Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 12:12)

Jsi nemocný na hlavu. Už jsem ti věnoval dost času. Začni se léčit. Dál to tu číst nebudu.

29.12. (So, 29. 12. 2018 - 12:12)

Ateismus je ideologie.

Bazoš (So, 29. 12. 2018 - 12:12)

Proč by nemohl bůh jako tvůrce světa měnit fyzikální zákony, byť omezeně? Proč by bůh nemohl třeba zkoušet naší víru i takto? Třeba žijeme v matrixu. Viděli jste film Matrix? Jak víš, že nejsi jen mozek naložený v nějaké tekutině a někdo do tebe nedává elektro-šoky, nebo něco podobného? Třeba je to vše jen sen! Snový svět! Bůh si může tento snový svět měnit. Vědci ani nemusí existovat opravdu.

mima (Ne, 30. 12. 2018 - 08:12)

Bůh je Bůh a Bůh má jiné vlastnosti, možnosti než člověk. .... .... tady je to stejné jak ve zvěřinci :-) žirafa bude všem vyprávět, že není možné aby člověk měl krátký krk a prý chodí vzpřímený a to chodí jen po dvou končetinách. Je to blbost, viděli jste někoho takového pohybovat se jen po dvou končetinách? Lva, zajíce, vlka....je to jen fixe. Žirafy přece znáte přírodní zákon o rovnováze, nedejte se zmást, žáden člověk nemůže chodit po dvou končetinách a bez dlouhého krku nemůže přežít, jak by se dostál k potravě....... :-) no nic, užijte si krásnou neděli, doufám, že jdete do chrámu Božího a budete pilně naslouchat Božímu Slovu ❤

a ještě (Út, 1. 1. 2019 - 09:01)

přidej tu další báchorku, jak se baví dvě embrya v břiše o budoucím světě. To je taky oblíbená zkazka od věřících, že máme omezené pozníní. A v nejhorším si můžeme pomoci "skutečnými" historkami, u kterých jsme samozřejmě nebyli, ale řekli nám je lidé, kteří nemájí důvod lhát.

mima (Út, 1. 1. 2019 - 10:01)

Zdravím ⭐nebylo nic o tobě slyšet, měla jsem strach, že něco není v pořádku. A jsem ráda, že si mé příspěvky tak dobře pamatuješ, to já už ty tvé dávno zapomněla :-) Ale zrovna teď řeším co se to děje z naší planetou ? Beskydy v tomto období, byly vždy mrazivé, zasněžené a dnes je tady bláto. Kdežto dnes v noci mi poslali přání přátelé z Arizony, fotky na kterých se nacházejí kaktusy pod sněhem a pořád sněží. Scéna dříve k nepomýšleli. Vždyť je to poušť, kde déšť je zlato a sníh byl rarita. Vzpomněla jsem si na proroctví z Bible........ poušť jednou zakvete.....do dnes neuvěřitelné, ale teď ? Teď i uskutečnitelné.

Antonin (Po, 7. 1. 2019 - 06:01)

Ano, vse se dnes meni, nic neni jiste.

mima (St, 9. 1. 2019 - 12:01)

Zdravím všechny ❤ Kde jste přátelé? Snad nevymřeli všichni věřící, jak tady prorokuje hvězdoun budoucnost věřících.......vše se mění, nic není jisté..... Šalamoun říká....co bylo dříve, to zase bude, to, co se dělo, se bude dít.... Mimochodem, taková otázka :-) ....... Kolik složil Šalamoun písní a přísloví a v kolika letech zemřel ?

mima (Út, 1. 1. 2019 - 10:01)

Přeji všem v Roce 2019 zdraví, štěstí, lásku, moudrost, všechno po čem toužíte a je to slučitelné se svědomím. Taky poznání Boha, Jeho moudrost v každém konání ❤⭐❤

luci (So, 29. 12. 2018 - 23:12)

Jako sci-fi dobré .

Návštěvník (So, 29. 12. 2018 - 23:12)

Nejen scifi - to je i logická možnost.

Návštěvník (So, 29. 12. 2018 - 23:12)

NIkdo nemá jistotu, že žije v reálném světě. A že ostatní nejsou jen hmotné hologramy nebo něco na ten způsob

Moudrost (So, 29. 12. 2018 - 12:12)

Podívej, křesťanství se do ústavy zase jednou dostane. Neboj. V Polsku to funguje a co? Je snad v Polsku totalita? Není, naopak v Německu a Francii ano, multikulti totalita. A to je tam sekulární stát.

Moudrost (So, 29. 12. 2018 - 12:12)

Ale tvůj ateismus je také jen ideologie, chlapče. A víme, co to udělalo v SSSR :((((

Moudrost (So, 29. 12. 2018 - 12:12)

No tak kluci, buďme slušní aspoň. I ta jedna homoholka tady. A že má někdo užší bradu? No a co? Hlavní je, že se máme rádi. Bůh opravdu mohl měnit náš svět, on ho stvořil.

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 12:12)

Ale jo, jsi v něčem podobný pobožným. Je tam stejný morální profil. Ideologie různá, ale typově mezi pobožné patříš.

Velká brada (So, 29. 12. 2018 - 12:12)

Máš, mam přehozená písmenka na mobilu :))

Máš úzkou bradu, homodrbno s HIV, jsou už ti vidět i léze :)))

A navíc šukáš hovna, v prdeli zůstává kus hoven a ty tam pak strkáš péro, takže máš pak na péru kusy hoven - z toho vzniká HIV

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 12:12)

Ty samé sračky dokola, slabá fantazie....

Velká brada (So, 29. 12. 2018 - 12:12)

Máž úzkou bradu, homodrbno s HIV, jsou už ti vidět i léze :)))

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 12:12)

Ale no tak, proč by se to nemohlo stát? Bůh mohl porušit fyzikální zákony a pak zahladit stopy. Aby tě zkoušel. Nechápeš?-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------To jsou nesmysly. Ty mi tu vypisuješ tvoji představu boha jako kokota, co něco zkouší na lidi. Je to tvoje představa. Já bych si boha takhle nikdy nepředstavoval. Zkus vymyslet přijatelného boha. Slušného, ne magora.

Reklama

Přidat komentář