Reklama

proč vlastně chlapi nosí tanga?

Maro (Út, 9. 5. 2017 - 08:05)

Tuto diskusi jsem našel až...Když jsem chodil do tanečního klubu,tak jsem tanga taky nosil,ale volně a svobodně jsem se v nich teda necítil.

! (Út, 9. 5. 2017 - 07:05)

No přece aby jím neplésgaly gule o stehna!

Lubíku, co tu s (Út, 9. 5. 2017 - 06:05)

Tanga jsou kalhotky pro...

Jonys, Tangakluk, Tangamen a jiní se přesunuli na pansketanga.eu a tam komunikují tzv. "na úrovni" o svých řitních provázcích. Ty se zde dozvíš, že jsi teplouš a následně někoho neustále přesvědčuješ, že teplouš nejsi. Sám přiznáváš, že máš rád svůj zadek. Zamilovanost do vlastního zadku je úchylná, i kdybys teplouš nebyl. Normální muž takové sklony nemá.

Jorg H. (Út, 9. 5. 2017 - 00:05)

Jistěže si pak sundajá tanga a pěkně se na sebe vrhnou v tom pokoji s nebesy jak divoká zvířata se pak Omar a kníže barbantský a korutantský na sebe vrhnou, přestože dle politiky vlastní strany se to nesmí.

Jorg H. (Út, 9. 5. 2017 - 00:05)

Jistěže si pak sundajá tanga a pěkně se na sebe vrhnou v tom pokoji s nebesy jak divoká zvířata se pak Omar a kníže barbantský a korutantský na sebe vrhnou, přestože dle politiky vlastní strany se to nesmí.

Jorg (Út, 9. 5. 2017 - 00:05)

Je to opravdu hnusné, že mi gayové jsme zatím tak šikanování,že tanga můžeme nosit jen v gay klubu a jezdit až někam do Korutanského hlavního města,protože jinde maj zavříno a jodlujou.

Milan (Út, 9. 5. 2017 - 00:05)

Protože tanga odlišují lidi od neandrtálců ,kteří ještě ohanbí zakrývali před medvědem ,kdežto dnešní gayové si mohou dopřát exkluzivního luxusu a sexuálně vyzývavě přilákat někoho na medvěda.

Jan (Po, 8. 5. 2017 - 23:05)

Pokud se někdo pohoršuje nad tím proč muži nosí tanga tak já se pohoršuje nad tím. Proč zeny nosi plavky v celku.

Ivana (Po, 8. 5. 2017 - 23:05)

Pro zvláštní příležitosti, je to něco jako minisukně pro muže.
Na veřejnosti je mohou nosit do společnosti gay klubech, aby ukázali svůj mladistvý zadek s krycím jménem skokan bílý.

Steve (Po, 8. 5. 2017 - 22:05)

Nevím proč, já je nenosím ... cítil bych se v nich nesvůj a nervozní.

matej (Po, 8. 5. 2017 - 21:05)

cau

Luboš (Po, 8. 5. 2017 - 19:05)

Jonys, Tangakluk, Tangamen a...Tak je nechme diskutovat tam kde jsou.Nicméně já nepotřebuji nikoho přesvědčovat že nejsem gay,jelikož mi toho jednak ani není třeba,a jednak sám o sobě vím,kdo skutečně jsem.

Vadí mi však jednostrannost,omezenost a předsudky,s jakými někteří lidé hodnotí jiné,a to jen za základě druhu spodního prádla.O přesně tohle jde víš?

Nikde jsem nepsal,že mám svůj zadek rád ve smyslu sexuálním,to si tady zase někdo překroutil.Nedávno jsem tady psal něco v tom smyslu,že většina muzů má ráda svůj vlastní zadek.Ale zase,nikde jsem se nezmiňoval,že ho mají raději než zbytek svého těla.Není logické,že budou mít rádi své tělo jako celek?Nebo ty snad máš rád své tělo jen částečně,a zadek nenávidíš?

Nikde jsem netvrdil nic o přednostní zamilovanosti do svého zadku,tak nevím jakou máš potřebu si přetvářet věci podle svého a překrucovat.

Ale co tu stále (Po, 8. 5. 2017 - 19:05)

Tanga jsou kalhotky pro...Jonys, Tangakluk, Tangamen a jiní se přesunuli na pansketanga.eu a tam komunikují tzv. "na úrovni" o svých řitních provázcích. Ty se zde dozvíš, že jsi teplouš a následně někoho neustále přesvědčuješ, že teplouš nejsi. Sám přiznáváš, že máš rád svůj zadek. Zamilovanost do vlastního zadku je úchylná, i kdybys teplouš nebyl. Normální muž takové sklony nemá.

Luboš (Po, 8. 5. 2017 - 18:05)

Jo, jenže třeba Luboš tam...Tanga jsou kalhotky pro teplouše?Na základě čeho?Nevím o tom,že by se pánská tanga stala převažujícím prádlem pro homosexuální menšinu.Odkud je tedy tento názor?

