Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 12:12)

To že se schizoferik skamarádil s pobožnými, třeba s alkoholikem Tony, ukazuje, že postižení a pobožní mají k sobě blízko. Vrána k vráně. Mně to nic nedělá. Je to směšné, když mě posuzuje anonym, co je schovaný a zákrytu. Nemá to váhu, jsou to plky.

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 12:12)

Pivo nepiju, bříško nemám, multinick nejsem. Pokud mám někde nový nick a ten nick je jiný, tak vysvětlím, jaký nick mám jinde. Nepíšu na daný server z více profilů, nedělám si více identit. Je to nesmysl, stejně má každý člověk nezaměnitelný rukopis. To právě dělá schizofrenik multinick z osacr a ještě sám sebe zdraví z jiných nicků a každý pozná, že to je on. Je to infantilní, je to dětské, je to hloupé, je to nezralé. Nezavrhla mě rodina. Moje rodina je normální, pohodová a moje dekonverze je už 3 roky stará, takže uběhlo hodně času. S matkou jsem vedl spory jen asi první 2 -3 měsíce mé dekonverze. Ale ani tehdy jsme se nehádali ve smyslu křiku, spíše jen jsme si vymezili své postoje. Nyní to už moje rodina chápe. Tedy oni si myslí, že jednou ještě budu znovu pobožný, ale to je jejich problém. Hlavně, že mi to nenutí. Jsou v pohodě, pochopili, že mi to nemůžou vnutit. Nemáme momentálně žádnou překážku. 3 roky je opravdu dlouhá doba. Co o mně píše wollek nebo myslivec tedy dva fanatici pobožní, je přece směšné a irelevantní. To mě absolutně nezajímá. Spíše bych si myslel, že dělám něco špatně, kdyby mě pobožní chválili. To bych se dostával tam, kde nechci. A´t tu napíše na forum multinick schizofrenik cokoli, obrátí se to proti němu. Je to marné. Vždycky vyhrává pravda a lež má krátké nohy.

Návštěvník (So, 29. 12. 2018 - 12:12)

Bůh mohl porušit fyzikální zákony a pak zahladit stopy. Aby vás zkoušel, vaší víru. Nechápete to?

Návštěvník (So, 29. 12. 2018 - 11:12)

"A moje dekonverze? Třeba příběh v bibli o tom, že nějaký maník (Jonáš) žil 3 dny v břichu velryby a nic se mu nestalo. V pohodě přežil. Nebo že jiný maník (Mojžíš) přešel suchou nohou přes Rudé moře, které má na šířku přes sto kilometrů. Nebo že další maník (Ježíš) měl kouzelnou ošatku, z které nakrmil naráz 5000 lidí."

Ale no tak, proč by se to nemohlo stát? Bůh mohl porušit fyzikální zákony a pak zahladit stopy. Aby tě zkoušel. Nechápeš?

29.12. (So, 29. 12. 2018 - 12:12)

Ano je to právě víra,která pomáhá přežít.

29.12. (So, 29. 12. 2018 - 11:12)

A ma ma vira fungovat i když muj obekt viry neni realny.

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 11:12)

Křesťanství je stejně špatné jako islám, jako nacismus a jako komunismus. Jsou to 4 sobě navzájem podobné totalitní ideologie. A kromě islámu už tady na našem území všechno bylo.

taky (So, 29. 12. 2018 - 11:12)

ještě tu o homosexuálech.

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 11:12)

A pobožní se často vymlouvají, že ve středověku to bylo jiné, že soudobí křesťani by to dělali jinak.... prdlajs. Kecy. Bylo by to stejné, kdyby se dostali k moci. Zase by vraždili, upalovali, dělali inkviziční procesy. Ve středověku věřili v tutéž bibli. A inkvizitoři a církevní představitelé byli gramotní a znali bibli. Je to to samé, jako by nacisti a fanoušci Hitlera nyní prohlašovali, že kdyby se dostali k moci, že nebudou plynovat a dělat koncentráky na vyhubení ras. lži. Dělali by to znova. Podstatou je učení - nacismus - rozdělování lidí podle etnické příslušnosti. A co hlásá bible? Rozdělování lidí podle vyznání. Co hlásal Kristus? Nemyslete si, že jsem přišel na zem uvést pokoj; nepřišel jsem uvést pokoj, ale meč. Neboť jsem přišel postavit syna proti jeho otci, dceru proti matce, snachu proti tchyni. Matouš 10, 34

