Reklama

Výprask

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 21:08)

Co ti brání v tom to realizovat? Nemálo zájemců by ti s tím rádo pomohlo :D

Filip (Ne, 23. 5. 2021 - 21:05)

Je mi 15 a chtěl bych dostat výprask

Default User Image
Milda (St, 29. 11. 2023 - 22:11)

Ahoj Filipe , napiš na můj email [email protected]          a domluvíme se 

Roman2022 (So, 5. 3. 2022 - 15:03)

ahoj napiš, odkud jsi?
[email protected]

Ludvík ukrutny (Ne, 21. 11. 2021 - 03:11)

Nikdy jsi nedostal? Můžeš umně. Jsi z Prahy? Vařeček mám dost. V pondělí? Máš cas od 13:30

Jakub (Po, 13. 12. 2021 - 19:12)

Ahoj chtěl bych od tebe dostat ale budeš muset dojet napiš na 776 225 721

Anonymka (Pá, 16. 4. 2021 - 23:04)

Co to

Návštěvník (So, 9. 1. 2021 - 01:01)

běžte se léčit všichni jste dospělý úchylové, kteří si nad tím honí, což je dost zvrácený

Návštěvník (St, 6. 1. 2021 - 02:01)

Jako kluka mne obcas hlidala studentka zdrav.skoly.Byvala u ni I jeji kamaradka s mladsi setrou.Rikala,zemi obcas musi stahivat predkozku,abych nemel pozdeji problemy a delala to I pred tema dvema.Ty na mne koukaly.Pak rekla,ze zkusi,jestli uz mi to jde,tak ze mne svlikla donaha a rukou mne zkousela udelat.Neslo to,taky jsem se stydel pred nima vsema,tak rekla,ze mi musi pomoct I jinak.Tak ze ta mladsi mi strcila prst do zadku,jeji kamaradka mne placala silne vareckou,a ona mne zkousela udelat.Stydel jsem se,navic jsem brecel bolesti,to je vzrusovalo a zaroven I mne,tak ze jsem se bolesti,studem a vzrusenim udelal,poprve v zivote.Ale ten pocit studu zustal.

Návštěvník (St, 6. 1. 2021 - 02:01)

Jako kluka mne obcas hlidala studentka zdrav.skoly.Byvala u ni I jeji kamaradka s mladsi setrou.Rikala,zemi obcas musi stahivat predkozku,abych nemel pozdeji problemy a delala to I pred tema dvema.Ty na mne koukaly.Pak rekla,ze zkusi,jestli uz mi to jde,tak ze mne svlikla donaha a rukou mne zkousela udelat.Neslo to,taky jsem se stydel pred nima vsema,tak rekla,ze mi musi pomoct I jinak.Tak ze ta mladsi mi strcila prst do zadku,jeji kamaradka mne placala silne vareckou,a ona mne zkousela udelat.Stydel jsem se,navic jsem brecel bolesti,to je vzrusovalo a zaroven I mne,tak ze jsem se bolesti,studem a vzrusenim udelal,poprve v zivote.Ale ten pocit studu zustal.

Návštěvník (St, 6. 1. 2021 - 02:01)

Jako kluka mne obcas hlidala studentka zdrav.skoly.Byvala u ni I jeji kamaradka s mladsi setrou.Rikala,zemi obcas musi stahivat predkozku,abych nemel pozdeji problemy a delala to I pred tema dvema.Ty na mne koukaly.Pak rekla,ze zkusi,jestli uz mi to jde,tak ze mne svlikla donaha a rukou mne zkousela udelat.Neslo to,taky jsem se stydel pred nima vsema,tak rekla,ze mi musi pomoct I jinak.Tak ze ta mladsi mi strcila prst do zadku,jeji kamaradka mne placala silne vareckou,a ona mne zkousela udelat.Stydel jsem se,navic jsem brecel bolesti,to je vzrusovalo a zaroven I mne,tak ze jsem se bolesti,studem a vzrusenim udelal,poprve v zivote.Ale ten pocit studu zustal.

zdenda (So, 2. 1. 2021 - 16:01)

Když jsem chodil na základku tak jsem byl bit minimálně dvakrát do měsíce.Návštěva nenávštěva dostal jsem řemenem i na holou.Moc jsem rád nebyl .Když se miluji s přítelkyní tak vzpomíname na výprasky a trochu nás vzpominka na výprasky vzrušuje.Dokonce byla u nás když jsem jako školák dostal výprask.Její mamimka byla učitelka a byla u nás na návštěvě.Byl jsem bit na holý zadek a strašně se styděl.

Návštěvník (Po, 30. 11. 2020 - 07:11)

Uvědomuješ si, že tady reaguješ na komentáře z roku 2004, tj. 16 let staré? Dotyčná asi těžko chodí chodí každý den na doktorku s nadějí, že by jí někdo po šestnácti letech odepsal.

Návštěvník (So, 7. 11. 2020 - 21:11)

musíš mu říct že se to nemá dělat

Denča (Ne, 8. 11. 2020 - 19:11)

To sem skousela nepomohlo to

zuzka (Út, 29. 9. 2020 - 09:09)

Tyhle jecy bych zrušila, Někoho otravovat mlýcením je trestnej čin. Poslala bych vás do koncentráků abyste vyletěli komínam. Mlátíte děti, řenský a eště se to líbí. Děte do prdele. Rottrhala bych kzndy i ty zasraný ptáty.

Julie (Čt, 5. 11. 2020 - 17:11)

Zuzi, ale říká se škoda každé rány která padne vedle, a u mého nejstaršího syna je to přesný. Protože, ten nejstarší je mu 15 a krade. Tak nevím, co sním mám dělat.

Návštěvník (Út, 29. 9. 2020 - 09:09)

To já bych tě poslal znovu do základní školy, Zopakovat si český jazyk, nedá se to po tobě číst.

ela (Út, 29. 9. 2020 - 09:09)

Jste ůchylýci a hnusýci. Styďte se,

Návštěvník (Po, 31. 8. 2020 - 09:08)

tak si nad tím třeba vyhon ty úchyle

Reklama

Přidat komentář