Reklama

Kandaulismus

Tomáš (Pá, 27. 4. 2018 - 14:04)

Musel by se vam libit?Někdo...Myslím že raději starší, před mladším bych byl hodně ponížen.

chtivejkocourek (Čt, 26. 4. 2018 - 23:04)

Záleží na tom,jaký je...mamce je 48

luci (Čt, 26. 4. 2018 - 21:04)

toužím uspokojovat ženu ve...Záleží na tom,jaký je věk tvé matky?

chtivejkocourek (Čt, 26. 4. 2018 - 20:04)

toužím uspokojovat ženu ve věku mé matky. Kralovehradecko

Mia (Čt, 26. 4. 2018 - 18:04)

Kamarád asi ne nejlépe...Musel by se vam libit?Někdo starší nebo mladší?

Tomáš (Čt, 26. 4. 2018 - 14:04)

Kamarád asi ne nejlépe někdo cizí ale slušný. Museli bychom se nejdriv poznat

luci (St, 25. 4. 2018 - 19:04)

A kdo by to byl ten...Já to nepočítám,ale možná stovka chlapů už mne projela. Ale co jsem s ním,tak vždycky v jeho přítomnosti a iniciátorem akce je vždy on. Jeho uspokojuje předhazovat mne jiným mužům a sledovat jak mne nabíjejí až si u toho naškrobí slipy.

Mia (St, 25. 4. 2018 - 17:04)

Ahojte, poslední dobou...A kdo by to byl ten jiny?Nějaký tvůj kamarád?

Tomáš (St, 25. 4. 2018 - 16:04)

Ahojte, poslední dobou mívám takové choutky, chtel bych vidět sveho miláčka s jiným, a taky ji ukazovat, občas ji navrhnu at jde ven bez podprsenky, navrhoval jsem i trojku ale to nechce, nevim jak ji mam o tom říct nebo ji to nenápadně naznacit.

Roman (St, 25. 4. 2018 - 09:04)

Tak v pohodě,díky za...Kolik milenců už jsi měla?S kolika chlapy už jsi nasadila manželovi parohy?

luci (Po, 23. 4. 2018 - 19:04)

Rád se divám na sex moji...Tak v pohodě,díky za upřesnění.Předchozí příspěvky způsob správně neinterpretovali.

Čau (Po, 23. 4. 2018 - 15:04)

Jestliže ti žena...Rád se divám na sex moji manželky s jinym nebo jsem šťastný ze souložila s jinym bez me přítomnosti. Je to vyšší level a rajc.Ovšem když jsem u toho,tak mu ji nepridrzuju,nevylizuju z ženy jeho mrdku a nenosím nějake debilní klícky a neklecim nekde v koute.Když jsem u toho,tak manzelku mazlíme a soulozime s ni oba nebo se jen divam jak moje žena má sex s jinym.Chlap me ne přitahuje,zajímá me jen moje žena při sexu s jiným. Jsem dominantní kandaulista.

luci (Po, 23. 4. 2018 - 09:04)

Plně s tebou souhlasim.Moje...Jestliže ti žena oznámí,že se nechá projet jiným samcem a ty to automaticky akceptuješ,tak nejsi kandaulista ale cuckold.Ale jinak v pořádku,je to fér,nepodvádí tě.

Čau (Po, 23. 4. 2018 - 08:04)

Samozřejmě,o tom...Plně s tebou souhlasim.Moje manželka taky nemá potřebu zahýbato, nemá to totiž zapotřebí. Pokud chce mit sex s jinym,tak mi to oznámím a je všechno v pořádku.

luci (Ne, 22. 4. 2018 - 23:04)

Moje žena může souložit s...Samozřejmě,o tom kandaulismus přece je. Potěšení manžela je ve sledování erotické aktivity manželky s milencem. Pokud si manželka někde užívá sexu bez přítomnosti manžela,tak to není kandaulismus,ale nevěra.Soudě podle sebe,nemá žena kandaulisty potřebu zahýbat.Já si užívám změnu sexuálního partnera s manželovým požehnáním a jemu to dělá dobře.Kdybych ještě zahýbala,byla bych blbka.

Čau (Ne, 22. 4. 2018 - 23:04)

Moje žena může souložit s jinym za predpokladu ze o tom vím nebo jsem u toho přítomen. Jinak to beru jako obyčejnou nevěru.

luci (Ne, 22. 4. 2018 - 00:04)

Neni kaudalista jako...Máš prostě smůlu,že tvoje žena nebyla pro experimentování v sexu. Ale je to stejné u spousty lidí,kteří žijí v zajetí konvencí a předsudků. Ale je i dost těch,kteří do toho jdou. Samozřejmě,že na mne to také nevybalil hned. Asi bych také ucukla,ale musí se navodit situace a jde to. Také musí partnerce na partnerovi záležet a potom to pro něho a vlastně i pro sebe udělá. U nás to začalo výměnou s dobrými známými. Potom přivedl kolegu,byl sympatický a já se bránila jen tak,aby se neřeklo. A dnes už je to samozřejmé.Nevzdávej to!

No (So, 21. 4. 2018 - 23:04)

Neni kaudalista jako kaudalista mě to přiznání stalo manželství

intimni (So, 21. 4. 2018 - 16:04)

Rád poznám ženu, která nechce nebo nedokáže být věrná, ale přesto by ráda našla věrného a milujícího partnera, který si jí bude vážit a milovat ji bez nároku na její věrnost. [email protected]

AHOJ (Po, 16. 4. 2018 - 13:04)

Víš alespoň na čem jsi a...Já jsem hrdý kandaulista.Byl jsem šťastný ze mela manzelka už dva milence na sex.V podstatě je to tak,že jsem pyšný na to jakou mám skvelou zenu.

Reklama

Přidat komentář