Reklama

Svazování partnera(ky)

Miky (Po, 20. 11. 2017 - 14:11)

Tak jsem o víkendu trochu za zlobil dala mně trest svázala mě ruce za záda a nohy klasická záležitost do kozelce do pusy měla svoje použité tanga a do zadku mě strčila kolík co jsem jí koupil minulý rok na Vánoce potom mě zalepila pusu a nechala svázaného asi hodinu

Honza (Ne, 19. 11. 2017 - 23:11)

mě se líbí pás cudnosti...Jaký?

Věrka (Ne, 19. 11. 2017 - 19:11)

Každému se líbí něco...mě se líbí pás cudnosti pro muže,ale nevím jak tomu mému domluvit aby ho nosil.

Zdenka (Ne, 19. 11. 2017 - 18:11)

No klec by se mi...Každému se líbí něco jiného, já ho zase ráda v kleci nahého jen v pásu nebo s pouty za zády k oku ve zdi a v boxerkách.

Llukis (So, 18. 11. 2017 - 07:11)

Manžel je už od minulého...No klec by se mi nelíbila,ale to ostatní by až tak nevadilo

Gábina (Pá, 17. 11. 2017 - 13:11)

Zdravím.Jolo jak běhají jarmilky? Co je nového?

jirka (Čt, 26. 10. 2017 - 15:10)

Manžel je už od minulého...Ženě se mají boty líbat a ne pomlouvat. Dobře mu tak.

Janina (Po, 23. 10. 2017 - 14:10)

Manžel je už od minulého pondělka v pásu cudnosti a víkend trávil svázaný v kleci ve sklepě v ženských šatech, jako trest. Koupila jsem si krásné boty na vysokém podpadku asi 14 dní zpátky a on na to, že v nich vypadám jako běhna...Tak jsem si pro sebe řekla, počkej to ti vrátím. V pondělí jsem ho zamkla do pásu a řekla mu, at si na víkend nic neplánuje, bude překvápko...V pátek jsem šla nakoupit pár věciček na víkend...V sobotu ráno jsem si ho zavolala a povídám co to mělo znamenat minule, takhle se mluví s manželkou a nemysli si, že Tě odemknu s pásu jen tak brzy...Ted se svlíkni...Támhle na hromádce je oblečení pro Tebe na tento víkend. "Ale to jsou ženské věci" To bude Tvůj trest, uvidíme kdo bude vypadat jako běhna. Takže si vzal na sebe podprdu, vycpávky, kalhotky, silonky, bílou košili, na ní jsem mu utáhla korzet..růžovou sukni, boty na vysokém podpatku a blond paruku...Vypadal kouzelně to mi věřte. Do pusy dostal roubík s penisem..Už protestoval, když jsem utahovala korzet, ted že tohle si do pusy nedá...Tobě se líbí, když Ti ho kouřím..ted ho budeš mít v puse Ty...Utáhla jsem co to šlo...vzala kovová pouta a zacvakla mu ruce za zády...Tak a ted jdeme do sklepa...No moc nekoukej, dneska budeš bydlet tam..O kleci nevěděl, koupila jsem jí nedávno...vydával nějaké zvuky, ale roubík byl dokonalý. Takže si ještě vykoledoval pár ran na zadek, kdy jsem vzala do ruky plácačku, ohla ho přez klec...Pak jsem ho nacpala do klece a zamkla...v tom mi zvonil telefon...kamarádka, řekla jsem..z klece se ozvalo pár zvuků...ale co. Kamarádka mi zvala na oběd a ptala se mi zda to manželovi nebude vadit. Položila jsem telefon a volám. "Nebude Ti vadit, že půjdu s kamarádkou na oběd" Ozvalo se pár známých zvuků...Tak říkám do telefonu kamarádce...nebude, prý chce být chvilku sám a položila jsem telefon. "Tak po obědě se na Tebe přijdu podívat neboj" Vzala jsem ještě telefon a vyfotila si manžílka...individum v ženských šatech v kleci..ze všech stran...na to reagoval nějakým hekáním, na které jsem nebrala ohled...zavřela jsem dveře do sklepa a zhasla světlo.

kaja (Pá, 20. 10. 2017 - 20:10)

lauerová-otrok hračka.Máte někdo link kde to stáhmout?

