Reklama

Kandaulismus

Markéta (Ne, 23. 7. 2017 - 10:07)

Jsem vdana a mam milence....Vše, co dělají dospělí lidé dobrovolně, je v pořádku. Taky bych mohla napsat, že podvádět manžela je úchylnost. Nikdy ! jsem nedělala nic bez manžela, ale 3-4x za rok se sejdeme a společně se pomilujeme s našima známýma. Je to příjemná změna, ale žádné podvádění!

Tyna (Ne, 23. 7. 2017 - 05:07)

Jsem vdana a mam milence. Nesnesla bych, aby pri sukani s jednim z nich byl pritom nekdo jiny.to prcani je vec.tech dvou. Jinak je uchylnost.

Fredo (So, 22. 7. 2017 - 16:07)

Po nastěhování do nového bytu v paneláku jsme se seznámili s manželi, kteří bydleli s námi na patře. Jednou nás pozvali k sobě. Seděli jsme a popíjeli alkohol. Pak jsem viděl jak soused sahá mé ženě na koleno a pomalují hladí výš a výš. Když jí zajel rukou pod kalhotky, tak jsem začal osahávat jeho ženu. Rozepnul jsem jí podprsenku a šáhnul na kozu. Pak jsem jí svlíknul blúzičku. Soused to viděl a udělal totéž mojí ženě. Pak jsme jim začali svlíkat sukně a kalhotky. Když jsem viděl sousedčinu hodně chlupatou píču, postavil se mi čurák a ona mi stáhla trenýrky a vzala si čůráka do ruky a strčila ho do pusy a kouřila mi ho. Soused taky svlíknul mojí ženu a strčil jí prst do kundy a pak jsem zahlíd jak jí honí poštěváka. Slyšel jsem jak moje vzdychá a šeptá: Omrdej mě! Já jsem sousedce roztáhnul nohy, naslinil si prst a vrazil jí do kundy. Pak jsem jí tam strčil čůráka a mrdal jsem. Ona křičela rozoší : Mrdej, mrdej mi píču, stříkej to do mě! Má stará už taky mrdala se sousedem a slyšel jsem jak to v ní čvachtalo, že pěkně teče. Pak jsem sousedku otočil a vrazil jí ptáka zezadu do kundy. Viděl jsem jak do ní zajíždí a vyjíždí a jak se jí při tom otvírá prdel. To už jsem nevydržel a vystříkal jsem jí pořádně tu její píču chlupatou. Moje ještě mrdala a po chvíli jsem viděl jak soused jí stříká taky do kundy. Pak jsme si ženy vyměnili a oba jsme jim začali lízat kundy. Z mojí kundy teklo semeno smíchané s její mrdkou. Lízal jsem to a pak to zkusil polykat a u toho mi zase ztvrdnul čůrák. Soused to dělal taky a viděl jsem jak jeho ocas, kterej měl větší a delší než já, stojí a pak ho vrazil ženě do pizdy a mrdali. Já jsem se do toho dal taky a všichni jsme vzdychali a ženy křičely.

chtivejkocourek (St, 3. 5. 2017 - 17:05)

najdu zde ženu která by se ráda seznámila s mladíkem ve věku svého syna?

Milda (Pá, 28. 4. 2017 - 22:04)

