Reklama

Líbí se mi, když má dívka hodně chlupaté přirození

Věra (Po, 19. 3. 2018 - 10:03)

Můj známý tvrdí, že by si s vyholenou ženou připadal jako pedofil. Každému se líbí něco jiného. Tak to je a bude.

(!) (Ne, 18. 3. 2018 - 10:03)

Jó a když se dáš do lízání a pak 2 hodiny prskáš chlupy! Tak co je na tom pěkného?

Ctitel KYLA COL (Ne, 18. 3. 2018 - 07:03)

Žena má mít hladkou/holou...Decko do tých cca 11/12 rokov má mat pokožku bez ochlpenia. Vsade. Akonahle vsak vstupi do puberty, má mať na určitých partiách svojho tela ochlpenie. Ochlpením sa odlišujú dospelé, sexuálne zrelé, ženy od nedospelých, nezrelých detí.

Erotomanka Evže (So, 17. 3. 2018 - 22:03)

Musím říci,že teda se mi stala i taková nemilá příhoda,že moji lesbickou dívku ,kterou jsem sbalil na díze aměla hodně vysoké a hlavně husté ochlupení,že se z toho všeho vyklubal chlap s mikropenisem a to teda je pro mě šok,že jsem z toho byla v šoku,jak se na mne začal sápat a já úplně rudá ale vzteky jsem mu musel ukázat tetování pepkla námořníka co mám nabicácách jezky natvrdo zblízka a byl rád pak za papírové kapesníčky...

Mirek (So, 17. 3. 2018 - 22:03)

Nesnáším dnešní módu -...Žena má mít hladkou/holou kůži :-) Všude

MIrek (So, 17. 3. 2018 - 22:03)

Nesnáším dnešní módu -...Když má muž nebo žena ochlupacení přirození přírodní tak to nejsou ani lidi

ale ne (Ne, 5. 2. 2017 - 22:02)

to nie su drny ale SEXY...To není o fantazii, ta s tím nemá nic společného.
Je to pouze o tom co se komu libí a tak jak tobě se nelibí holatka, mě se nelíbí chloupky. Myslím si, že pokud bychom seděli u piva, tak se kvůli tomu nepopereme, protože ať je holá a nebo chlupatá, každá má svoje kouzlo.

Ctitel KYLA COL (Ne, 5. 2. 2017 - 21:02)

Ja mam nekdy prouzek, nekdy...na Valentina by si mohla priatela/manzela prekvapit srdieckom

Ctitel KYLA COL (Ne, 5. 2. 2017 - 21:02)

mě se drny nelibí.to nie su drny ale SEXY CHLPKY..co ti mam na to povedat ze sa ti to nelubi ?..no jednoducho ti chýba fantázia..

a (Ne, 5. 2. 2017 - 18:02)

mě se drny nelibí.

Andrea (Ne, 5. 2. 2017 - 18:02)

Ja mam nekdy prouzek, nekdy trojuhelnicek, myslim, ze vestsina modernich, mladych zen to tak ma.

tak to musí být (Ne, 5. 2. 2017 - 15:02)

Nejlepší je nová Japonská...To pak i potmě snadno najdu, kam zasunout. Už aby to tady bylo. Kdo se má pořád koukat na ty holý atrapy!

Ugo (Ne, 5. 2. 2017 - 13:02)

Nejlepší je nová Japonská móda. Chloupky nechat růst, narovnat je a nabarvit fosforeskujícími barvami, takže svítí i potmě.

Ctitel KYLA COL (Ne, 5. 2. 2017 - 13:02)

Ano, aj v dnešnej dobe je dost mladych mužov ktorí nie sú dezorientovaní a zblbnutí reklamami a propagovaným umelým životným štýlom a preferujú SKUTOCNÉ SEXY ZENY S ROZKOSNYMI CHLPKAMI a nie umelé neatraktívne vyholené kreatury..je pravda, ze sugestivna reklama robi svoje a hlavne mladí ludia sú náchylnejší jej podlahnúť, starší muži sú už skúsenejší a nedajú sa tak lahko zmanipulovať

Správně (Pá, 3. 2. 2017 - 15:02)

Tak to se určitě mýlíte....Tak to má být.

