Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (St, 9. 1. 2019 - 19:01)

Achjo nestrašte mi:'( a Sany nevim kde si co viděla ale prý na tom anonymnim profilu nemá svoje pravý příjmení.Já to nepoznam když je to rusky,takže asi bys ho najít nemohla? Má svoje pravý příjmení kde má fotky.Já bych ho ráda ukázala na fotce ale nemam kam a na ten fb nevim jak by to bral? Je pro mě podobně hezkej jako Jirka a něčim roztomilej a obdivnej tim že je doktor že je chytrej.

Návštěvník (St, 9. 1. 2019 - 20:01)

Nevim, okopcila jsem to jeho jmeno a dala to do hledani na fb a jeden se mi tam zdal, ze by mohl byt on. Cernej, v tom veku, priblizne. A ma tam napsano, ze osamele srdce hleda pruvodce zivotem. z r. 2013. Tipla bych, ze je to on.Ale treba ne, no.;)

Návštěvník (St, 9. 1. 2019 - 20:01)

Aha, ted jsem si to precetla od tebe poradne. Tak kdyz to neni jeho prijmeni, tak to nemuze byt on, to je jasny.

Sany11 (St, 9. 1. 2019 - 19:01)

No, mam dojem, ze tech profilu ma vic, alespon jeden mi na nej docela sedl, podle popisu. A zda se, ze je to romantik.Tak to nevim…. ;)
Ale jestli je to opravdu on, tak Jirka se mi zda pohlednejsi.

? (St, 9. 1. 2019 - 19:01)

Myslím si, že by se v tom tady nehrabal. Už z nedostatku času a hlavně se svou inteligencí.Myslím si, že Milunu pochopil. A záleží také na něm, jak se zachová vůči ní.

Miluno (St, 9. 1. 2019 - 19:01)

jen se modli, aby nějaký anonym nedal doktůrkovi echo na tuhle diskuzi.

hm (St, 9. 1. 2019 - 18:01)

Miluno, obávám se, že to asi nepůjde. Bude tě brát jako kamarádku, můžeš v něm mít dobrého kamaráda, ale jestli je charakterní člověk, nebude se o víc pokoušet. A ty, kdybys chtěla víc, můžeš si to kamarádství pokazit.Přemýšlej o tom.

Miluna (St, 9. 1. 2019 - 18:01)

Já fakt nevim.Odvezl mě až před barák a dal mi pusu na čelo a tak se na mě usmíval.A říkal že až bude doma tak že zase napíše.Působí tak na mě krásně že by to byla muka být jen kamarádka ale lepší cokoliv než nic.

hm (St, 9. 1. 2019 - 18:01)

Miluno, dívej se na to vstřícně, on je lékař, má možná ženu, děti,ptala jsi se ho?

Miluna (St, 9. 1. 2019 - 18:01)

Neptala:-( já sem neměla odvahu a sám nic neříkal tak nevim.Prozradil mi ještě jeho druhej profil kde má i fotky a píše tam o nemocech a o práci a i fotky z Ruska a odpovídaji mu tam i ženský ale ne český ale nějaký ruský doktorky.Jenže si tam s nima píše rusky a já si teda dávam překlad ale všechno podrobně to nepřeloží:-( a nějaký děti tam má taky vyfocený ale ženskou žádnou tak já nevim.Já ho moc chci za partnera.Já se tak v tej náruči cítila bezpečněji,to co sem vždycky chtěla cítit:'(

Sany11 (St, 9. 1. 2019 - 19:01)

Milu, ty ho chces za partnera? A jak by takove partnerstvi melo v tvych ocich vypadat?

Miluna (St, 9. 1. 2019 - 18:01)

Trochu sem mu naznačila pravdu.Snad sem ho ničim neodradila ale rozloučil se semnou pěkně tak snad mam nějakou šanci.Tenhle se nehodí aby zastupoval Fandu,spíš se hodí na Jirky místo.Takovýho chlapa přesně potřebuju jako je on,tim jak byl jinej a normální až neuvěřitelně naslouchavej.Vždyť já znala jen blázny prdlý mimo Jirky.Jak sem tak na něj koukala a vzpoměla sem si na Mariana a na jemu podobný a já měla chuť vzít pití a polejt si hlavu nebo si vrazit obrazně vidličku do hlavy.

hm (St, 9. 1. 2019 - 18:01)

No doktůrek se zdá charakter, uvidíme dál.

Miluna (St, 9. 1. 2019 - 17:01)

Já už sem doma.Já sem s nim neměla nic.Já si to s nim nechci posrat a on mi teď sám ukázal že si ho budu teď vážit tuplem protože po mě nic nechtěl.Vzal mi do restaurace a tam jsme si povídali.mluvil teda hlavně on,ještě že je to povídavej typ a já nemusim se bát že nebudu mít co říct.Bylo to právě naopak,bylo co říkat hodně.Už tim že máme společnou práci.Jediný co mi udělal,tak mi vzal za ruku a koukal mi do očí hodně,pak opatrně navázal řeč na mojí nemoc a vyptával se a když sem mu říkala co a jak tak mě obejmul a položil si mojí hlavu na jeho hruď a uklidňoval mě a hladil po hlavě.To sem nikdy nezažila tohleto.Je to pro mě něco novýho a přiznam se,chce se mi brečet nějakym dojetim.

hahaha (St, 9. 1. 2019 - 18:01)

a řekla jsi mu že to máš z odpanění nebo z transfuze?????

no (St, 9. 1. 2019 - 17:01)

Jirka není ani chlap když mu to neva nakonec s nima půjde do trojky

? (St, 9. 1. 2019 - 17:01)

Nepochopitelné, Jirka kryje Milunu, která právě možná už někde roztahuje nohy. Je mu to jedno, hlavně, jak se koťátko k němu vrátí a neodstaví ho jako Fandu.

Fanda (St, 9. 1. 2019 - 17:01)

Nakonec budeš rád za mě Jirko.Já bych ti s jinýma chlapama nespal.

Alice (St, 9. 1. 2019 - 17:01)

Sany já ti psala email naposledy 2.1. a ty si asi ještě od tý doby nepsala? Jen se ptám kdyby mi to náhodou nepřišlo,abych třeba neměla plnou schránku.

Sany11 (St, 9. 1. 2019 - 21:01)

Ahoj, Ali, uz jsem to napravila. :)

Reklama

Přidat komentář