Reklama

V kolika letech ste poprvé zahlédli mužský penis

Hmm (Po, 21. 11. 2016 - 19:11)

S tím sexem mladých,je potíž,že pak běží za doktorem,že jaksi jejich skvělá metoda přerušovaného styku nevyšla...

David (Po, 21. 11. 2016 - 18:11)

Je mi 12 a mám už chlupy na přirození. Je to normální?

Lili (So, 12. 11. 2016 - 11:11)

Poprvé jsem viděla penis v...Když jsme si hráli v lese na doktora tak jsme klukům honily šulíny a oni už v 13ti měli ejakulaci.

Simona (So, 12. 11. 2016 - 11:11)

Už se těším na chatu,máme tam novou sprchu a tak ji s kámošem zabíháme a sexujeme.

Olina (So, 12. 11. 2016 - 11:11)

Já jsem poprvé zahlídla ptáka klukovi když mi bylo 13 let a viděla jsem klíčovou dírkou i jak si ho honí.Tak jsem viděla už potom jak se s ním zachází.A tak jsem potom začala masturbovat a dělám to denně a už je mi 29.

Poprve.... (So, 5. 11. 2016 - 09:11)

Když mi bylo asi deset let, byl u nás na návštěvě strejda a měl tehdy levou ruku v sádře. Byl jsem s ním na procházce v lese a strejdu tam do pravé ruky pícha vosa či sršeň, to již přesně nevím, akorát vím, že mu ruka tak strašně otekla, že s ní nemohl vůbec nic dělat. Strejdovi se stašně chtělo čurat a když to již nemohl vydržet, chtě nechtě mne musel požádat, abych mu pomohl rozepnout kalhoty a vyndat přirození. Já jsem se strašně styděl, ale nakonec jsem to musel udělat, jinak by se strejda počural do kalhot. Musím předem říci, že do té doby jsem neměl žádnou představu o rozměrech dospělého pánského přirození. Táta když někdy vedle mne čural na veřejných záchodech, tak si pečlivě přirození zakrýval rukou, abych jej náhodou neuviděl. Očekával jsem tedy, že ve strýcových kalhotách nahmatám něco takového, jako mám já, možná nanejvýš jen o málo většího... Ale když jsem namísto očekávaného "lulinka" ucítil v mé malé dětské ručičce něco tak nečekaně velikého, strašně tlustého a teplého, docela jsem se vyděsil a když jsem to z jeho kalhot vytáhl ven, zůstal jsem v šoku. Držel jsem v ručce to jeho ohromně obrovské dospělé přirození tak dlouho, až se strejda silným proudem vyčural a pak jsem mu je tam ještě pomohl nacpat nazpět. Dlouho jsem pak přemýšlel nad tím, proč má dospělý muž tak strašně obrovské přirození, když na čurání přece stačí i to moje malinké.

Angelexit (Po, 5. 9. 2016 - 00:09)

Ahoj, ja mam trosku jiny problem, kdyz mi penis stoji je zahnuty jako banan smerem dolu, rad bych mazor nejake zeny. Pis na email [email protected]

:: (Čt, 21. 7. 2016 - 12:07)

Jestli chce nějaká mladá dívka vidět šuldu ať napíše na email [email protected]
Okolo 11-16 let :)
Je mi 16 :)

! (Po, 27. 6. 2016 - 11:06)

Když jsem byl malý, měl...Muj první? na kopualisti po vecerni zabave, pobihajici chlap jenom v kosili z pod ktere mu neco viselo. Asi v 7 letech.

chorch (Po, 27. 6. 2016 - 11:06)

Když jsem byl malý, měl jsem tehdy 9 let, chodíval jsem na hodiny plavání a šatna u bazénu bylo místo, kde jsem poprvé v životě zahlédl nahé dospělé muže. Jednou po hodině plavání jsem šel do šatny se převléknout. Byl jsem tam poslední a sám. Najednou jsem uslyšel pár chlapů dole ve sprše, v části, která byla oddělena od šatny. Slyšel jsem cákání vody a mužský zpěv spolu se zvukem puštěné sprchy. Jedním ze sprchujících se chlapů byl i můj instruktor. Z nějakého důvodu jsem sešel dolů do sprch se podívat, odkud pochází ten hluk a zpěv. Když jsem přišel do sprchy, zůstal jsem ohromen v úžasu, když jsem je viděl. Můj instruktor a další plavčík, oba měli asi tak asi 20 a 30 let, se sprchovali úplně nazí. Byl jsem šokován, protože my děti jsme byly plaché když nás náhle někdo uviděl nahé. A tady byli dva dospělí úplně nazí, sprchovali se vedle sebe a nebylo na nich žádného náznaku, že by byli v rozpacích nebo že by se styděli apod. Tvářili se, jakoby mne ani neviděli, naprosto uvolněně a spokojeně se sprchovali, dokonce si u toho i zpívali.