K děložnímu čípku, a dál

Jak hluboko jsi byl uvnitř vagíny tvé ženy? Myslíš že jsi narazil až na dno, naplnil ji tak mnoho jak může zvládnout? Je více místa za bodem kdy jsi až na dně. Sotva jsi se dotkl jejího děložního čípku, ale za děložním čípkem čeká více potěšení. Je to jen o 3 až 5 centimetrů dále.
Nyní nutná anatomická vsuvka. Průměrný ocas tlačí na přední část děložního hrdla, známého jako anterior fornix, přední poševní klenba. To je velmi bolestivé pro ženu a pravděpodobně vykřikne "au" jestli jsi vrazil ocas energicky do něj. Za přední poševní klenbou je oblast známá jako posterior fornix, zadní poševní klenba. To je nejhlubší část vagíny a muž potřebuje jen jedno ke vstupu. Délku.
Malý penis nedosáhne na děložní hrdlo, anterior fornix, posterior fornix a nestimuluje životně důležité zóny v pochvě. Průměrný penis dosáhne jen na a také není intensivně stimulován žalud penisu. Zadní poševní klenbu, zónu působící mnoha ženám intenzivní rozkoš, dosáhne jen velký penis. Je o 3 cm hlouběji než přední poševní klenba. Stimulována dává ženám pocit extrémně hlubolého proniknutí a u některých žen je to bod více citlivý než klitoris. Je to také bod rozkoše pro muže. Stěny zadní poševní klenby mají měkce houbový, pružný povrch odlišný od zbytku vagíny. Stimulace žaludu je v zadní poševní klenbě velmi silná.
Mužů s délkou méně než 15-17cm se to netýká. Potřebuješ alespoň 17-20cm. Ano, na velikosti záleží. Bez délky jen bolestivě narážíš na přední část děložního hrdla a nikdy nepronikneš za něj.
Co se stane když ocas dosáhne nejhlubší část vagíny, za děložním hrdlem?
Popsáno ženskými slovy. "Je to celotělový orgasmus." "Já cítím orgasmus explodovat ve vlnách od hlavy po špičky nohou." Je to jako jet přes několik zvlněných kopců. Jak se dostanu na vrchol jednoho, přijde plateau a pak jedu na vrchol dalšího kopce. To může pokračovat hodiny, dlouho potom kdy jsme přestali souložit."
Je to nejsilnější druh orgasmu co může žena mít.
Nyní popsáno z mužské perspektivy, čeho jsem byl svědkem osobně. Když jsem se zeptal mé ženy jaké to bylo, ukázala mi to reálně o několik měsíců později.
Když druhý muž zasunul ocas do ní zezadu, kousek po kousku, její výraz tváře se znatelně změnil jak posledních 5 cm zmizelo v ní. Podívala se na mě a řekla "Je tam." Trvalo to jen minutu a pak jsem zjistil o čem mluví. On vytáhl 5 cm jeho ocas a ona řekla, "Jeho ocas se otíral o mé děložní hrdlo. To je kde tvůj ocas je příliš krátký dosáhnout." Ona se podívala za sebe a řekla, "Ukaž mu co se stane když samec s opravdovou kládou mě udělá."
Na to, on pomalu zasunul posledních 5 cm znovu dovnitř a ona hlasitě zasténala. Nikdy jsem moji ženu neslyšel dělat takový hluk během sexu. On pomalu pohyboval posledními 3 cm ocasu dovnitř a ven, podle všeho zůstával za děložním hrdlem celou dobu. Její ruce svíraly prostěradlo pevně jak mohla a jen sténala. Doufal jsem že může říct aspoň jedno slovo. Chytil ji za vlasy, zvedl hlavu a já uviděl výraz její tváře, To byla výraz čisté a úplné extaze.
Nic jsem neříkal a předpokládal že jí bylo zřejmá má přítomnost. Jeho ocas byla jediná věc která ji zajímala, jak ukazoval výraz její tváře.
V minutě, celé její tělo začalo se chvět. Vypadalo to jako by měla nejsilnější orgasmus v životě. Udržoval pomalý rytmus, jen poslední 3 cm, jak její tělo se přestalo třást a pak začalo za 15-30 sekund znovu. Šlo to znovu a znovu dokola až jsem ztratil pojem, kolikrát se její tělo zachvělo jak v zemětřesení. Byl jsem němý jak jsem zíral v úžasu. Něměl jsem ponětí že tělo mé ženy může tak reagovat během soulože.
Poté mi řekla. "Nyní víš proč mám ráda velké ocasy, protože tvůj ptáček mě tak neudělá jako jiné ocasy.
To byla mocná připomínka jak nedostatečný k uspokojení ženy můj ocas je.

