Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

hm (So, 29. 12. 2018 - 09:12)

Ne ne, jeden blbej se právě ozval.

Jirka (So, 29. 12. 2018 - 11:12)

No tak se neozývej, když máš dojem, že jsi blbej.

aha (So, 29. 12. 2018 - 11:12)

na tebe nemá, ty tady v blbosti vedeš

Jirka (So, 29. 12. 2018 - 11:12)

O tom svědčí už ty tvoje přezdívky jako "hm" a "aha" a věty ne delší než tři slova. Ty si ten poslední kdo má co komu psát do blbů.

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 08:12)

Já si tady nehledám přátele a přátele na živo mám. Píšeš nesmysly. Dokázal jsem, že neznáš bibli a že si nedokážeš stát ani za svojí pobožností. Zavolej si na pomoc ateistického multinicka z osacr.cz, jako to udělal tvůj pobožný spolusoudruh Tony. Ano, pobožní jsou zoufalí a sahají k takovým krokům. Další důkaz toho, že neznají ani bibli, ani se nemíní chovat nějak jinak nebo lépe než běžný člověk ze sekulárního světa. Naopak pobožní klidně sáhnou ještě k nižším způsobům než lidi z běžného světa.

mima (So, 29. 12. 2018 - 08:12)

No nic, já musím pracovat, ty si užívej prázdnin v klidu. Najdi si přátelé na živo, běž mezi ně........

hm (So, 29. 12. 2018 - 08:12)

Kdepak, ten sem přišel škodit, nejlépe je na něj nereagovat, půjde dál.

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 08:12)

Sledování pobožných zákonitě vede k dekonverzi. Normálně uvažující člověk pochopí, že boha nemáte, že jen předstíráte a provozujete prázdný verbalismus. I to spojení s multinickem je důkazem, že metody a prostředky jsou druhořadé. Omluvíte si cokoli. Znovu opakuji - každým příspěvkem potvrzujete, že boha nemáte.

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 08:12)

A ještě něco Hvězdičko, nechtěl by jsi po nás věřících, číslo konta, kartu, rodné číslo, číslo bot...,..... :-))))))))))))-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Já po tobě nic nechci. Jen ti ukazuji, že jsi anonymní a nejsi schopna zopakovat nic z toho, co tady píšeš´, v reálu. Tvoje slova nemají váhu, protože si za nimi nedokážeš stát. Jenom prázdně žvaníš, nemáš odžito a ani nevíš, co píšeš. Až dokážeš stát rovně a čelem a zopakovat mi do očí, co tady píšeš, pak to bude mít váhu. Do té doby jsi jen anonymka, co se vydává za pobožnou, ale v reálu nezná ani bibli.

mima (So, 29. 12. 2018 - 08:12)

To je tvoje fantazie. Doba pokročilá :-) dnes se všechno digitalizuje :-)

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 08:12)

To je opravdu šílené. Anonymka, co se vydává za pobožnou, nezná ani svoji vlastní knížku, na které má mít postavenou svojí víru. Vždyť píšu pobožní, že nemáte ani páteř, ani žádnou hodnotu. Nula vzdělání všeobecné, nula poznání vědecké a neznalost vlastní pobožné knihy. Děs.

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 08:12)

Pasáž: matous 10,7-15------------------------------------------8Nemocné uzdravujte, mrtvé probouzejte k životu, malomocné očišťujte, démony vymítejte; zadarmo jste dostali, zadarmo dejte.

mima (So, 29. 12. 2018 - 08:12)

Tož to je pravda, to už je jiná řeč :-) Jenže i to se děje, ale ne jak ty si to představuješ, mávnutím proutka, masové uzdravování...... Ježíš taky neuzdravoval a nekrisil každého. Spočítej si kolik jich vzkřísil v cele Biblí v té době a na tomto světě.

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 08:12)

Co to je proboha za bídu, že se pobožní schovávají jako krysy, ateista je čestný a nebojí se osobní konfrontace, ale pobožní jsou schovaní jako krysy, zcela v protikladu k tomu, co se píše v jejich knížce. Jedna zbabělá krysa vedle druhé. A na pomoc si pobožní pozvou schizofrenika, který mluví o sobě v množném čísle jako by byl démonizovaný. Všecko špatně. Všecko, co děláte pobožní, děláte proti bibli. Proč se oháníte údajným učením Krista, když na tu bibli serete a neste schopni si za ničím stát?

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 08:12)

Všechny hovory nahrávat a zveřejňovat. Jsem pro maximální transparentnost. Nejsprávnější je, když mají velké masy lidí možnost shlédnout "argumentaciů pobožných. Hlavně tu nízkost. A podle bible mají být pobožní stateční, hrdě nést víru a být osobně účastni všech procesů. V bibli se píše, že pobožní mají uzdravovat nemocné a křírit mrtvé, nikde v bibli nečtu, že mají pobožní trollit na netu jako anonymové....

mima (So, 29. 12. 2018 - 08:12)

A ještě něco Hvězdičko, nechtěl by jsi po nás věřících, číslo konta, kartu, rodné číslo, číslo bot...,..... :-))))))))))))

mima (So, 29. 12. 2018 - 08:12)

Máš to už popletene hvězdičko, běž si odpočinout, vyspat se, dlouho sedíš na internetu, pak píšeš už z cesty..... Kde prosimtě je psáno v Bibli , že máme křtít mrtvé :-)))))))) J

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 08:12)

Ale mima - je taky anonym. Jediný, kdo se kdy zmohl alespoň na telefonický hovor, bylo to prase Tony. Jenže ten v hovoru kroutil a tvrdil, že je kousek od dekonverze. Pak za měsíc zase píše, že pobožný. Je to prostě katastrofální bída. Nekonzistentnost, nestálost, labilita. Zřejmě pramenící z toho alkoholického mozku. Takže má smysl telefonovat? Má a pak to pověsit na internet. Nejlepší by byly videohovory přes skype, Tím by se ukázalo, kdo je kdo a odpadl aby zbytečné dohady.

mima (So, 29. 12. 2018 - 08:12)

Tos mě jako pobavil s tím anonymem. Nač tady rozebírat soukromí. Pro takové lidí jak jste vy. Jen blázen na internetu řeší soukromí. .....Vždyť vy jste horší než malé děti v mateřské školce. Vytahujete jen hnůj na sebe. Myslíte, že nás to tady zajímá. Jak chcete obstát před soudem Božím, když neobstojíte ani před člověkem.

mima (So, 29. 12. 2018 - 08:12)

Bože buď nám milostiv, než bude pozdě.

Reklama

Přidat komentář