Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Ne, 10. 2. 2019 - 12:02)

Jo na tom originálnim profile si dal zadaný.A ta bejvalka to je možný ale nechala ho sama nejdřív tak ať táhne zase do Německa!!!!! No asi to téhle řeknu jestli jí potkam na chodbě,ona je asi o patro níž.Lepit tváří na fousky se mu nikdo nebude!!!!!!!!!

Miluna (Ne, 10. 2. 2019 - 12:02)

Kdyby fotky že stojí vedle sebe,dobře překousnu.Ale že na něj hrabou!!!!!!! A ta jedna ho drží normálněji a druhá se přitiskla i tváří k jeho,to fakt je pro mě přes čáru!!!!!!!! Člověk aby to odháněl jak hmyz ty ženský!!!!!!!!!

lidi (Ne, 10. 2. 2019 - 12:02)

až se oteplí a holky se vyletní to bude vzrůšo, to bude Miluna řádit jak černá ruka.

ale (Ne, 10. 2. 2019 - 12:02)

on tě nemá pro život, ale jen na sex. Nedělej si marný iluze.

jj (Ne, 10. 2. 2019 - 12:02)

řekni nebo jí dej rovnou pěstí.:D

jasně (Ne, 10. 2. 2019 - 12:02)

všechny je tam pobij, aby věděly, kdo je majitelkou Denise.

Miluna (Ne, 10. 2. 2019 - 12:02)

Patříme k sobě!!! Proč mi to tak píšeš že nepatříme??!! Je to už MUJ chlap a já si ho potřebuju připoutat ještě víc k sobě aby to vydrželo.Die ale když mu to řeknu tak tim se prozradim jak mi tohle vadí,tak já nevim.On už mi tam jednou měl jen samotnou.Jo Jirku tam sice mam ale taky Jirku samotnýho.A ta mrcha se na něj až lepí,to už je přes mojí snesitelnost.Já jí snad něco řeknu jestlí potkam jestli se neudržim ať mě ty pizdx neserou!!!!!!

XY (Ne, 10. 2. 2019 - 12:02)

a jééé už to zase začíná. Miluna a její majetnické pudy. Jak jsi přišla na to, že k sobě patříte. Má na fb zadaný? No a ta jeho bejvalka ( jestli je bejvalka) si určitě o tobě taky myslí, že jsi pizda.

Návštěvník (Ne, 10. 2. 2019 - 11:02)

Oni k sobě nepatří, že Milunu šoustá neznamená, že k sobě patří. Nepatří a nebudou.

die (Ne, 10. 2. 2019 - 11:02)

Miluno tak mu řekni aby si tam dal taky fotku kde jste spolu. Takovou kde bude jasné že patříte k sobě.

Miluno (Ne, 10. 2. 2019 - 11:02)

ty tam máš Jirouška a on se netřese ?
To je divný ne?

Miluna (Ne, 10. 2. 2019 - 11:02)

Dva neodepsali a odepsal mi jen jeden a jmenuje se Vasil.Už sem mu nechtěla odepisovat ale teď sem zjistila že Denisek si na ten originální profil dal fotku s dvouma sestrama a obě ho drží kolem krku:'( !!!! a pod to napsal něco rusky takže ani nevim co:-( vadilo by to vám??? Nebo to mam přehlížet??? Já se z tý fotky celá třesu a tiše zuřim.Proč má chlap potřebu tohle dělat??? :'( a bojim se mu říct jak mi to vadí,aby se zase nestalo to co minule.

Miluna (Ne, 10. 2. 2019 - 03:02)

Tak jsme měli krásnej večer Radko.Dobrý jídlo,pití a ten sex taky byl a krásnej.Já přitom sexu když si uvědomim jak je doktor tak mi to nějak tak rajcuje že je to pak nějak znásobený to krásný a sem pak s nim o to víc divoká.Škoda že u toho neměl i ty sluchátka,ale to mu neříkam aby si nemyslel něco špatnýho:-) prostě se to povedlo,takovýho už bych nenašla.Vidim to u těch českých doktorů který nezajímam.Ale představ si že ta mrcha se mu zase snažila psát,cenim si toho že mi to dal přečíst.Snad jí tajně nebude odepisovat.Řekla sem mu že by mi potěšilo kdyby jí zablokoval.

a (Ne, 10. 2. 2019 - 06:02)

ti další ruští doktoři, jak jsi jim psala jako náhradníkům za Denise , ti odepsali?

-Aleš- (Ne, 10. 2. 2019 - 08:02)

Příště se už nesmí tak unáhlit, aby si ty doktory z Ruska nevyplýtvala :-)

Návštěvník (So, 9. 2. 2019 - 21:02)

Nebyli jste ve stejné situaci a nejste. Řekni mu to,protože jestli zajede na orál a zjistí to, budeš i podle něj hovado.

Miluna (So, 9. 2. 2019 - 21:02)

Ještě mi orál nedělal ale kdyby ho to mělo napadnout tak to bych mu řekla.Tak já mu to teda asi naznačim že to ještě nemusí být uplně čistý,takhle nějak to řeknu.No Radka to měla trochu jiný,byla by v roli milenky ale když nechtěl tak má aspoň manžela.

Miluna (So, 9. 2. 2019 - 21:02)

Proč jí nadáváte?!! Je to moje nová kamarádka a já sem za ní ráda že mi píše.Byli jsme ve stejnej situaci akorát rozdíl že ten její doktor jí nepíše.

jediná (So, 9. 2. 2019 - 21:02)

tvoje starost sex,sex,sex. Kdy jsi naposledy viděla Milánka?

Miluna (So, 9. 2. 2019 - 21:02)

No mam ho teď vidět koncem února že ho prý přiveze a viděla sem ho u Štefana na fb,tam na něj občas koukam když tam dá video.

Reklama

Přidat komentář