Milda (Pá, 28. 4. 2017 - 21:04)

4 důvody proč chce velký ocas

Zeptej se ženy jestli na velikosti záleží a obvykle odpoví "ne".
Avšak žena která měla sex s dobře vybaveným samcem ví to lépe. Delší a širší ocas vytváří více příjemných zážitků pro ni, jestli muž ví jak ho používat.
Pokud má na výběr mezi velkým ocasem a průměrným ocasem, zkušená žena zvolí velký ocas téměř pokaždé. Proč? Dobře, tady jsou 4 důvody:
1. Každý nerv uvnitř její vagíny je stimulován ve stejnou dobu. Vagína má mnoho tlakově citlivých nervových zakončení které detekují pocit roztažení a tyto senzory lze jemně naladit k detekci změny šířky penisu.
Průměrně velký ocas stimuluje jen některé s těchto nervových zakončení při pohybu dovnitř a ven, ale velký ocas stimuluje všechny z nich ve stejnou dobu. To způsobí přetížení snímačů, které ona miluje!
2. Cítí velký ocas hluboko v sobě. Průměrný ocas dráždí obvykle dostatečně hluboko. Avšak vagína může pojmout mnohem větší ocas když žena je extrémně vzrušena a velký ocas dráždí místa která obvykla nejsou drážděna.
3. Žena shledává muže s velkým ocasem více přitažlivého než muže s průměrným nebo malým ocasem. Vědomí že muž s velkým ocasem chce mít sex s ní je pro ni vzrušující. Raději by rozdrtila jině ženy které chtějí mít s ním sex.
4. Může mít orgasmus rychleji a vícenásobně protože šířší penis roztáhne její pysky a tlačí její klitoris blíže k její vagíně a tím dráždí při každém zásunu o jeho ocas.
Jak můžeš vidět, tvá žena si vybere velký ocas před průměrným ocasem většinou pro tyto důvody.

Nikol (Út, 18. 4. 2017 - 12:04)

Tak už vím,co má přítel za "úchylku".Je to asi Kandaulista.
V loni v létě se mnou nechtěl hrozně dlouho spát.Masturbace mě nebaví,tak jsem víc než po měsíci přítelova odmítání byla už neskutečně nadržená.
Na oslavě známích,mě seznámil se svým kamarádem a když jsme něco popili,tak že se jde projít,ať klidně zůstanu.
S tím kamarádem pak přišla řeč na tvary penisů a on,že ho má jako banán,že mi ho v ústraní ukáže,prý o nic nejde.
Moc jsem nechtěla,ale zvědavost byla silnější.Byl nádherný a po jeho pobízení jsem si i sáhla.To už jsem byla vzrušená jako nikdy.Měla jsem ji naběhlou a uplně mi z ní teklo.
Pak jsme se vrátili a pokračovalo se v oslavě.
Přítel se pořád nevracel ani telefon neměl,tak jsem šla chvíli do patra na balkon abych vychladla a že se po něm pak půjdu podívat.Jak jsem byla opřená o zábradlí,najednou mi ten kamarád zvedl zezadu sukni trochu stáhl kalhotky a dal si penis jen tak do mích kalhotek,tak že jeho penis kalhotky po celé délce tlačili na můj rozkrok.Nezmohla jsem se na žádnou reakci.Musel penisem cítit,jak jsem dole žhavá a promáčená.Trochu jsem se pohla a on zavadil žaludem o až k nepříčetnosti naběhlý klitoris.To už jsem věděla,že jsem ztracená.Jen jsem se trochu posunula on si sám bez nasměrování našel cestu dovnitř.Vůbec jsem nepoznávala svoje tělo,byla jsem jako v extázi.
Později se mi přítel svěřil,že to bylo celé domluvené a ještě mi nějakou dobu před tím dával do pití afrodiziaka.

luci (So, 14. 7. 2018 - 21:07)

U nás cikánů se to tak...Nevím jak je to u vás cikánů ale určitě to není o kandaulismu spíš o swingers.

No (So, 14. 7. 2018 - 21:07)

U nás cikánů se to tak...A ještě tu o pernikove chaloupce

Fero (So, 14. 7. 2018 - 14:07)

U nás cikánů se to tak nebere, mrdáme většinou společně a mladé cikánky se brzo, asi ve dvanácti letech učí kouřit tátům čuráky a když se to rozjede většinou holky přijdou o panenství a přitom do nich stříkáme bez obavy jestli bude naprcaná. Já mám nejradši, když se někdo vystříká do mojí holky tak jí otočím a zezadu jí lížu co jí z kundy vytéká-semeno a její mrdka. Pořádně jí vylížu kundu, nechám si toho dost v puse a pak jí dám francouzáka a mrdku se semenem jí cpu do pusy.

