Reklama

Líbí se mně kluci v ponožkách a jsem taky kluk

Mirek Bos (Út, 6. 11. 2018 - 10:11)

Luboši, tomu nemůžu odolat. Od této chvíle jste můj přítel. Jste teď v ponožkách, nebo bos?

Luboš Prokop (Út, 6. 11. 2018 - 10:11)

Mirku, jsem v bílých ponožkách. Můžu vám navrhnout, abychom další naši korespondenci přenesli na ten facebook, když už ho máme? Napíšu vám zprávu. Tam se můžeme bavit velice důvěrně.

Mirek Bos (Út, 6. 11. 2018 - 10:11)

Fajn.

Luboš Ponožkáč (Út, 6. 11. 2018 - 10:11)

Mirku, facebook nemám. Ale možná kvůli vám si ho zřídím. Abyste byl můj kamarád. Chcete?

Mirek Bos (Út, 6. 11. 2018 - 10:11)

Luboši, že váháte. Chci, abyste byl můj kamarád.

David (Út, 30. 10. 2018 - 19:10)

Jak jsem někdy dřív psal,...Ani ne.

Niceshape (Út, 30. 10. 2018 - 17:10)

Jo a napadlo mne - 2. Otázka: Jaký typ chodidel se vám líbí nejvíc? Kupř. Dlouhé, úzké, prsty daleko od sebe, rovné, křivé, paty mohutné, anebo jemné spíš menší. Široká špička, anebo úzká. Pokožka tmavší, anebo světlejší, vůně a tak...

Libor (So, 10. 11. 2018 - 08:11)

Mám rád, když jsou chodidla chlupatá.

niceshape (So, 10. 11. 2018 - 11:11)

Já ani moc ne. Dokonce si chlupy z chodidel odstraňuji.

Mirek (So, 10. 11. 2018 - 11:11)

Já mám taky rád chlupatá chodidla, ale sám je mám bez chlupů a nepotřebuju si ani ty chlupy odstraňovat.

Mirek Bos (So, 10. 11. 2018 - 11:11)

Vidíte to, Kristiane. A já mám vaše chodidla tak rád. Ono se to opravdu nedá tak zobecňovat. Jak tam jste bos a lezete na posed v dlouhých kalhotách, to je moc krásný.

Mirek Bos (So, 10. 11. 2018 - 08:11)

Já taky.

Luboš Ponožkáč (Út, 6. 11. 2018 - 10:11)

Kristiane, já mám rád chodidla co nejmenší. Sám je taky nemám moc velká. Prsty mohou být taky krátké. No ale nejradši vidím ty kluky v kotníkových ponožkách. Když jsou bílé, nezklame to nikdy. A jak to máte vy, Kristiane? Se omlouvám za to příjmení, ale ono mě to nenechalo napsat jen Luboš. Vám, Mirku, taky asi ne?

niceshape (Út, 6. 11. 2018 - 15:11)

Malá úzká chodidla jsou taky super. Mám jednoho kámoše, který má sice malá chodidla, ale jsou taky krásně úzká. Má fantastickou súměrnou špičku a nádherně jemnou patu. Tvar jeho chodidel je pro mne dokonalý. Mám štěstí, že jeho chodidla mohu pravidelně obdivovat, protože je často bos bez ponožek a často nosí sandály. Kdyby věděl, že když sedí za stolem v práci a že mu často očumuji ty jeho fety, kdo ví, jak by reagoval...

Mirek Bos (St, 7. 11. 2018 - 18:11)

Třeba by vám dal pusu.

niceshape (Pá, 9. 11. 2018 - 23:11)

Nevím...On není homosexuál, má holku. A já ani nechci od něj pusu, spíš se zajímám o jeho chodidla. Nakonec, zítra budu s ním celý den...jen připomenu, že nosí černé ponožky.

MIrek Bos (So, 10. 11. 2018 - 11:11)

Kristiane, já to myslel s tou pusou jen z legrace. Vás miluju proto, že miluju vaši duši. To jste odhalil už dávno. Chodidla k tomu taky přispívají. Ale i to, jak píšete, je to z vašich textů znát, že jste moc vzácný kluk. Tak jestli se někdy sejdeme, neudělám nic, co by vám vadilo. A moje doteky budou čistě kamarádské, přátelské, mající doložit, že vás mám rád jako celého člověka, přítele, kamaráda, kterého si moc vážím.

niceshape (Út, 6. 11. 2018 - 15:11)

Kotníkove bíle ponožky jsou supr, ale jenom tehdy, když jejich majitel má krásně tvarované kotníky a paty.

Mirek Bos (Út, 6. 11. 2018 - 10:11)

Luboši, odhadl jste to přesně. Musel jsem napsat Mirek Bos. Musel bych se přihlásit, a to se mně nechce. Luboši, jsem teď na facebooku jako Mirek Bos. Máte taky facebook?

Mirek Bos (Út, 6. 11. 2018 - 09:11)

Kristiane, teď tady byla nějaká porucha. Tak asi nikdo nereagoval na vaši otázku. Mně osobně je jedno, jestli jsou chodidla dlouhá nebo krátká. Každý kluk je má stejně jiná. Když je bos, jsou vždycky krásná. Nejradši mám bosého kluka v dlouhých kalhotách. Spíš si odpovězte sám, Kristiane, na svou otázku. Jaká chodidla máte nejradši?

Reklama

Přidat komentář