Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (St, 9. 1. 2019 - 18:01)

Trochu sem mu naznačila pravdu.Snad sem ho ničim neodradila ale rozloučil se semnou pěkně tak snad mam nějakou šanci.Tenhle se nehodí aby zastupoval Fandu,spíš se hodí na Jirky místo.Takovýho chlapa přesně potřebuju jako je on,tim jak byl jinej a normální až neuvěřitelně naslouchavej.Vždyť já znala jen blázny prdlý mimo Jirky.Jak sem tak na něj koukala a vzpoměla sem si na Mariana a na jemu podobný a já měla chuť vzít pití a polejt si hlavu nebo si vrazit obrazně vidličku do hlavy.

hm (St, 9. 1. 2019 - 18:01)

No doktůrek se zdá charakter, uvidíme dál.

Miluna (St, 9. 1. 2019 - 17:01)

Já už sem doma.Já sem s nim neměla nic.Já si to s nim nechci posrat a on mi teď sám ukázal že si ho budu teď vážit tuplem protože po mě nic nechtěl.Vzal mi do restaurace a tam jsme si povídali.mluvil teda hlavně on,ještě že je to povídavej typ a já nemusim se bát že nebudu mít co říct.Bylo to právě naopak,bylo co říkat hodně.Už tim že máme společnou práci.Jediný co mi udělal,tak mi vzal za ruku a koukal mi do očí hodně,pak opatrně navázal řeč na mojí nemoc a vyptával se a když sem mu říkala co a jak tak mě obejmul a položil si mojí hlavu na jeho hruď a uklidňoval mě a hladil po hlavě.To sem nikdy nezažila tohleto.Je to pro mě něco novýho a přiznam se,chce se mi brečet nějakym dojetim.

hahaha (St, 9. 1. 2019 - 18:01)

a řekla jsi mu že to máš z odpanění nebo z transfuze?????

no (St, 9. 1. 2019 - 17:01)

Jirka není ani chlap když mu to neva nakonec s nima půjde do trojky

? (St, 9. 1. 2019 - 17:01)

Nepochopitelné, Jirka kryje Milunu, která právě možná už někde roztahuje nohy. Je mu to jedno, hlavně, jak se koťátko k němu vrátí a neodstaví ho jako Fandu.

Fanda (St, 9. 1. 2019 - 17:01)

Nakonec budeš rád za mě Jirko.Já bych ti s jinýma chlapama nespal.

Alice (St, 9. 1. 2019 - 17:01)

Sany já ti psala email naposledy 2.1. a ty si asi ještě od tý doby nepsala? Jen se ptám kdyby mi to náhodou nepřišlo,abych třeba neměla plnou schránku.

Sany11 (St, 9. 1. 2019 - 21:01)

Ahoj, Ali, uz jsem to napravila. :)

Jirka (St, 9. 1. 2019 - 16:01)

A jeste je to jeji typ.Tim odpovidam i Sany.

Jirka (St, 9. 1. 2019 - 16:01)

Ale me Lallo stve,ze to on se ji prave zacal vsimat v praci.Kdyby se na ni nezacal usmivat,delat obdivny pohledy a zvat ji na lekarak a chytnul kolem ramen tak ji by to asi ani nenapadlo troufnout si na doktora.Takhle ji nadhodil udicku a pro ni je to lakavy a neodola proste.Jestli spolu budou neco mit moc si preju aby tam mel doktor nakejch 11cm.

Lalla (St, 9. 1. 2019 - 17:01)

Jirko, snažíš se zakrývat oči, abys neviděl. Kdybych měla kterákoli nebo kterýkoli z nás, co sem píšem neodolat každému, kdo hází uličku, tak by se tady z toho světa stal jeden velký nevěstinec. Ne že by tady už nebyl bordel:). Tvoji starost o centimetry snad ani nebudu komentovat, uvažuješ stále stejně

Lalla pro Sany (St, 9. 1. 2019 - 16:01)

Sany máš e mail

Jirka (St, 9. 1. 2019 - 15:01)

Ahoj Lallo a Sany.Tezko se mi to cte.Skuhrat uz tady,ale nechci.Sotva prisla na to,ze je to s Fandou zbytecny tak ji vleze do cesty jinej a jeste doktor na to uz ani nemam slov.Nejdriv jsem mu chtel napsat,ale sam vi o me,tak jsem na to kaslal.Tak ja nevim asi titul opravdu neni zarukou niceho.At je to zakladak nebo s titulem,vidi vysokou,stihlou pruznou a otravujou.A kdyz se libi i ji tak je to spatny.Sto kilovou ex mi nikdo nebral.

Sany11 (St, 9. 1. 2019 - 15:01)

No, Jirko, nebudu asi sama, kdo si mysli, ze to nebude mit dlouheho trvani. Ale sam vis moc dobre, ze i kdyby, prijdou dalsi. Tak to bohuzel je.

Lalla (St, 9. 1. 2019 - 15:01)

Ahoj Jirko, je mi líto, že se opět opakuje stejný nebo podobný scenář, vždyť už to znáš. Víš, nevinila bych z toho doktora, iniciativa byla přece na Milunině straně. A bude to tak vždy. Musíš se, jak se říká, postavit pravdě čelem, není to porve ani naposled. Je jen na tobě, co je pro tebe důležité a jak chceš žít. A jsem ráda, že jsi se ozval

Návštěvník (St, 9. 1. 2019 - 14:01)

A co chudák Jirka? Ani nepíše.

Sany11 (St, 9. 1. 2019 - 14:01)

Jirka uz se s tim asi smiril. Vi dobre, jaka Milca je a presto/nebo prave proto, ji chce, tak to asi bude muset akceptovat nebo se na to vykaslat, coz zrejme nedokaze.

ale (St, 9. 1. 2019 - 13:01)

Je to samec, zašuká si, půjde dál.

E. (St, 9. 1. 2019 - 12:01)

Nevím jestli jsem tady jediná,ale tohle mě teda dokázalo nadzvednout ze židle.Pro představu, jsem samoživitelka ,už několik let.Chlapa nemám.Lepili se na mě jen pitomci a tak jsem si řekla ,že takhle už ne a zůstala jsem radši sama.Jsem vzhledově horší průměr a o to je to složitější.Ale účtenky nikdo nezaplatí a tak se člověk musí ohánět sám.A tady hubená blondýnka nakažená,nakonec probudí v doktorovi ochranitelské pudy a klovne doktora,třeba hodnej chlap a k tomu vzdělanej a je úplně jedno,že to není čech.

Reklama

Přidat komentář