Honza (Čt, 12. 10. 2017 - 11:10)

Máte kupovanou klec nebo od...a co takovou....http://www.boundhub.com/videos/142370/b-d-s-m58/

Gabriela (St, 11. 10. 2017 - 11:10)

Tomu mému se zase nechtělo, po večerních radovánkách v hospodě, ráno vstávat a jít se mnou na houby. Měl neustále nějaké průpovídky, tak dostal moje tanga, silný vlněný svetr s rolákem a huňatou šálu. Zbytek jsem si vzala do batůžku a vyrazili jsme. Pořád vrčel a něco se mu nelíbilo už i v lese, tak když jsme byli už poměrně hluboko v lese, tak jsem z batohu vytáhla policejní pouta a spoutala mu ruce za zády. Kolem krku jsem mu uvázala další šálu jako obojek a vedla ho chvilku jako pejska.Potom jsem našla jedno temnější místečko, kde jsem ho " odložila " dlouhým provazem jsem ho přivázala zády ke stromu a pevně mu to utáhla, aby to cítil. Pořád odporoval, že mohl zůstat v klidu doma a ne šaškovat na houbách. Už jsem ho nemohla poslouchat sundala jsem mu šálu, kterou měl jako obojek, udělala na ni uzel a nemilosrdně mu zavázala pusu a opět pevně utáhla. Teď mohl držkovat jak chtěl, stejně jen mohl tlumeně kňučet. Aby nic neviděl, tak jsem mu ještě jednou šálou omotala oči. Stáhla jsem mu kalhoty, aby byl jen v tangách a důtkama jsem ho sešvihala, aby si uvědomil, že paní jsem já a že bude poslouchat. Kňučel pěkně ale v lese a ještě s vlněným roubíkem mu to nebylo nic platné. Stál tam pěkně poníženej a v dámském oblečení uvázanej u stromu, s rudým zadkem a nohama. Nechala jsem ho tam svázaného a šla jsem hledat houby. Až když byl můj i jeho košík plný tak jsem ho odvázala od stromu, dalal mu opět obojek ze šály a vedla ho zpět k autu. Doma šel okamžitě se spoutanýma rukama a zavázanou pusou na 2 hodiny do klece. Po propuštění byl naprosto spokojenej a udělal mi úžasnou večeři i masáž :-) a co Vy, nikdy jste v lese svého otroka nesvázali?

Tomáš (So, 7. 10. 2017 - 20:10)

Máte kupovanou klec nebo od...Záleží na tom co od ní očekáváte. Chcete ji mít na trestání, zklidnění, mučení. ???? Napište poradím.

Juditha (So, 7. 10. 2017 - 18:10)

Manžel se začal chystat do...Máte kupovanou klec nebo od kováře...rozměry? My o tom uvažujeme jako zpestření, ale zatím si ne a ne vybrat...

Monika (Pá, 6. 10. 2017 - 20:10)

Manžel se začal chystat do hospody tak jsem mu ještě než vylazl z koupelny spoutala ruce pouty za zády a odvedla do ložnice, položila na postal ,nasadila odojek a vodítkem přivazala k pelesti aby z postele neutekl, moc se mu to nelíbilo a já byla naštvaná že nechce večer trávit semnou a tak jsem mu i nohy přpoutala a čekala než se uklidní: Po hodině jsem mu nasadila plenu odvedla do klece a aby si neublížil připoutala jsem mu tam každou končeninu zvlášt ke mřížím a jeho hlasitý protest jsem utlumila roubíkem, když nechce trávit večer semnou ,nebude ho trávit ani v hospodě. než půjdu spát roubík mu sundám ale spát dnes bude na samotce. Ty jo já jsem ale naštvaná . GRRRR :-(

Janet Baker... (St, 4. 10. 2017 - 13:10)

https://bigclosetr.us/topshelf/author/janet-bakerPovídky....dobrá je třeba tato...https://bigclosetr.us/topshelf/fiction/10792/sadistic-wife

Milan (Út, 3. 10. 2017 - 07:10)

a hrozný je třeba když k...jo Tome to mas pravdu

Tom (Po, 2. 10. 2017 - 20:10)

a hrozný je třeba když k tomu dostanete těsný boxerky , všude to tlačí chce stát ale nejde to a bolí to :-)

Juditha (Po, 2. 10. 2017 - 13:10)

Já byla jednou svázaná do kozelce s roubíkem a zavázanýma očima hodinu a jak nevidíte, tak to připadá jako celá věčnost. A pak třeba nějaké zákeřné dotyky od partnera....vždycky se těším až si role vyměníme pak...:-DNa revange...

Milan (Po, 2. 10. 2017 - 09:10)

tak jsem v sobotu troch zazlobil a dostal jsem trest na dve hodiny me svazala do kozelce roubik do pusy a analni kolik

Laďka (So, 30. 9. 2017 - 16:09)

Různé kostýmy na bondage hry a posílají i do čech...je možné snad i přes dhl...Některé ty šaty se dají i zamknout na malé zámečky, takže si je těžko sundá...https://www.aliexpress.com/store/product/Free-Shipping-Satin-sissy-maid-dress-with-Pearl-buttons-uniform-Tailor-made/1179324_32447931319.html

Reklama

Přidat komentář