Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Po, 7. 1. 2019 - 11:01)

Není již třeba lízat zadek američanům všem, to je již dlouho sen mnoha zemí ten.Celá západní Evropa, Braílie a Bogot, hulí amíkům zadky jako sparťan spartky.
Stačí proto poměrně lízat prdel průměrně!

sdfg (Po, 7. 1. 2019 - 11:01)

A já bych taky radějí lízal prdel američanům než Rusákům.

sdfg (Po, 7. 1. 2019 - 11:01)

S ruskem je potíž, že bylo reformováno Pjotrem Velikým dle holandského a německého vzoru, zatímco na venkově se udrželo pravoslaví.
Tudíž města žijí jak v holandsku-vše západní i s navijákem a bordely,kasína a zbytek ruska zůstává pravoslavný, starosvětský.
---------------------------------------------------------------------
Je to asi jako Pan František Matějka, který píše do parlamentních listů a zabral v politice insitu pravda,morálka,vlast,samostatnost, suverenita.
Je ve skutečnosti sponzorován 10miliony korun králem bordelů v Holešovické tržnici,kam si patrně chodí pro instrukce a odreagovat se.
-------------------------------------------------------------------------------------
Viz.Pokoje v Show Parkusi
pronajímají celkem asi tři stovky žen. Některé chodí jednou týdně, jiné každý den. Většinou jsou to Češky nebo pocházejí z některé země EU. „Víme, že jsou zletilé, že jsou tu legálně. Jsou mezi nimi studentky, svobodné matky i matky z funkčních, úplných rodin.“

Návštěvník (Po, 7. 1. 2019 - 11:01)

Nevolnictví, samoděržaví-ruský typ absolutismu,celková nehostinost a vzdálenosti prostředí,tvrdý život,nájezdy na hranicích, jedno k druhému.
--------------------------------------------------------------------------------- ---verdikt je "Proližme se k prosperitě jedině přes zadky američanů,Rusů ni více, těm se nalízali dost naši předkové za 40 let ližby a kuřby"

sdfg (Po, 7. 1. 2019 - 11:01)

Pro orientaci, to je ten bordel u vchodu do Holešovické tržnice, kam míří v noci taxíky z celé prahy plné zejména muslimských turistů, kteří tedy na těch našich "ženách z dobrých rodin" dobře užívají.

Návštěvník (Po, 7. 1. 2019 - 11:01)

Ovšem teď to Rusové budou mít se samohonkou horší, protože obilnice evropy Ukrajina je teď čistě samostatná a nebudou tak mít možnost to tak levně pálit,patrně budou opět pálit z hoven.

straightforward (Po, 7. 1. 2019 - 10:01)

Byl by to nelehký úkol, ale já bych do toho šel a pokud by nás lízalo víc, tak by se o dalo zvlídnout, je nás jen 30*méně a jistě by se našlo víc sexuálně hodně orientovaných lidí a i politicky uvědomělých, že by šli do toho lízání se mnou.Hezky do sucha.

sdfg (Po, 7. 1. 2019 - 10:01)

Program pravice je podobný.Lízat zadky USA a nedělat to zadarmo.

straightforward (Po, 7. 1. 2019 - 10:01)

Není v tom nic sexuálního, jednoduše bych jím lízal prdel radši než rusákům. V tom je zakopanej pes a klíšk k budoucnosti i prosperitě.

sdfg (Po, 7. 1. 2019 - 10:01)

Ano, založil bych stranu : "Lízání zadků američanům, je klíč k naší prosperitě a budocunosti."
(nepleťte si s programem bordelu v holešovické tržnici,tam lížou zadky hlavně islámským turistům)

Bezpartajní uv… (Po, 7. 1. 2019 - 10:01)

Já bych založil Národní stranu prdelolezeckou. Lezli bychom do prdele všem, z koho kápne prospěch. To by byl blahobyt.