Martin (Pá, 3. 2. 2017 - 14:02)

s tím,pokud by se jednalo o...Tak to se určitě mýlíte. Třeba konkrétně mě je 19 a líbí se mi holky s přírodním klínem. Vyholené jsou fakt spíš jak pro pedofily a co tak můžu porovnat (spal jsem zatím celkem se třema holkama) tak zarostlé pičulky jsou i hezčí. Ta jedna, co byla vyholená, měla pysky povylezlé, každý jinak a nevypadalo to moc hezky.
V kožíšku se podobné nedokonalosti přírody ztratí a je to navíc i mnohem víc vzrušující, když se ty chloupky rozevřou a vykoukne růžový vnitřek. :)
Čili já už preferuju jedině přírodní.

ano (Pá, 3. 2. 2017 - 12:02)

Uplne odstranovanie chlpkov...Uplne odstranovanie chlpkov na prirodzení je najväcsi nezmysel a omyl 21storocia..Osklbané husy..co je na nich atraktívneho ?

Máš pravdu. Na oškubaných husách není atraktivního vůbec nic. Je to jen bašta pro pedofily.

ivana (Pá, 3. 2. 2017 - 08:02)

Já osobně jsem tedy docela...Ahoj Jane,to znám, ty udivené pohledy,zvláště,když vylézám z vody,chlupy do půli stehen,ještě z nich teče voda,po vysušení se zkroutí,ted v zimě to pěkně hřeje v kalhotkách.

Souhlasím (Ne, 15. 1. 2017 - 17:01)

Vies co v psychologii znamena...s tím,pokud by se jednalo o určité téma,tak pár lidí napíše názor,další si čtou a většinou se skutečně přidají k ostatním.Ale tady jde trochu o něco jiného.Každý má svůj vkus,každému se líbí něco jiného a nemyslím si,že by někdo změnil názor,i když by byl většinový.Neholené ženy,to bylo dříve,nikoho by to ani nenapadlo,ale někdo třeba jednou zkusil,třeba kvůli partnerovi a zjistil,že je to fajn,že je to lepší,být upravená i tam dole.Můj názor je,že jen starší ročníky chtějí nevyholenou,ale třeba se mýlím.

Ctitel KYLA COL (Ne, 15. 1. 2017 - 16:01)

ale pokud by to nebylo...Vies co v psychologii znamena pojem "stádovitost, stádo, ludia sa správajú ako ovce" a podobne ?..Precitaj si na stranke http://www.dama.cz/laska-a-vztahy/efekt-davu-proc-se-chovani-lidskeho-davu-obcas-tolik-podoba-prihlouplemu-stadu-ovci-22058 co je napisane v odstavci:
Ačkoli si lidé rádi myslí, jak velké a silné jsou individuality, ve skutečnosti se nechají velmi výrazně ovlivňovat skupinou či davem, v nichž se pohybují a jejichž jsou součástí. Ať se nám to líbí nebo ne, skupina má výrazný vliv na naše chování a myšlení. Pravděpodobně mnohem větší, než se domníváme a než jsme si vůbec ochotni připustit.
Každý si představuje, že je silná a solidní osobnost,“ říká Ciccotti. „Realita ukazuje, že je to jinak a že máme velmi často tendence přiklonit se k loajálně uvažující většině, řídit se podle módy, zkrátka – být konformní. Konformismus znamená změnu názorů jedince podle názorů vyznávaných většinou ostatních. Konformita tedy znamená, že se člověk přidá k právě přítomné (nebo i nepřítomné) většině.“

To je odpoved na Tvoju otázku..Proste ludia sa stali v tomto smere SFANATIZOVANYMI reklamou, médiami..

Reklama

Přidat komentář