim nic nedělam,nějak si u něj zatim netroufam ale strašně mi začlo bavit mu líbat nohy jako to udělal dřív mě Fanda tak já to dělam Deniskovi.Chci mu tim dávat najevo že je muj pán tak to bude taková předehra.Já sem u těch chlapů fakt pořádná dolňačka-nožky,penisek,prdelka,je to krása ty chlapi co jsou takhle krásný.

Miluna (Pá, 8. 2. 2019 - 17:02)

Já sem v práci Radko a nějak nemam den i když s miláčkem už se to vylepšilo tak to tady dneska je na prd.Nejdřív mi poblil jeden chlap,pak jinej zase pořád píčuje a do toho tu mam megerskou sestru nepříjemnou a nějak se mam co dělat abych taky nevyjela.Zase si jako nenecham srát na hlavu od někoho kdo si vylévá vztek.Miláčka tady nemam:-( a kdyby se mi to s nim nevyjasnilo tak vim že dnešek bych nevydržela.Jo anonymko ten Most se mi líbili docela první a druhý díl a ten třetí a čtvrtej už jsou takový nic moc,ani mi tam už nic nějak nepobavilo a nechápu o co tam jde.Zajímal by mě názor Aleška.

Radka (Pá, 8. 2. 2019 - 19:02)

No teda,tak to to tam nemáš lehký dneska.Tak ať ti to utíká.Já jsem doma sama a ležím a čtu si a nějak se mi začli zavírat oči už teď:) a kde je Denis a jaký máš služby?

Návštěvník (Pá, 8. 2. 2019 - 15:02)

pustila jsem si ten seriál Most a je to ptákovina.

Radka (Pá, 8. 2. 2019 - 13:02)

Milčo zase piš až budeš mít čas.Já už jsem doma a nějak na mě padla nuda.A zase mne to taky mrzí,že ten doktor na mě kašle,nemůžu se z toho dostat.Když už jsem myslela,že je mi to jedno tak,ale zase se to vrací.Stačí,když vidím,že je online a začne mne to mrzet.

Reklama

Přidat komentář