Sinister (Po, 7. 1. 2019 - 10:01)

Já bych rád lízal američanům prdel.

straightforward (Po, 7. 1. 2019 - 10:01)

Kdyby měli přijet zas rusáci, tak bych radši lízal prdel američanům.

mima (Po, 7. 1. 2019 - 11:01)

Nejlépe a nejmoudřejší je zůstat sami sebou. Přece mi nechceš říct, že svou domácnost si neukocirujes sám a musí ti pomáhat sousedí. Natož ty je obdivujes jako sousedy ,chceš sdílet jejich domácnost, nutis své spolubydlící, rodinu, aby vám vladl tobě sympatický soused. Nechápu, jak lidé tak klesli a potřebují někoho nad sebou s holí. Mě se právě líbí u Ruska, že chtějí zůstat samí sebou, měli dost nadvlády, teď si chtějí žít po svém. Nepotřebují žádného diktátora z venčí. Tleskam jím. Pro Putina to není lehký úkol, právě že z ničeho, lidí postavit na úroveň vyspělých států. Uvědomte si výsledky naší vlády za pět let v takové malé zemí, jen ty dálnice a co potom Rusko, které se teprve nedávno narodilo ke svobodě. Fandím jím a přeji tomu národů sílu, moudrost, aby se konečně pozvedli. Ostatním národům, aby je nechali žít a pokud jsou takoví bohatí, chytří, jejích standart je na vyšší úrovni ať je neokradaji a ať se jím snaží pomoct dostát se z toho dna a neničit je sankcemi. Vždyť na tom doplatí znovu jen ten obyčejný člověk s rodinou.

sdfg (Po, 7. 1. 2019 - 12:01)

NJN-klasická ženská úvaha.Chlap něco nesnáší a nechce se mu do toho a ženská řenke.No právě a jede to dál...s

aladin (Po, 7. 1. 2019 - 06:01)

"
Jan Kunc, Čelákovice
So, 5. ledna 2019, 13:07:24 | Souhlasím |
Nesouhlasím |
+4 / -3

Windows 10 mi fungují bezvadně! Když si s něčím nevím rady je zde nejlepší podpora jakou jsem poznal: https://answers.microsoft.com/cs-cz/windows/forum?sort=LastReplyDate&dir=Desc&tab=All&status=all&mod=&modAge=&advFil=&postedAfter=&postedBefore=&threadType=All&isFilterExpanded=false&page=1 Tady najdete odpovědi na každou otázku týkající se Windows 10!
...........................................................................................................................................................................
A ve kterém odkazu je informace, jak se zbavit z CPU typu "i" špionážního programu co bonzuje vše z PC do NSA ???

aladin (Po, 7. 1. 2019 - 06:01)

"Hackeři ukradli a zveřejnili data německých politiků včetně Merkelové"
Zas ten Putin, to už je k zbláznění !!! V Americe posadil do křesla Trumpetu, pak zaviroval Huawei a ZTC a teď zase švihnul data Němcům ! Jen mi nejde do hlavy, jak dostal do procesorů Intel verze "i" ten špionážní program a proč to ten CPU odesílá do NSA a ne do Moskvy ???

sdfg (Po, 7. 1. 2019 - 01:01)

Kdo nadává a uráží Babiše, tak je jen proti sobě, protože ho to jednak posiluje a potom na jeho místo čekají ještě horší.
Ať už je to kmotr Kalousek a nebo takový Ivo Valenta, který vylovoboval zas oživení hazardu a takový František Matějka,který má za zády majitele největšího bordelu u nás na holešovickém výstavišti.To je ta svoboda a samostatnost, bordely a hazard bez kecání EU do toho.

skákavec (Po, 7. 1. 2019 - 02:01)

Hlavně ať do toho žvaní Brusel, socanskej sen.

sdfg (Po, 7. 1. 2019 - 01:01)

Babiš-král uzenin,řepky,chemikálií,spermabank,pekáren, médií,....250firem
Parlamentní listy - hazardní král Ivo Valenta
František matějka pseudostrana svobodných něco- král bordelů mu financuje stranu
Kalousek-Bakalův kůň,ale i velcí hoteliéři, atd...jistě...
Starostové a nezávislí-Dědek-Jablotron
VV-ABL bratrů Bártových dnes rebranding na G4S
--------------------------------------------------------------------------
ČSSD- jediná strana čistě zaměstnanců.I z toho důvodu třeba ji volit.
Přijde krize a tihle co privatizovali jinak začnou dřít kůži z lidí jak za první republiky, teď mají lidi ho..no úspory, v případě krize skončí na ulici...Třeba v době konjonktury aby se to znatelně projevilo na platech a lidi alespoň vybavili byty a dom a něco naspořili.

Reklama

Přidat komentář