Karel (Čt, 13. 4. 2017 - 17:04)

Před lety jsem chodil píchat jednu paničku. Manžel jen asistoval a díval se a honil...Oba dva to chtěli bez kondomu tak jsem to valil napřímo...Byla to krádná doba!!
Ona byla náramně eroticky založená, on až tak nemohl....
Já jsem do toho bušil jen jak jsem mohl. Kolikrát jsem šel od nich pomalu po všech 4řech jak jsem byl zničený!
Hodně semene jsem do ní vystříkal ta tu dobu a ona byla náramně spokojená.
Pak mě napsali SMS že mě moc děkují (oba dva) že ji chodím šukat...No já byl z toho tak vyhukanej, že mě děkují , že ji šukám že jsem byl z toho PAF!!! Jak mladý borec!

all (Čt, 13. 4. 2017 - 16:04)

Moje manželka v létě chodí dost vyzývavě oblečená,kraťoučké sukýnky,přůhdedné topíky bez podprdy,holé bříško,takže u mých kamarádů vzbuzuje všelijaké touhy.Třeba jednou si vzala halenku,vepředu se šněrováním od krku až k pupíku,byli jsme na vinobraní,moji kámoši ji trochu opili a hráli si s jejími vemeny.Vyndávali ji je ven mezi tím šněrováním,hráli si s nima na veřejnosti před stánkem s občerstvením a mamina držela jak se jí to líbilo.
Jednou jsem potkal bývalého kolegu z práce a ten se mi svěřil,že od té doby po ní touží.Pozval jsem ho tedy na návštěvu.Řekl jsem manželce co mi říkal a ona,protože využije kdejakou příležitost aby si s někým užila,nebyla proti.Sedla si k němu pouze v titěrných tangáčích a začala ho hladit přes kalhoty v rozkroku.Jemu se to evidentně líbilo,tak mu kalhoty stáhla a jak tam tak seděl,s pinďourem vytrčeným,nasedla na něj,strčila si jej do útrob a hezky ho sama do sebe vystříkala.Kámoš asi dost dlouho nic neměl,protože byl brzy hotovej a z manželky to po aktu vytékalo proudem ven,po jeho ocasu až na sedačku.Od té doby k nám občas zajde se do té mé samice pořádně vystříkat.A i když je mladší než manželka,tak je vždycky na ni natěšenej.

Predator (Út, 11. 4. 2017 - 08:04)

Tak jsem přečetl ceeeeeeeelouuuuuuu diskuzi.Hodně aktivní téma,to musím uznat.Docela me překvapilo kolik je takových lidí,já s tim začal pred třemi lety....

Radek (Čt, 5. 7. 2018 - 08:07)

Touto deviací trpí i...jistě,mezi vzdělanými lidmi a vysoce postavenými, je hodně uchyláků.Když vidím parlament,je to tam samej uchyl.

luci (St, 4. 7. 2018 - 11:07)

zpestření to je určitě. A...Ne,užíváme bezstarostného života.

tak (St, 4. 7. 2018 - 11:07)

Nijak zvlášť,ale sex mám...zpestření to je určitě. A děti ještě nemáte?

luci (St, 4. 7. 2018 - 11:07)

luci a tebe to taky...Nijak zvlášť,ale sex mám prostě ráda a tento spoustou lidí zavrhovaný styl v každém případě potlačuje stereotyp.

dotaz (St, 4. 7. 2018 - 11:07)

Touto deviací trpí i...luci a tebe to taky vzrušuje, když se na tebe tvůj manžel dívá, když souložíš s jinými?

luci (St, 4. 7. 2018 - 11:07)

nechá na svou ženu sáhnout...Touto deviací trpí i akademicky vzdělaní "debilové".

jen debil a kok (Út, 3. 7. 2018 - 23:07)

P.S.
Pravý kandaulista...nechá na svou ženu sáhnout jiného chlapa...Nebo maximální ouchyla.

Reklama

Přidat komentář