Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

die (Pá, 11. 1. 2019 - 15:01)

Miluno to mu neříkej ať ti tyká ale až budete spolu tak o tom s ním promluv.
Taky je možné že on to tak jak ty nebere, třeba tě bere jen jako kamarádku.
Jsi dobrá jak to všechno zvládáš tak si to nepokaz.

Miluna (Pá, 11. 1. 2019 - 15:01)

Proč debil? Já se tak cítim jinak.Vždyť mě se změnil naopak život o sto procent.Debilní bylo zahazovat se s cikánem kterej mě obral.Jo mít tu hlavu tak ještě dneska si posílam přihlášku na medicínu a to by stačilo mít hlavu jako moje vlastní dcera! A tak musim aspoň studovat na tom internetu protože na medicínu by mi asi nevzali tak co mi zbývá než studovat na internetu.Nebo pak s dcerou jestli jí tam vemou.Ale ta má na vysvědčení v 8 třídě jen jedničky dvojky,tak ta šanci má.To 15:03 máš pravdu,ta práce mi baví pořád stejně.Jen tenhle týden to ranní bylo dost náročný ale baví to ale taky už se mi zvedal kufr ale zvládla sem to.Taky sem poslední dny polohovala lidi a svítila jim leasrem na proleženiny.Docela hodně lidí sem umyla,nakrmila,převázala,měřila tlak a teploty a tak a hodně vozila na vyšetření.To vození jich to mi baví hrozně.Jak je všechno v mích rukách.

njn (Pá, 11. 1. 2019 - 15:01)

Jsi v té práci fakt dobrá jak píšeš, co všechno děláš. Není na závadu se dovzdělávat, to je taky tvoje plus, že máš zájem. Jen s tím doktůrkem zvolni, však víš, jak se na někoho upneš, tak to nedopadá dobře. Psala jsi, že tě baví povídání s ním, tak si to užívej a kroť svoji žárlivost. Tohle by ti mohlo pokazit i vaše povídání a to je škoda, ne?

Sany11 (Pá, 11. 1. 2019 - 15:01)

Kavkaz je pohori, ktere se nachazi na uzemi nekolika statu. Mozna Denis ani neni Rus, podle vizaze. Tipla bych, ze muze byt napr. Gruzinec nebo Azerbajdzanec. Ti take vsichni asi umi rusky, i kdyz uz nejsou soucasti SSSR. Jo, jeste jsem koukla nebo treba Armenec.

Miluna (Pá, 11. 1. 2019 - 15:01)

Jo Sany to sem se právě taky chtěla zeptat že jakto že je nádechem snědej a výraznej.Já si vždy myslela že rusové jsou bílý.No já se ho na to zeptam a asi to může být jak píšeš.

haha (Pá, 11. 1. 2019 - 15:01)

Miluna a její jízda ve stejných kolejích . To je debil, prej holka pacientka, studuju na internetu, lidi já mám dost

Miluna (Pá, 11. 1. 2019 - 14:01)

No my jsme se nějak nedomluvili ale jako zavikal mi jen před vrchní tak já nevim.Já myslela že je to tak lepší aby mi nedělali problémy jak mi tu někdo radil? Tak mu mam říct ať mi tam tyká??? No musela sem se držet jak blázen vnitřně a počítala do deseti abych jí něco neřekla proč tak na něj čumí!!! Ta holka by byla schopná nevim co tim zasranym pohledem jak se koukala.Nosíček pršáček zvedlej měla a teď ten pohled na něj.To je strašný!!! A co pak se děje když je dole na ambulanci??? :-O nebo ty sestry???? no fuj nesmim na to myslet nebo by mi bylo z toho ouzko.

