Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

die (Pá, 11. 1. 2019 - 19:01)

Miluno tak mu řekni že by se ti to hodilo raději zítra, ale zase jestli nemá zítra službu. Nebo si vezmi ty kalhoty ale punčochy s dírou raději ne :-)

ale (Pá, 11. 1. 2019 - 19:01)

to je blbýý, na večeři by jsi se měla obléct společensky, nepozve tě na nádraží! Běž si koupit silonky!

a (Pá, 11. 1. 2019 - 18:01)

Raděj se neptej, máš pravdu. Hele viděla jsi film Světáci? Jo a taky se ho neptej kde je Armenie, jinak jsi v prdeli.

Miluna (Pá, 11. 1. 2019 - 18:01)

Tak já kouknu na internetu až budu zase sama ten rozdíl mezi Dr a Mudr.A Armenii už sem našla a film neznam.O čem je??? Ty jo a nevadí že sem tu našla jen kalhoty který mam nad kotníky protože jsou mi trochu krátký,tak neni to blbý???? Ty hadry hezčí mam v pračce nevypraný a ty dneska sem si nechtěně zašpinila co sem měla na sobě.No tyvolee dyť já nemam v čem jít.Mam tu ještě sukni a šaty a jak to moc ráda nenosim tak sem našla k nim silonky ale na všech je díra.No sakra co mam dělat,včem mam jít,co mu mam říct?????

a (Pá, 11. 1. 2019 - 20:01)

o tobě

Miluna (Pá, 11. 1. 2019 - 18:01)

Ne on mi prý vezme na večeři že mam odpočívat mi říkal ale jen tu uklidim.A jak píšete Mudr a Dr tak on je v tom nějaký rozdíl? Je mi blbý se ho ptát.

Miluno (Pá, 11. 1. 2019 - 18:01)

Nějakou večeři máš uvařenou?
Příjde s kyticí, nemůžeš mu dát hamburger.

Miluno (Pá, 11. 1. 2019 - 18:01)

má Mudr. Denis naše občanství?

Miluna (Pá, 11. 1. 2019 - 18:01)

Tak to o něvim jak to má.Jen vim že na tom oddělení prý taky neni moc dlouho.No jdu se nějak dát dohromady než přijede.

Ne (Pá, 11. 1. 2019 - 18:01)

MUDr Denis, von je Dr Denis

Miluna (Pá, 11. 1. 2019 - 18:01)

Nejsem mimo,já vim že to nejde ze zakladky ale kdyby ta možnost byla tak to udělam ale nejde.Pils já se budu ovládat.Jako kamaráda to ne když se to mezi náma začíná rozjíždět a on mi napsal to co včera.Večer má zamnou přijet a děti šli k babičce tak budu sama.

Miluna (Pá, 11. 1. 2019 - 17:01)

Ne já mam základku a k tomu ten sanitářský kurz.A já sem za kurz ráda protože ten kurz měli pro přijetí podmínkou.A teď mi volal přes messengra tak to přijmu a on ať si zapnu videohovor,no to sem se lekla.Protože tu nemam teď uklizeno jak sem nestíhala a bála sem se že to tam uvidí a do toho na sobě starou košili a ulízlý vlasy po koupání-achjo.Tak sem si stoupla abych měla aspoň za zády jen zeď:-D no já to s nikym nevolala ten videohovor,to je hrozný:-) já se uplně styděla ale jinak mluvil v pohodě a Sany si šikovná,ty si ho odhalila;-)) tak prej je původem Arménec:-) no já ani moc nevim co to je,musim kouknout do internetu a na mapy.A prý ale bydleli v Rusku.

chudák (Pá, 11. 1. 2019 - 16:01)

taky ho budeš nutit di trojky? A seznámíš ho s dětma?

Miluna (Pá, 11. 1. 2019 - 16:01)

Si moc hodná Die a udělam to podle tvý rady.On právě to co mi včera napsal tak mě tim dostal a vypadá to že končí s tim brát mi jako kamarádku.Protože sem mu psala že sem se kvůli němu rozhodla zůstat sama a že bych pro něj ráda znamenala i víc než kamarádka a on odepsal že jestli už opravdu nechci přítele a chci být volná tak že rád přejde na jeho místo a tim mi dostal:-O A 15:50 taky máš pravdu a nechci si to pokazit,to by byla hrůza pokazit si práci nebo jeho nebo oboje.A že jo vzdělávat se v tom určitě neni nic špatnýho,nevim proč se mi jinej anonym smál:-( určitě lepší než trávit s nějakejma blbama co jen hulí trávu a jedou v průserech a říkaji "nepůjčila bys mi" !!! Já už sem na takový alergická.Tohle je tak rozdílný to jeho mluvení a chování a je to nekuřák:-* no už sem doma a jdu si dát vanu.A Alešku tak to mi překvapilo že holka spí i s politikem.Mě by politik nelákal.Mě láká strašně právě jak je doktor že z něj cítim bezpečí a může mi zdravotně hlídat a i něco předepsat.Prostě jak je chytrej a šikovnej.Jedná s těma pacientama hezky a citlivě co sem viděla,jak ho třeba na chodbě zastavila starší ženská a jak s ní mluvil a říkal jí ať se nebojí že na ní hned koukne a ještě jí nasadí další léky,něco takhle sem slyšela.

a (Pá, 11. 1. 2019 - 17:01)

Miluno, ty máš maturitu?

kdepak (Pá, 11. 1. 2019 - 17:01)

maturitu, má jen základku.

a (Pá, 11. 1. 2019 - 17:01)

že píše o tom, že by si podala přihlášku na medicínu, proto se ptám

ale (Pá, 11. 1. 2019 - 18:01)

pokud vidím, tak píše, kdyby měla na to hlavu. Ví, že by to nedala.A přihláška za základky není reální.

Miluna (Pá, 11. 1. 2019 - 18:01)

Jo přesně tak sem to myslela.V první řade mít tu hlavu no.

klid (Pá, 11. 1. 2019 - 17:01)

Ona je úplně mimo

Reklama

Přidat komentář