Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

sardanapal* (Po, 4. 2. 2019 - 18:02)

Ale miláčku , to je jeho fake ... No tak dám ještě jedno ...

Touha (Po, 4. 2. 2019 - 21:02)

...šmarjá, sarde, jasně, že to píšu fejkovi, ať neprudí ještě ženskou mimu

Jirka (Po, 4. 2. 2019 - 22:02)

Vždyť víš že má kapku delší vedení ne?

sardanapal* (Po, 4. 2. 2019 - 19:02)

Myšleno dám ještě jedno pivo ...

Tony (Po, 4. 2. 2019 - 20:02)

Už tahám plechovku Budvaru, dnes na břeh nejdu.

Tony (Po, 4. 2. 2019 - 06:02)

Napadám ostatní jako první, a pak se tvářím jako chudáček, když si to někdo nenechá líbit. Jsem pokrytec. Mám zbytnělé ego s nejsem soudný. Nevidím si na špičku nosu. Kdybych měl manželku, ta by mě dala do latě. Jenže tomu se bráním. Tak raději sáhnu po flašce. Ta neodporuje a dělá, co já chci.

Tony (Ne, 3. 2. 2019 - 18:02)

Ale pravdou je, že nevedu prakticky žádný křesťanský život a přesto se snažím posuzovat druhé křesťany. Je to paradox, co? Přitom vím, že se v bibli píše, že nejdříve máš hledat trám ve svém oku a pak teprve třísku v oku druhého. Nevím, kde se ve mně bere ta drzost... Neumím si dát život do pořádku, selhávám denně a stejně se nad ostatní věřící nadřazuji.

Tony (Po, 4. 2. 2019 - 01:02)

Zase fejk, v té době jsem už kráčel do Moabitu (čtvrť v Berlíně)

Tondα Vlαs (So, 2. 2. 2019 - 16:02)

Mimo, o mě starost neměj. Já do cíle doběhnu vždy. Zejména pokud mě v cíli čeká láhev něčeho dobrého. Boží lásku nemáme nikdo. To přece oba dva dobře víme. Oporou mi nemůžeš být, když jsi jen nábožná. Je to jen jalové náboženství, co zde předvádíš.

Tony (So, 2. 2. 2019 - 22:02)

Samozřejmě, že je to fejk, psal jsem, že se přihlašovat nebudu, pokud je tomu takto. Nevím, o co se tu ten degeš snaží.

pro Tony (Ne, 3. 2. 2019 - 17:02)

Ale on píše pod Tondα Vlαs (místo písmene a používá řecké písmeno alfa)
Tonda Vlas používá písmeno a . Počítač v tom vidí rozdíl i když to vypadá podobně.

zabíječ Hvězdounů (So, 2. 2. 2019 - 23:02)

Patří ti to, škrholo.

Jirka (So, 2. 2. 2019 - 12:02)

http://itthmi.blog.cz/1112/hora-mrtvych-hora-plna-neobjasnenych-umrti

Aby to tady díky ležérnosti správců nedopadlo jako zde, kde díky apatickému přístupu správce byla diskuze zničena spamovým automatem.

Tonda Vlas (So, 2. 2. 2019 - 11:02)

Takže je to závažná chyba v systému, přihlásil jsem se ted, ale jméno pod obrázkem modře není. Nic, nadále přihlašovat je zbytečné, snad rozeznáte, co píšu já a co je fejk.

Jirka (So, 2. 2. 2019 - 11:02)

Takže to je plagi?

Jirka (So, 2. 2. 2019 - 11:02)

Jéé já sem to vůbec neviděl :-)))

Tony (So, 2. 2. 2019 - 11:02)

Ne, není to žádný proces. Je to jen póza a autosugesce, Mimo. Jsi stejně neproměněná jako já. Oba dva si jen na něco hrajeme... Jsme pokrytci...................................................................................................................................................................Toto je samozřejmě také fejk, jenom nevím, jak si mohl ten úchyl udělat stejný profil jako já. Nefunguje jim to tu správně. Zneužívá tu natvrdo mé jméno. Já už se tu přihlašovat nebudu, když jim to tu nefunguje jak má.

Jirka (So, 2. 2. 2019 - 11:02)

Aha tak ten poslední komentář jsem přehlédl, tak to bude tím, že si změnil písmeno a na řeckou alfu. Jako já v posledním příspěvku a pustilo ho to.

Tonda Vlas (So, 2. 2. 2019 - 11:02)

.

Jirkα (So, 2. 2. 2019 - 11:02)

Úplně snadno, protože ty ve skutečnosti profil nemáš, aspoň se tvoje komentáře zobrazují jako anonym, stejně jako u ostatních, kromě Steve, ten má skutečný profil - porovnej s ním. Nikdo jiný kromě něho zde v poslední době z profilu nepíše. Je možné, že sis profil zakládal, ale tvoje příspěvky se zobrazují pod anonymy, a takové niky je sranda kopčit.

Reklama

Přidat komentář