A byl jsem ohromen jejich plně vyvinutými dospělými pohlavními orgány. Oba měli velká, hustá, tmavá křoviska ochlupení kolem svých penisů a velké baculaté šourky. Nemohl jsem uvěřit tomu, jak ohromně veliké to všechno bylo ve srovnání s mým malinkým dětským lulínkem. Jejich penisy vypadaly jak dlouhé a tlusté salámy, jak se jen tak nedbale ty jejich obrovské klády houpaly mezi jejich nohama. Jeden z nich měl velikánský růžový žalud na konci svého penisu a druhý měl dlouhou kapuci předkožky. Všechno to vypadalo tak tajemně. Nechápal jsem vše, co jsem viděl, ale věděl jsem, že to je definice mužství. Také jsem věděl, instinktivně, že bych se neměl dívat příliš dlouho. A také jsem trochu doufal, že jednoho dne budu vypadat také jako oni.

O několik let později jsem se dostal do podobné situace. V té době mi už začínala puberta. Bylo to na městském závodě v běhu, když mi bylo asi 12 nebo 13let. Byla to 10 km terenní závod pro dospělé se závodem i pro děti. Po doběhu do cíle jsem šel do šatny (v budově místní školy), se převléknout. Tam byl asi deset mužů, kteří se tam už převlékali. Najednou jsem si myslel, že mám snad halucinace, protože většina z nich se začala svlékla do naha a pak zamíříli do otevřených sprch. Schválně jsem se převlékal pomalu, abych měl co nejvíce času na sledování okolí a přitom nenápadně koukal na vše okolo a snažil jsem se toho vidět co nejvíce. Asi deset chlapů se ledabyle dohromady sprchovalo, jejich obrovské, dlouhatánské a strašně tlusté penisy se mi před očima houpaly dokola kolem, když procházeli okolo mne, vzájemně se mydlili šamponem a bavili se spolu. Všichni měli velká a hustá křoviska kudrnatých chlupů. Ten obraz nikdy nezapomenu.

patrik joel (Čt, 12. 5. 2016 - 22:05)

ja

houp (Út, 23. 2. 2016 - 19:02)

Ahoj nechces to zmenit? :)...Je ten mail stále funkční?

Martin (St, 18. 12. 2013 - 10:12)

Můj první sex byl...Ten hajnej ho tam vrazil?

KM (So, 14. 12. 2013 - 11:12)

Asi v 15 letech jsem tehdy poprve uviděl šulina dospělého muže a byl jsem tehdy docela,překvapen, jak je dospělý šulin veliký ve srovnání s mým. Mně šulin dorostl do dospělé velikosti až asi v sedmnácti letech, takže v patnácti se mi dospělý šulin zdál ještě jako poměrně hodně veliký.

Já to vím (Út, 8. 10. 2013 - 03:10)

Ležim si takhle u maminky v...Tátovo čůráka

ABC (Po, 7. 10. 2013 - 19:10)

Ležim si takhle u maminky v bříšku a o světě ještě nic nevím a hádejte, koho tam v chodbičce občas vídám ???

khv (Po, 7. 10. 2013 - 18:10)

Když jsem měl asi 11 let, jednou mne napadlo se našeho táty zeptat, zda by mi ukázal "lulinka", protože jsem byl zvědavý, jak vypadá dospělý "lulinek". K mému překvapení si táta stáhl kalhoty a na okamžik mi ho ukázal se slovy: "Tak se podívej". Namísto očekávaného "lulinka" se objevil obrovský "lulin"! Byl chlupatý a proti mému byl strašně obrovitý a doslova příšerně tlustý. Já jsem jen vydech úžasem a řekl jsem: "Tati, ty ho máš ale strašně velikého". Přestože ho měl táta docela průměrně velkého, tehdy mi takový připadal. Když jsem to na druhý den ve škole vykládal spolužákům a ukazoval jsem jím rukama, jak ho má táta dlouhého a jak tlustého, nikdo mi to nechtěl věřit.

. (Ne, 6. 10. 2013 - 12:10)

Tak sem nelez, když tě to tady tak pohoršuje, možná bysme se všichni divili, jakej negramot seš ty, hlavně že poukazuješ na chyby cizí.

Rose (Ne, 6. 10. 2013 - 10:10)

To je teda ubohý téma. Kultůra a gramatika některých zdejších jedinců spadá do cigánova.

(Ne, 6. 10. 2013 - 04:10)

Prvně viděla penis dospělýho chlapa asi až ve 24 letech, neboť jsem ještě panna. Šla jsem nakoupit do Kauflandu a zkrátila jsem si cestu přes kukuřičný pole a tam v poli stál nahatej cigán a honil si ptáka ohniváka a přitom se na mě divně koukal. A o pár let později jsem viděla čůrajícího chlapa, vyndal ptáka z kalhot, vymočil se, pak s ním zamrskal, aby z něj odkapala moč a zavřel ho zpátky do kalhot, ale to byl macek, mnohem větší, než toho cigána v kukuřičným poli.

Reklama

Přidat komentář