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 10:12)

Ano, vyjádřil jsem ve zkratce základní výhrady vůči křesťanství. Za prvé mystifikující podvodný esoterický a okultní svět, který prezentuje a který v reálu neexistuje - tedy křesťanství je podvod - to za prvé a za druhé křesťanství je ideologický nástroj na ovládáni jiných. Totalita, která tady už byla. Kdo má zájem o tuto totalitu - má smůlu. V ČR ubývá pobožných. Už se to dokonce dostalo pod dvojciferné procentuální počty. Tedy pobožných je pod 10% v rámci populace.

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 10:12)

A moje dekonverze? Třeba příběh v bibli o tom, že nějaký maník (Jonáš) žil 3 dny v břichu velryby a nic se mu nestalo. V pohodě přežil. Nebo že jiný maník (Mojžíš) přešel suchou nohou přes Rudé moře, které má na šířku přes sto kilometrů. Nebo že další maník (Ježíš) měl kouzelnou ošatku, z které nakrmil naráz 5000 lidí. Když se narodíš do pobožné rodiny, tak ty příběhy vnímáš automaticky jako by byly realita a nevnímáš to. Když tomu věří rodiče, prarodiče, sourozenci, tety, strýcové, sousedi, zkrátka všichni okolo tebe, tak tomu věříš taky. Tím spíše, pokud to s tebou roste od dětství. No a pak v dospělosti máš dvě možnosti. Buď u těch bajek zůstat a zůstat pobožný, nebo odejít. Já odešel. A to není rozhodně všechno! Ještě mnohem důležitější je poznání, že bajky z bible jsou jen nadstavba. Kouzelná nadstavba. Podstatou bible je však něco jiného než čáry máry abrakadabraka. Podstatou bible je unifikace lidstva. Stejná totalita jako je islám nebo nacismus nebo komunismus. A taky už tady křesťanství přece na našem území vládlo ve středověku. A komunisti zde taky byli a nacisti taky. A toto už znovu tady nechci.

29.12. (So, 29. 12. 2018 - 11:12)

Viď a další maník přešel suchou nohou po moři.

29.12. (So, 29. 12. 2018 - 10:12)

To je Tomášovo.

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 10:12)

http://www.i-ateismus.cz/2012/05/karlova-dekonverze/

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 10:12)

Tady píše Karel o své dekonverzi http://www.i-ateismus.cz/2012/05/karlova-dekonverze/

29.12. (So, 29. 12. 2018 - 10:12)

Já se hledám,trochu vysvětli dekonverzi.

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 10:12)

A také je tu velká skupina lidí, která se teprve hledá, formuje ni názor na náboženství. I ti by měli vidět, na čem stojí náboženství, církve, tzv kristovci apod. Protože na jehovisty má každý soud hned udělaný (hlavně z toho, jak opruzují po barácích a podchodech ve městech), ale na rafinované a o to zákeřnější kristovce a různé protestantské sekty si mohou udělat názor třeba zde.

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 09:12)

Ale daří se mi ukazování. Už 3 lidi za tu dobu, co píšu na net, prodělali nebo prodělávají dekonverzi. Má to smysl. A právě pro tento smysl to dělám. Jsem v tom úspěšný. Mám výsledky. A ani ne tak, že bych já byl nějak úžasný, ale hlavně ta nízkost pobožných, kteří na mě reagují - to vede lidi k dekonverzi.

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 08:12)

Ne, nepřišel jsem sem škodit. Přišel jsem se podívat, jak moc mrzcí a zbabělí jsou pobožní. A reagovat budete. Jste posedlí tím sami sebe vyvýšit, posmívat se lidem z běžného světa a načechrat svoje pobožné peří. A já budu vytrvale důsledně ukazovat, že na této nízkosti je založena pobožnost. Bublina splaskla. Nejenže nejste morálnější než je ostatní populace, vy jste na tom hůře, než je průměr populace. Boha nemáte. Dokazujete, že bůh není. A pokud něco jako bůh existuje, s vámi tzv. křes´tany, kristovci a dalšími pozéry nemá nic společného.

kaplan (So, 29. 12. 2018 - 09:12)

Nějak se ti to ukazování nedaří, musíš se hádat sám se sebou, moudřejší ustoupili.

Reklama

Přidat komentář