Reklama

Výprask

Návštěvník (St, 6. 1. 2021 - 02:01)

Jako kluka mne obcas hlidala studentka zdrav.skoly.Byvala u ni I jeji kamaradka s mladsi setrou.Rikala,zemi obcas musi stahivat predkozku,abych nemel pozdeji problemy a delala to I pred tema dvema.Ty na mne koukaly.Pak rekla,ze zkusi,jestli uz mi to jde,tak ze mne svlikla donaha a rukou mne zkousela udelat.Neslo to,taky jsem se stydel pred nima vsema,tak rekla,ze mi musi pomoct I jinak.Tak ze ta mladsi mi strcila prst do zadku,jeji kamaradka mne placala silne vareckou,a ona mne zkousela udelat.Stydel jsem se,navic jsem brecel bolesti,to je vzrusovalo a zaroven I mne,tak ze jsem se bolesti,studem a vzrusenim udelal,poprve v zivote.Ale ten pocit studu zustal.

Návštěvník (St, 6. 1. 2021 - 02:01)

Jako kluka mne obcas hlidala studentka zdrav.skoly.Byvala u ni I jeji kamaradka s mladsi setrou.Rikala,zemi obcas musi stahivat predkozku,abych nemel pozdeji problemy a delala to I pred tema dvema.Ty na mne koukaly.Pak rekla,ze zkusi,jestli uz mi to jde,tak ze mne svlikla donaha a rukou mne zkousela udelat.Neslo to,taky jsem se stydel pred nima vsema,tak rekla,ze mi musi pomoct I jinak.Tak ze ta mladsi mi strcila prst do zadku,jeji kamaradka mne placala silne vareckou,a ona mne zkousela udelat.Stydel jsem se,navic jsem brecel bolesti,to je vzrusovalo a zaroven I mne,tak ze jsem se bolesti,studem a vzrusenim udelal,poprve v zivote.Ale ten pocit studu zustal.

Návštěvník (St, 6. 1. 2021 - 02:01)

Jako kluka mne obcas hlidala studentka zdrav.skoly.Byvala u ni I jeji kamaradka s mladsi setrou.Rikala,zemi obcas musi stahivat predkozku,abych nemel pozdeji problemy a delala to I pred tema dvema.Ty na mne koukaly.Pak rekla,ze zkusi,jestli uz mi to jde,tak ze mne svlikla donaha a rukou mne zkousela udelat.Neslo to,taky jsem se stydel pred nima vsema,tak rekla,ze mi musi pomoct I jinak.Tak ze ta mladsi mi strcila prst do zadku,jeji kamaradka mne placala silne vareckou,a ona mne zkousela udelat.Stydel jsem se,navic jsem brecel bolesti,to je vzrusovalo a zaroven I mne,tak ze jsem se bolesti,studem a vzrusenim udelal,poprve v zivote.Ale ten pocit studu zustal.

zdenda (So, 2. 1. 2021 - 16:01)

Když jsem chodil na základku tak jsem byl bit minimálně dvakrát do měsíce.Návštěva nenávštěva dostal jsem řemenem i na holou.Moc jsem rád nebyl .Když se miluji s přítelkyní tak vzpomíname na výprasky a trochu nás vzpominka na výprasky vzrušuje.Dokonce byla u nás když jsem jako školák dostal výprask.Její mamimka byla učitelka a byla u nás na návštěvě.Byl jsem bit na holý zadek a strašně se styděl.

Návštěvník (Po, 30. 11. 2020 - 07:11)

Uvědomuješ si, že tady reaguješ na komentáře z roku 2004, tj. 16 let staré? Dotyčná asi těžko chodí chodí každý den na doktorku s nadějí, že by jí někdo po šestnácti letech odepsal.

Návštěvník (So, 7. 11. 2020 - 21:11)

musíš mu říct že se to nemá dělat

Denča (Ne, 8. 11. 2020 - 19:11)

To sem skousela nepomohlo to

zuzka (Út, 29. 9. 2020 - 09:09)

Tyhle jecy bych zrušila, Někoho otravovat mlýcením je trestnej čin. Poslala bych vás do koncentráků abyste vyletěli komínam. Mlátíte děti, řenský a eště se to líbí. Děte do prdele. Rottrhala bych kzndy i ty zasraný ptáty.

Julie (Čt, 5. 11. 2020 - 17:11)

Zuzi, ale říká se škoda každé rány která padne vedle, a u mého nejstaršího syna je to přesný. Protože, ten nejstarší je mu 15 a krade. Tak nevím, co sním mám dělat.

Návštěvník (Út, 29. 9. 2020 - 09:09)

To já bych tě poslal znovu do základní školy, Zopakovat si český jazyk, nedá se to po tobě číst.

ela (Út, 29. 9. 2020 - 09:09)

Jste ůchylýci a hnusýci. Styďte se,

Návštěvník (Po, 31. 8. 2020 - 09:08)

tak si nad tím třeba vyhon ty úchyle

Filip P. (So, 29. 8. 2020 - 17:08)

Můj devítiletý syn Petr byl dnes po delší době bit. Ono už to bylo dlouho na spadnutí, zatím jsem se vždycky udržel. Ale dnes byl na mě drzý přes svým kamarádem Markem, kterého si pozval. A tak jsem si donesl řemen, Petr se musel svléct, nechat si jen tričko – moc toho sundávat nemusel, jen kraťasy a slipy, krom trička už nic neměl a byl bosky. Ale stejně zrudnul vzteky a hanbou, že bude bit a před kámošem. Musel si lehnout na postel a zmaloval jsem mu holou prdel řemenem. Řval a brečel, trochu kopal. Marek se zpočátku taky červenal, když se Petr svlíkal, ale při bití se docela usmíval, bavilo ho to.

Adélka (Po, 17. 8. 2020 - 14:08)

je mi 13 a já dneska dostala od táty jak se vratil z prace. Dal mi na zadek ve sklepě aby to neslysel brácha. Já už nikdyyy nechci dostat :(

Z (Út, 25. 8. 2020 - 22:08)

Z

Monika (Út, 25. 8. 2020 - 22:08)

Čím To.bylo a kolik ran?

Bára (Ne, 16. 8. 2020 - 10:08)

Jaké je to dostat na holý zadek? Jaké jsou u toho pocity? Nikdy mě nikdo nebil a tak netuším jaké to je... Jednou bych to chtěla skusit.

Roman2022 (So, 5. 3. 2022 - 16:03)

tak napiš... [email protected]

Pedro666 (Ne, 16. 8. 2020 - 20:08)

Ahoj, tak pokud už más 18 tak není problém se dozvědět víc a třeba si to i splnit..

Jan.castka555 (Čt, 23. 7. 2020 - 09:07)

Jsem mladý submisivní muž se sklony k masochismu. S BDSM začínám, ale to neznamená, že nemám žádné zkušenosti. Přitahuje mne bolest, hlavně výprasky a také snesu ponižování s nadávkami. Jsem oddaný a nejsem promiskuitní.

Reklama

Přidat komentář