Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

no (Čt, 7. 2. 2019 - 16:02)

dává ti tím najevo, že je konec, že už nechce ohledně tebe nic řešit? Sice zvláštní způsob, ale tak to vidím.

Jo (Čt, 7. 2. 2019 - 15:02)

Doktůrek bude tak trochu kurevníček.

Miluna (Čt, 7. 2. 2019 - 14:02)

Jo Die říkal mi že nikoho nemá když jsme začínali tak nevim kde tuhle vyhrabal najednou.Čekam jestli mi napíše víc,už sem mu položila otázky.Nejhorší je Alešku že vim že máš pravdu a o to je to smutnější.Já sem myslela že když neni českej že třeba tak na něj nepoletí!! Ale asi těžko.To fakt neni fér tohle!!!!!!

No (Čt, 7. 2. 2019 - 14:02)

spíš neví, jak se jí zbavit

die (Čt, 7. 2. 2019 - 14:02)

Miluno to nechápu, když jsi toho doktora poznala tak byl volnej? Nebo už měl nějakou v záloze a teď neví kterou z vás si vybrat?

-Aleš- (Čt, 7. 2. 2019 - 14:02)

Kolem pohledných mladých doktorů se pořád budou motat ženský. Například můj šéf má bráchu taky chirurga. Je mu přes padesát, je ženatej a stejně ho pořád nějaká uhání. Prostě doktoři jsou moc velký sousto. Tady ten Milunčin si asi našel další na ochraňování, než zase zjistí, že je to blbost :-)

Miluna (Čt, 7. 2. 2019 - 13:02)

Tak už mi napsal Radko.Tak si představ že to neni přímo mnou ale je v tom ještě jiná ženská a on teď neví co má dělat!!!!!!! Tak proto byl najednou odtažitej!!!!!!! To už fakt neni možný

Radka (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

To abych mu psala sama za sebe a že jsem tvoje kamarádka to je asi blbý.Milčo já bych ho nechala být,když nepíše tak nepíše.Nikoho nelze nutit.Jestli ti to pomůže tak udělej to co jsi teď napsala a napiš jiným.Akorát bych nevěděla co jim napsat.Ale zase se na to tak neupínej aby jsi nebyla zklamaná ještě víc.A co že si vybíráš už jen Ruský?

zajimavé (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

dříve jen cikány a nyní jen doktory

Radka (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

Asi se jí to hodně zalíbilo.

a (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

Řekla jsi mu všechno?
Ani náhodou Miluno, na to jsi chytrá až moc.

Miluna (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

O to hůř kdyby mu vadilo něco a nechtěl mi to říct.Ve vztahu se má mluvit a všechno řešit a ne mlčet.

Miluna (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

Já už na to seru,musim se nějak uklidnit a on má na profilu přes 300 přátel,vesměs doktory.Tak sem přešla z jeho profilu na jinýho náhodnýho doktora a dostalo mi to zase k jinýmu až do jiných který už v přátelích nemá a našla sem tři a jdu jim psát.Jeden ukrajinec a dva taky ruský,tak jim jdu psát,maji tam že žijou v Čechách tak zkusim jestli mi něco napíšou.

Návštěvník (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

tebe nejde doopravdy ani politovat

Miluna (Čt, 7. 2. 2019 - 11:02)

Doufam že kdyby to někdo udělal a poslal mu odkaz že by mi to aspoň napsal.Jinak i tak,dřív mi psal denně nebo volal a tohle já beru jako nezájem.Dusí mě to a mam vztek.To Fanda psal mě,ne já Fandovi a ani s Fandou nemam plán už.Odrazuje mi že nevysvětlil ani soukromě co přesně má s játrama,vypadá nějak sešleji najednou podle toho co si dává na profil co sem koukala.

Miluno (Čt, 7. 2. 2019 - 11:02)

i kdyby měl Fanda s játrama nevímco, nemůže to být horší, než to, co máš ty. Tak o co ti jde?

Miluna (Čt, 7. 2. 2019 - 11:02)

Jde mi o to aby neměl třeba žloutenku B nebo C, jde o to že k tomuhle nemůžu dostat navíc další jinej sajrajt,to by byl pak pěknej průser:-( já chci už jen svýho čisťounkýho doktora:'(( já nechci už jen navždy pochybný chlapy:((

A (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

tos nevěděla dřív.To musel přijít doktor, který asi rád riskuje, abys ve svých 30 letech, nebo kolika, pochopila, jak se máš chovat. To ti přece určitě říkali i jiní doktoři, že máš být ze zásady opatrná. Když si jen vzpomenu na ty dva Rumuny nebo Bulhary s bonboniérou, jak tě dojímalo, že ti papirovými kapesníky v kamionu utírají sperma z břicha nebo odkud......

Miluna (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

No jo ale skombinujte ten život s tak vysokou potřebou sexu a s někym hodnym normálnim.Ale chci dát přednost hodnýmu normálnímu před sexem.Já mu to i psala že už mu to nebudu vyčítat ten sex že mi jde hlavně o něj jako osobu,hlavně ať mě neopouští ale neodpověděl vůbec nic!!! Psala sem mu tohle na messengra a dávno to přečetl a ignoruje mě i když tam svítim že tam sem taky.

A (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

ty sis fakt myslela, že s tebou zůstane až do konce vašich dnů? Co by si s tebou počal? On je mladý, má perspektivu, bude chtít třeba děti a solidní zázemí. Co ty mu můžeš nabídnout?
Ty neumíš vracet, ty jen požaduješ.

Reklama

Přidat komentář