Reklama

proč vlastně chlapi nosí tanga?

Marcel (St, 10. 5. 2017 - 00:05)

Protože se nechtejí až budou hrát flašku znemožnit před lidmi a proto pro jistotu nejdříve poodhalí pak mohou delat toho pejska haf haf nazí s mrkví s naťí v zadku která delá ten ohon a behat v zubech s kýblem s chlazeným šampusem po zbytek večera pro obveselení párty a jen díky tangáčům jim jeho nahota přijde cool a in time.

Pro Maro (Út, 9. 5. 2017 - 23:05)

Když jsem chodil do...Jenomže jsi, narozdíl od zde přítomných bukvic neměl potřebu to pořád každému ventilovat.
Tanga jako taková asi původně možná nebyla určena jen pro teplouše nebo bukvy, ale bukva si je přivlastnila, neboť se vyžívá v tom, když vystavuje svůj zadek, je do něho zamilovaná, jako zde přítomný Luboš a druzí.
Takže tito úchylové dali tomuto prádlu takovýto cejch.
Normální muž přece není zamilovaný do svého zadku.
Ale vysvětli to takové bukvici, jako je Luboš

Lubošku tangáčk (Út, 9. 5. 2017 - 23:05)

Tanga jsou kalhotky pro...Prosím tě, kdy už konečně pochopíš, že tanga jsou prádlo pro Bukvice.
Ale to je marné. Vy teplouši to nikdy nepochopíte, pro vás je úplně normální vystrkovat prdel a vystavovat její fotky na teplých stránkách.
Připadá ván divné, když normální muži pro tuto vaši úchylku nemají pochopení.
Není to dak dávno, co jsi tady tvrdil, že každý správný chlap přece miluje svůj zadek.
Takže tohle ti připadá jako názor normálních chlapů?
Jdi si na ty vaše stránky pánské tanga a tam budeš mezi svými bukvicemi šťasten a nerušen.
Můžeš si tam i poplakat, jak ti nikdo nerozumí, jak jsou na tebe všichni zlí, když namají pochopení pro tvůj prdelní fetišismus.
Čau bukvo

Martina (Út, 9. 5. 2017 - 23:05)

ano jistě já mám...Kouknu na diskusi o kalhotkách pro muže a co nevidím. Gottlieb se zase "nenápadně" vytahuje, snaží se lidem nacpat lež. Zajímavost: i když se jeho nikdo na nic neptal :)).
A až mu někdo za týden napíše, že to tady sám napsal, opět vše popře. Protože samozřejmě na tu svou lež zapomene.
Inteligentní člověk si pamatuje, co kde psal, fotil, nelže a nezapírá vlastní příspěvky.

Marta (Út, 9. 5. 2017 - 19:05)

stále ještě bádám a...Už se nemohu dočkat, chtělo by to alespoň předběžnou zprávu.

Gottlieb (Út, 9. 5. 2017 - 19:05)

Interesantní výzkum,...stále ještě bádám a zkoumám. je to živý proces.až bude výzkum u konce podám zde nebo na diskusi "Pánské tanga" podrobnou rešerši

Marta (Út, 9. 5. 2017 - 19:05)

jak můžeš něco takového...Interesantní výzkum, zabýváš se tím profesionálně ? Kde jsi výsledky publikoval ?

Gottlieb (Út, 9. 5. 2017 - 19:05)

se nezabývají svou prdelí...jak můžeš něco takového tvrdit? já například vědecky zkoumám roli vlivu string-tang v kvantové fyzice!

Gottlieb (Út, 9. 5. 2017 - 19:05)

To rozhodně není...no spíše jsi měla na mysli emoční inteligenci ta je skutečně důležitá

Luboš (Út, 9. 5. 2017 - 19:05)

se nezabývají svou prdelí...Možná,no a?

Intelektuálové (Út, 9. 5. 2017 - 19:05)

Jak jsi na to...se nezabývají svou prdelí a tangama a nepíšou několik let na veřejnou diskuzi o pánských tangách.

