Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Radka (Pá, 8. 2. 2019 - 11:02)

Tak ona ho od tebe odrazovala,to je teda sviňa! Jinak jak píše Die už bych mu taky tolik nevěřila,ale pořád ho teda aspoň máš.To mně už internista nepíše,takže se nekoná ani ten psací kamarád.

Miluna (Pá, 8. 2. 2019 - 09:02)

Zkusim na jaře ho požádat o ruku.Po měsíci je mi to ještě blbý.

Miluna (Pá, 8. 2. 2019 - 09:02)

Tovíže Die už to mam narušený tu důvěru ale jak to dělaji ostatní? Mrcha je protože jí to napsal že už má mě a ona místo aby dala pokoj tak mu napsala že je to teprv v začátku tak že by klidně mohl vycouvat že určitě bych to pochopila!! Snažila se ho zlomit.Jinak bych na ní koukala kdyby mu napsala opak že když má mě tak ho nechce ale ta bestie se snažila nám to rozbít.

die (Pá, 8. 2. 2019 - 09:02)

Miluno proč píšeš že je mrcha, ona za nic nemůže. On ji měl hned napsat že už má tebe, já bych mu už moc nevěřila a taky si myslím že se ženit nebude chtít. Ale snad se mýlím a svatba bude, přeji ti to.

hm (Pá, 8. 2. 2019 - 09:02)

No, požádej ho o ruku.

Návštěvník (Pá, 8. 2. 2019 - 09:02)

je nejvyšší čas dokud se neobjeví zase nějaká " mrcha"

Miluna (Pá, 8. 2. 2019 - 08:02)

Teď spolu budem mít vztah měsíc a hrůza že málem kvůli mrše sem o něj přišla!!

? (Pá, 8. 2. 2019 - 08:02)

Aspoň?

Miluna (Pá, 8. 2. 2019 - 08:02)

Aspoň znamená že papír neni taky sto procent jistota od rozchodu ale aspoň je člověk oficiálně jeho žena.

Miluna (Pá, 8. 2. 2019 - 07:02)

No už jsme si to vyříkali a on se rozhodl že tej mrše napíše že se k ní nevrátí.Dával mi číst co mu psala a tovíš snažila se pizda jedna.No hnus že mi takhle ohrozila vztah!! Akorát mi kvůli ní bylo blbě.Pak jí odmítnutí napsal předemnou.Měla bych být teda ráda ale taková nejistota a strach ve mě zůstali.Dneska v noci už jsme byli spolu i když ještě mam trochu mens a nic nebylo ale byla sem vděčná že ho mam vůbec vedle sebe.Ani sem moc nespala,pořád sem na něj koukala,pro mě je to opravdu polobůh protože si uvědomuju jak sem ohrožena od těch mrch.Musim se dostat aspoň k tý svatbě abych aspoň byla zákonitě jeho manželka.Tohle ohrožení mě stačilo!

Návštěvník (Čt, 7. 2. 2019 - 19:02)

škoda,že je nevidíme..pro milu to musí být těžký

úryvek z povíd… (Čt, 7. 2. 2019 - 18:02)

Teď teprve Dr.Tenis uvidí zač je Jituny loket

jo (Čt, 7. 2. 2019 - 19:02)

žatecký loket

Miluna (Čt, 7. 2. 2019 - 17:02)

Tady je Sany jen jeden bratr ale pořád s nim laškuje nějaká ze sester a já bych k němu nic stejně necítila.A pak se tu taky střídá kluk sanitář ale moc ho neznam.Já chci svýho Deniska aby mi ho nenalákával nikdo jinej:'( já to nezvládam,všechno mi pade z rukou a sem nervozní,už se mi i sestra ptala co se děje.Die to mi neřekl jak dlouho,ještě řekl jen že je to bývalá která odešla dělat do Německa a teď se vrátila zpátky a chce i jeho zpátky.Radko tak jak chceš ty je mi to jedno.

die (Čt, 7. 2. 2019 - 17:02)

A Miluno neříkal jakou dobu bude v rozmýšlení? Je divný asi neví co chce. Najdi si jiného třeba jak píše Sany nějakého bratra, titul není všechno.

Radka (Čt, 7. 2. 2019 - 16:02)

Tak to přeji pevné nervy,to je hrozná situace.Já mu jdu normálně napsat když si neumí vybrat ze dvou tak jdu zahrát tu zamilovanou pacientku ať se pan doktor z toho posere:-) Co říkáš

Miluna (Čt, 7. 2. 2019 - 16:02)

Tak teď sem s nim mluvila a řekl mi že se mu ozvala bývalá láska a že ať pochopim že neví co dělat že je v rozmýšlení:'( Sany to je strašný!

Sany11 (Čt, 7. 2. 2019 - 16:02)

i takove veci se stavaji,Milu. Pokud to opravdu nepouzil jako vymluvu. Ale nic s tim nenadelas.Nutit se nikdo neda a vas vztah je teprve na uplnem zacatku. I kdyz to ponekud blby od nej je.
Zkus presto nejak fungovat, at neprijdes i o tu praci. Treba nakonec potkas nejakeho zdravotniho bratra, kdyz ne doktora. ;-)

Sany11 (Čt, 7. 2. 2019 - 16:02)

Hlavne neudelej ty nejakou blbost, Miluno. At neprijdes o praci.

Miluna (Čt, 7. 2. 2019 - 16:02)

Já sem na odpolední a jaký bylo moje překvapení když vylezl z lékařáku!!! A já myslela že bude ještě v Praze a najednou je tady!! Takže čekam co bude dělat,já sem na prášky z něho!! Já mu vypisuju otázky a on tady.

Reklama

Přidat komentář