Reklama

Líbí se mi, když má dívka hodně chlupaté přirození

to je být v sed (Po, 9. 1. 2017 - 11:01)

Jó a přitom je jen několik centimetrů od prdele!

Ctitel KYLA COL (Ne, 8. 1. 2017 - 18:01)

Nejsmutnější zvířátko..."a když si konečně myslí,že je v sedmém nebi,tak je vlastně v pí...či.." - ano, ponorit ho do stredu krasneho pubickeho trojuholnicka, to je byt v siedmom nebi

Ctitel KYLA COL (Ne, 8. 1. 2017 - 16:01)

Mladá holení klínu nemusí...Presne tak, treba ju v tomto podporovat..Ved je to uplny nezmysel vyholovat sa..je to neprirodzené, neestetické, nudné a neatraktívne...Vsetky krásne ženy do roku cca 2000 mali krasny pubický trojuholniček medzi nohami..MONICA BELLUCCI, KYLA COLE,KATE WINSLET,JENNIFER ANISTON, CAMERON DIAZ atd atd..Takze argumentovat pojmami ako "zaostaly stredovek" je velmi klamlivé a zavádzajúce..Ked si pozrieme galeriu vsetkych playmate Playboya od roku 1953 ked Playboy vznikol, zistime ze prva uplne vyholená sa objavila az v roku 2000..

Jan (Ne, 8. 1. 2017 - 16:01)

Mladá holení klínu nemusí ale začla když nastoupila do práce se společnými sprchami. Pak jsem ji naučil chodit na nudapláž a po první návštěvě tomu propadla a chodíme každý den. V práci hned řekla že je nudistka. Přišli by na to stejně ve sprše až by viděly že jí zadek nesvítí bělobou jako ostatním. Na nuda si všimla mladých holek se zarostlými klíny a jak se k nim ostatní normálně a bez posměšku chovají a hned se přestala holit také. V práci se jí ptaly proč se neholí když je před cizími nahá. Tak jim vysvětlila že na nuda berou každého jaký je a nemusí nic skrývat za drahými šaty. V práci ji už nenutí se holit a občas se k ní přidá i nějaká kolegyně když ji mladá veze z práce autem.

A (Ne, 8. 1. 2017 - 15:01)

Jenže to je velmi...Kdo ti stojí o ňáké ,,holátko"????

Lejla (Ne, 8. 1. 2017 - 14:01)

Jenže to je velmi příměstské až venkovské a s takovým sestřihem jít na mejdan,tak se u snídaně stanete terčem výsměchu.
Milimetr píchá a holátko a každopádně neurazí ,když nenadchne a z toho bych vycházela.

Ctitel KYLA COL (Ne, 8. 1. 2017 - 14:01)

Nic nie je vzrusujucejsie ako ked si dievca stahuje nohavicky a vynorí sa jej krasny vyvinutý pubicky trojuholnicek medzi nohami..Dost uz bolo UMELIN..Stacilo

"(!)" (Pá, 6. 1. 2017 - 16:01)

Nojó, ale když to furt leze do zubů! Ještě hodinu po lizu prskám chlupy!

(Pá, 6. 1. 2017 - 13:01)

Taky. Chlupy jsou supr, supr, supr....

Michal (Čt, 5. 1. 2017 - 12:01)

Vyholovanie je výmysel - nezmysel posledných pár rokov, cca od roku 2000. A kedze ludia sú ovce, velmi sa to rozmohlo. Pritom nie je pravda ze ochlpenie je neestetické..Pozrite si umelecké fotky modelky KYLA COLE a potom nieco rozprávajte o tom ze ochlpenie je neestetické

Houby, (Ne, 18. 12. 2016 - 18:12)

ono pro nás,je to jako lepší i při masturbaci.To zase chlapi nepochopí.

Přesně tak (Ne, 18. 12. 2016 - 18:12)

je proto že to neumíš....Kdo umí, umí.
Kdo neumí, líže vyholený ropuchy.

to (Ne, 18. 12. 2016 - 17:12)

No jó, ale když ty chlupy...je proto že to neumíš. Nauč se pořádně lízat, a pak si nebudeš muset stěžovat.

Tomáš (So, 17. 12. 2016 - 19:12)

Chlupatou vydržím lízat dlouhou dobu a pořád mi u toho stojí. To nejsem žádný mladík. Nakonec stačí jen zasunout a užiju si chlupatou štavnatou i já. Na nuda stačí mi zahlídnout chlupatici a už mi zase stojí. Žena trochu žárlí ale nedá se s tím nic dělat, je to reflex.

ivana (So, 17. 12. 2016 - 19:12)

No jó, ale když ty chlupy...záleží, jak dlouhé jsou chlupy,já mám 15 cm, to stačí rozhrnout jak záclonu,ale musím se předtím vykoupat, aby nebyly zkroucené

Petra (So, 17. 12. 2016 - 18:12)

Tak ona jde líbat i ta...Máš naprostou pravdu.Já jsem se dřív víc holila,jenomže si říkám,přece jenom už nejsem úplně mladá a ve 40 ti letech je to jiné,než když mi bylo 30 let.Tak se už holím jenom trošku a spíš zastřihávám.

"(!)" (So, 17. 12. 2016 - 18:12)

No jó, ale když ty chlupy lezou mezi zuby a prskám je ještě druhej den!

ivana (So, 17. 12. 2016 - 16:12)

Můj muž říká, že by...přesně tak, můj přítel má taky rád hodně chlupaté, naštěstí mám ochlupení hodně dlouhé, takže příteli stačí rozhrnout a může lízat, nic mu nepřekáží,

Karel (Čt, 22. 9. 2016 - 19:09)

Můj muž říká, že by...Tak je to možný, každý má jiné preference. mě ale daleko víc vadí, když je žena chlupatá tam, kde být nemá. Třeba na zadku, stehnech, lýtkách či pod nosem. To je pro mě sexuální brzda a opravdu se mi to nelíbí. Hůře jsou na tom tmavovlásky, je to na nich víc vidět.

Jane (Čt, 22. 9. 2016 - 15:09)

Můj muž říká, že by vyholenou ani lízat nemohl, že jej vzrušují husté chlupy i při orálu a z vyholených se mu dělá zle...

Reklama

Přidat komentář