Luboš (Út, 9. 5. 2017 - 19:05)

Intelektuálové taky nenosí...Jak jsi na to přišel?Evidentně žádný takový průzkum neexistuje,který by to potvrzoval.Kromě toho,proč se zaštiťuješ intelektuály,když sám mezi ně nepatříš?

Ostatně,idiot je spíš ten,kdo klade rovnítko mezi IQ lidí,a druhem spodního prádla které nosí.
Mimochodem,zase jsem se nedočkal relevantního a slušného protiargumentu,ale opět prázdného štěku.

To bylo na Lubí (Út, 9. 5. 2017 - 19:05)

ano jistě já mám...To rozhodně není intelektuál. Jestli jsi intelektuál Ty, to neposoudím. Samotné IQ není rozhodující, podle projevu ho máš jistě vysoké. Ale ono záleží taky na sociální inteligenci. Já mám kupříkladu známou, která má IQ někde jako ty, kolem 145, má 2 VŠ, je to absolventka MatFyzu a ČVUT, mluví 4 jazyky a přesto většinou uklízí. Jednoduše proto, že všude najde idioty, se kterými "nelze spolupracovat". Ani náznak toho, že by byla chyba u ní. A Ty budeš podobný případ.

Gottlieb (Út, 9. 5. 2017 - 19:05)

Intelektuálové taky nenosí...ano jistě já mám psycholožkou dokladovatelně potvrzené IQ někde mezi 140 - 150. prý u vyšších hladin inteligence se to nedá úplně přesně určit,proto ten rozsah.tanga nosím. o tom jestli jsem uchyl se nebudeme prit. mysli si co chces. totální blbeček ale jistě nejsem.což bych o většině diskutujících na těhle stránkách neřekl.

Lubíku (Út, 9. 5. 2017 - 19:05)

Haha,jenže příspěvek na...Intelektuálové taky nenosí tanga. Napadne to jedině úchyla a ještě k tomu to musí být totální blbeček.

Luboš (Út, 9. 5. 2017 - 17:05)

Tanga jsou kalhotky...Haha,jenže příspěvek na který jsi reagoval nepatří mě,nýbrž psal ho nějaký přitroublý tangobijec.

A taky nevím proč tady píšeš úplně to samé co včera.Odpověděl jsem ti,ale ty jsi to vůbec nereflektoval.Místo toho se zase opakuješ jako kafemlýnek.

Vím že to zde není debata intelektuálů,ale to co předvádějí mnozí ťapalové,je už vážně dost hluboko pod hranicí normálu.

Adéla (Út, 9. 5. 2017 - 14:05)

teplouši a narcisové....Nikdy se mi nestalo, že by některý z mých partnerů řešil svůj zadek a nebo nosil tanga. A už vůbec ne na veřejné diskuzi.

Lubíku, co tu s (Út, 9. 5. 2017 - 12:05)

teplouši a narcisové....Tanga jsou kalhotky pro...

Jonys, Tangakluk, Tangamen a jiní se přesunuli na pansketanga.eu a tam komunikují tzv. "na úrovni" o svých řitních provázcích. Ty se zde dozvíš, že jsi teplouš a následně někoho neustále přesvědčuješ, že teplouš nejsi. Sám přiznáváš, že máš rád svůj zadek. Zamilovanost do vlastního zadku je úchylná, i kdybys teplouš nebyl. Normální muž takové sklony nemá.

Do svých prdelí (Út, 9. 5. 2017 - 12:05)

Normální zdravý člověk...teplouši a narcisové. Normální muži své zadnice vůbec neřeší.

Názor (Út, 9. 5. 2017 - 10:05)

Tanga jsou kalhotky...Normální zdravý člověk žena/muž má rád celé svoje tělo, takže i zadek. Různé nespokojenosti jsou projevem nerovnováhy a nemoci.

Reklama

Přidat komentář