Pilsnerka (Pá, 11. 1. 2019 - 17:01)

Milčo, až se neovládneš a uděláš nějakou scénu, tak bude po lásce a budeš ráda, že ti zůstal Jirka. Dovedeš si představit, jak bys doktora svým výstupem ztrapnila? Když tě tak čtu, tak myslím, že k tomu stejně brzy dojde, takže radši neprosazuj tykání na pracovišti. Normální vztah lékař-sestra tykání nepřipouští. To je nepsaný zákon.
Vezmi rozum do hrsti a snaž se s ním zůstat jen kamarádka. Jinak tě ostatní roznesou.

njn (Pá, 11. 1. 2019 - 15:01)

to jsou jeho pacienti a on ani ty nemůžete pacientovi přikazovat, jak se má tvářit. Jestli chceš mít klid, tak si pana doktora nesmíš přivlastňovat a věnovat se své práci, o které píšeš, že tě baví. Jsi tam kvúli pacientům, ne kvůli panu doktorovi, to si v sobě srovnej. Jinak půjde tvoje kariéra do kopru.

? (Pá, 11. 1. 2019 - 14:01)

Netyká jí, protože má v práci nějaké postavení a sestry mají uši. A dělá moc dobře, ví proč.

die (Pá, 11. 1. 2019 - 14:01)

Miluno to se mi nelíbí že ti netyká i v práci a nevíš proč ? A určitě budeš mít problém s tím jak na něj žárlíš.

hm... (Pá, 11. 1. 2019 - 14:01)

jak dlouho to asi bude trvat, než se objeví Milunino pravý já a udělá Deniskovi žárlivou scénu na pracovišti? :D

Miluna (Pá, 11. 1. 2019 - 14:01)

Tak ti Alešku asi ani holka už nechybí? Já sem dneska s Deniskem chytla v práci chvíli dopoledne protože tam musel zůstal z noční dýl.Bylo to krásný,ty pohledy a tak a vidět ho v akci když něco řešil.Ale tam mi zase začal vykat.A přišlo mi že jedna holka pacientka na něj dělala takový zalibný pohledy:'( Viděla sem jak šel na pokoj a já tam schválně zaběhla za nim taky a on tam stál nad holkou a kontroloval jí břicho jak se jí hojí rána a ona na něj čuměla že se mi z toho jejího pohledu dělalo zle,prostě bylo tam v jejim pohledu něco zasranýho a vypadala jak mrcha!! On koukal neutrálně ale já mu stála za zády a on o mě věděl,nevim jak by se choval kdybych tam nestála.Ale drží mi to že už ví že ho chci a že sem volná a neodmítl mi a slíbil mi společnej víkend.Jirko když já mam právě i pocit že je on i ty a vidim v něm i kouskem Renouška.Já nevim jak to vysvětlit ale potřebuju ho a právě mi nejde jen o sex.Já ho beru srdcem a o to je to jiný než když sem v jiných chlapech viděla jen maso.I kdyby měl malýho tak se s tim smířim a nějak bysme to řešili protože zase máš pravdu že já potřebuju kládičku.Prostě pořádně naplněná až do dna ale jak píšu u něj nechci myslet jen na tohle.Já si ho vážim celej jakej je a jak je chytrej a má příjemnej hlas kterej mi uklidňuje a taky jemný ruce sem se všimla.

njn (Pá, 11. 1. 2019 - 14:01)

jestli budeš Miluno doktorovi pořád za zadkem, tak ti bude nejen vykat, ale nakonec na tebe bude mluvit rusky :-D A viděla jsi někde, že by si doktor tykal s pomocným personálem? I kdybyste kromě techtlí měli spolu i mechtle, na veřejnosti se k tobě nepřizná, s tím počítej.

Miluna (Pá, 11. 1. 2019 - 15:01)

Tak uvidim co mi řekne já se ho na to zeptam.Vždyť i teď studuju aspoň na internetu abych měla taky co říkat.Koukala sem mu na ten druhej profil tam napsal rusky dlouhej odstavec jak kráva a já nevim co píše protože zrovna nefungoval překlad a nehodilo mi to do češtiny.Má tam pár fotek i z práce s doktorama i sestrama ale nikdo mu tam z nich česky příspěvky nepíše.Pořád mu píšou rusové a rusky.A taky já nevim co to je ten Kavkaz,já myslela nejdřív že je to stát ale asi neni,to je nějaká oblast která má v sobě víc států co sem koukala.