Lidé bohužel dodnes trpí spoustou předsudků,a zdaleka se to nemusí týkat jen spodního prádla.Spousta humbuku vlastně kvůli ničemu.

Je všeobecně známý fakt,že tanga jako prádlo nebylo původně vůbec určeno pro ženy,jenomže postupem času si na toto prádlo udělaly monopol,a tanga pro pány se staly spíše okrajovou záležitostí.

Argumenty typu,že tanga k ženám patří,protože je pro ně odhalování přirozené,a pro muže že jsou nepřijatelné,je jen hloupý předsudek.A předsudky jsou,jak je známo,živeny zas a jenom lidmi.

Žena v tangách také není prohlašována za lesbu,tak proč by měl být nutně chlap gay?V dobách minulých se bigotní báby pohoršovaly nad tím,když někde uviděly ženu v kalhotech.Dnes se tomu můžeme jen zasmát,ale svého času to byla realita.

Všechno je v lidech a v dané kultuře,a opravdu neexistuje žádný univerzální patent na posuzování prádla druhých.

Normální muž (Po, 8. 5. 2017 - 15:05)

Dane, velmi pěkná...Jo, jenže třeba Luboš tam odmítá chodit. Přijde mi poněkud natvrdlý. Gottlieb si tam zase pro změnu udělal registraci, aby ji asi po roce zrušil. Oba tady prudí na dvou diskuzích o tangách většinovou populaci, která ví, že tanga jsou kalhotky pro teplouše.

Iveta (Po, 8. 5. 2017 - 15:05)

Tuto diskusi jsem našel až...Dane, velmi pěkná česko-slovenská diskuze o tangach je na pansketanga.eu. Připoj se. Můžeš si tam vystavit veřejně nebo neveřejně svůj jistě neodolatelný zadek v tangách.

ale (Po, 8. 5. 2017 - 13:05)

Tuto diskusi jsem našel až...to není primitivní názor, že se lidem ty kalhotky spojují s gayema.

Dan (Po, 8. 5. 2017 - 12:05)

Tuto diskusi jsem našel až nyní, tudíž má odpověď na prvotní otázku zní:
Tanga nosím střídavě s ostatními střihy pánského prádla a to zejména v letním období protože:
1. se v nich cítím volně a svobodně
2. nepotí se mi v nich prdel
3. neohrnují se mi žádné nohavičky kolem stehen
4. líbí se mi a cítím se v nich sexy
Na primitivní názory a spojování jakéhokoliv prádla se sex. orientací zvysoka kašlu a nereaguji. Ahoj

Luboši, (Ne, 7. 5. 2017 - 21:05)

Myslím, že z toho už se nevykroutíš.

Martina (Ne, 7. 5. 2017 - 15:05)

Luboši, co se ti na tom zdá podezřelého?

Kopíruji....

"5.7.2016 21:36 - Majka
Vhodnost a nebo nevhodnost...

Pane, mám vnoučata a když jsme byly u písáku jeden takový s holým zadkem se tam špulil. A dětem, ani mně se to vůbec nelíbilo, protože je pořád před úchylákama varujeme. Takže si ty kalhotky noste schované, ale na veřejnost s tím nelezte, úchyláci.

6.7.2016 11:09 - Majka
Chlapče, já tam jezdím přes 50 let, takže kvůli nějakému úchylákovi to nezměním. Dva chlapi mu rázně domluvili, tak snad příště bude ležet a ne ukazovat zadek. Nebo půjde na nějakou pláž pro gaye.
Očividně jste poněkud jednodušší, když jste nepochopil, že když děti 7 let vychováváte, že se před nimi cizí člověk nesmí obnažovat - asi nemáte děti, jinak byste pochopil - a pak najednou zvednete hlavu a dva metry od vás je holá prd.el. Na poloprázdné pláži.
Hošánka jsem odeslala pryč, dětem vysvětlila, že pán prádlo měl, jen se mu skříplo mezi půlky. Stejně si myslely své. Hošánek se stejně nevzdal a šel se kroutit před jinou deku (kde byly také děti, zvláštní, že?). Potom si ho dva mužští konečně podali, takže byl klid, netuším kam zmizel."

Luboši, co se ti na tom nelíbí, že starší paní byla vyjukaná, že se jí u deku producíroval kluk s obnaženou zadnicí, když tam měla vnoučátka. Vždyť snad víš, že babičky jsou přecitlivělé. I mne by se to nelíbilo, a to jsem ještě mladá žena.

Jak jsem přelítla tam příspěvky, tak tady je to čajíček. Tam psali chlapi docela za hranou, hodně agrese. To je pravda, uznávám to.
Nebylo to hezké čtení. Nyní se to zklidnilo, snad to ti agresoři vzdali.

Reklama

Přidat komentář