Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

jo, (So, 23. 2. 2013 - 14:02)

s nadržencema je sranda, nějaký peníze se z nich dají vytřískat, pokud ne, rychle to ukončím. Za dveřma čeká deset dalších. Štvou mě ale ti, kteří zahýbají svým mladým přítelkyním, v takovém případě té jeho naivní holce pěkně otevřu oči, aby viděla, jakého má vedle sebe zmrda.

36 let (So, 23. 2. 2013 - 12:02)

Proc bych ja musel platit?Protože si chceš zašukat s paničkou na úrovni.

zajicek (So, 23. 2. 2013 - 10:02)

Kolik zaplatíš?Proc bych ja musel platit?

Lukas (So, 23. 2. 2013 - 08:02)

Jo a kolik zaplatíš?5000,- za noc, ale bude plná sexu jsem silně nadrženej.

42 let (Pá, 22. 2. 2013 - 09:02)

Jo a kolik zaplatíš?

36 let (Čt, 21. 2. 2013 - 14:02)

Najde 28 lety sympatak v...Kolik zaplatíš?

Lukas (Čt, 21. 2. 2013 - 14:02)

Najde 28 lety sympatak v Praze fajn panicku na urovni ktera ma rada zajicky a masaze a vse mozne ve dvou?

(Út, 19. 2. 2013 - 09:02)

Myslím, že ten její syn...to je fakt , anonymka je silně vývojově opožděná a debilní a syn bývá po matce .

ha ha (Út, 19. 2. 2013 - 09:02)

protože ty seš debilní...Myslím, že ten její syn nikoho nikam zvát nebude, je totiž vývojově opožděnej a hraje si s kostečkama.

ei (Út, 19. 2. 2013 - 09:02)

Jo a jinak ten zajíc už vydělával. Píšu že jsem se scházela se zajícem, ne s dítětem, nejsem pedofil.

ano (Út, 19. 2. 2013 - 09:02)

Anonymka je opuštěná ženská, která by si ráda zašukala, ale nikdo jí nechce , nejradši by chlapovi i zaplatila , ale nikdo se nechytá.
Tak nemůže pochopit, že jiné ženy nejsou ochotné podržet zadara a jak blbý ještě poděkovat jako ona.
Ona by utíkala, kdyby jí někdo nabidl sex, je stará , tlustá a hnusná.

No (Út, 19. 2. 2013 - 09:02)

to tak nebrala.Jasně,mohl ti...protože ty seš debilní anonymka, která život nezná a neví o něm nic . Sedíš tu celej den a vypisuješ teorie o životě .Syn se tě ptát nebude , ale bude holky zvát za tvý prachy , nemůže za to že má debilní matku, která neumí žít .

ei (Út, 19. 2. 2013 - 01:02)

Mně je celkem jedno, kolik má na účtě, jde mi o princip.

S. (Út, 19. 2. 2013 - 00:02)

kolik mu je.Ale není...Je mu 16 let, ale na holku se nezmůže, protože se s ním MAZLÍ jeho úchylná matka.

Záleží, (Út, 19. 2. 2013 - 00:02)

kolik mu je.Ale není všechno o penězích.Pokud už vydělává,tak malinko by mě to také odradilo,ale zase úplně bych to nezatracovala,co ty víš,třeba na účtě má dost.

Já bych (Út, 19. 2. 2013 - 00:02)

to tak nebrala.Jasně,mohl ti říct,hele,je mi to trapné,ale nemám sebou dostatek peněz.Pokud je mladý,tak těch peněz tolik nemá.Já mám syna a rozhodně ho nebudu podporovat,aby za mé peníze někoho zval,má svou kasičku a musí si přivydělat-chodí roznášet letáky a co si koupí,nebo do čeho bude investovat,je potom jenom jeho věc.Ted to u nás nehrozí,to je ještě můj mazel,na holky má čas,smích.

ei (Út, 19. 2. 2013 - 00:02)

on vyloženě neřekl "zvu tě", ale sešli jsme se a tak se logicky předpokládá, že si půjdeme někam sednout, a ne sedět v zimě v parku, kam lidi chodí akorát venčit psy. Prostě jsme zamířili do nejbližšího podniku, a takhle to dopadlo.
Já se do lakomce nedokážu zamilovat, i když se mi moc líbil, tak se mi rozsvítila červená kontrolka. Když nechce investovat pár korun za drink, tak nebude chtít investovat ani city, čas atd. To radši půjdu na drink s kamarádkou nebo s kamarádem (ale se skutečným kamarádem, ne s nějakým šukacím loudilem).

S (Út, 19. 2. 2013 - 00:02)

tebou si nehodlám psát.Na mé příspěvky neodpovídej,co si myslíš ty,je mi úplně jedno.

S. (Út, 19. 2. 2013 - 00:02)

u každého je to jinak,ale...Zase jsi chytrá jak rádio. Ale aspoň to vysvětluje, proč si šukala se starým.

Tak (Po, 18. 2. 2013 - 23:02)

u každého je to jinak,ale asi většina těch mladých peníze nemá.Také záleží co si pod pojmem mladý mám představit.Ale abych si sama platila za drinkto mi přijde divné.Bud na to dotyčný má,nebo nemá nikoho zvát,to je pak opravdu trapas.Jinak to ale o penězích není,když se zamilujeme,tak na to přece nekoukáme,jestli nám někdo bude platit,nebo ne.

Reklama

Přidat komentář