Návštěvník (Pá, 11. 1. 2019 - 10:01)

To je neštěstí! Někdo se pomátne na rozumu, píše nesrozumitelné nesmysly! Tohle vůbec nepatří na stránky:Ježíš, Kristus, Boží Syn! Tyhle slátaniny nepatří totiž na žádné stránky! Jirko, co si o té bábě, co má vnuka dyslektika, myslíš? Já si myslím , že jsou to oba chudáci, hlavně ta paní! Přijde mi, že je nešťastná a pomatená! Nevím sice, kdo to je, kolik je jí let, ale měla by se určitě jít léčit na psychiatrii, jako ten její vnuk! Přijde mi, že má nějakou demenci, schizofrenii, co já vím! Měli ychom se za ně hodně modlit! Jsou to hodně nešťastní lidé! A ten trest, ten necháme na Pánu Bohu! Nevíme, co jí k tomu všemu vede! Zabírá tady místo na diskuzích! Ale je třeba hodně modlit, i za toho jejího vnuka dyslektika! Je více takto nemocných lidí! Nechci zde dělat soudce, neboť nikdo není dokonalý! Ani já ne!
Paní zde píše dost zmateně, s gramatickými chybami, nadává! Je mi jí docela líto! Neměla by sem vůbec psát! Ale je třeba se i za takové lidi hodně modlit! Zřejm měla v životě velkou smůlu! Nevím, co se jí stalo. Je to opravdu hrozný příspěvek! Duševně je opravdu velký chudák!

Jirka (Pá, 11. 1. 2019 - 09:01)

Alesi cumim,ze jestli s politikem.Ja myslel,ze takovyhle panaci si spis vybiraji zase nejaky drahy slapoty.Ale takovy jako je holka vidim z kamionu skoro denne.Ty silnicni fetacky.I kdyz je hezka vzhledove ta tvoje,ale ze je neodrazujou ty drogy? A Miluna se zblaznila,skoda mluvit.Jak uz i studuje po nocich tak co na to rict? Ja se ji uz nebudu vnucovat.Jak uz se to takhle opakuje tak uz me to prestalo bavit.To neni chybou ve me coz jsem si jeste pred pul rokem myslel,to je chyba v ni.A preju ji at ma doktor 10-13cm,to bych chtel videt jak by pak na to koukala.Co vim tak kdyz jsou zensky delsi dobu zvykly na 18+ tak tyhle mensi rozmery pak neciti.A navic ona je hluboka 17-18cm takze takovej malej by v ni akorat plaval.My jsme skvele do sebe prave pasovali my dva.Skoda no.U ni ji asi stejne imponuje prave to,ze je doktor.Jestli by ho chtela,kdyby byl treba ucitel nebo delnik z fabriky:-) ? K cemu jinak vcelku podobnyho chlapa me? Kdyby aspon vypadal odlisne,ale sam sebe v nem vidim.

názor (Pá, 11. 1. 2019 - 07:01)

On doktor bude taky studovat, Milunu. A Milunka bude hlavně doufat, aby ho měl jako Jirka. Když ne, studování Milunu přestane bavit. :)

:-) (Pá, 11. 1. 2019 - 12:01)

Máš pravdu:-) i mě by zajímalo co by dělala pak kdyby našla malý rozměry jak psal Jirka:-) Miluna je dolňačka jak dřív psala a přitahuje jí nejvíc penis,zadek,nohy.

- (Čt, 10. 1. 2019 - 20:01)

Máš pravdu Pilsnerko,vypadá to že Miluna se chová podle toho koho má právě vedle sebe.Když měla vedle sebe cikány chovala se k podobě jim a když je v kontaktu s doktorem,tak nám začla studovat;-) Pak že nás neovlivňujou lidi s kterýma se stýkáme.Proto je asi důležitý vědět s kým se stýkají naše děti.A Aleši s tebou taky musím souhlasit.

Reklama

Přidat komentář