Reklama

Líbí se mně kluci v ponožkách a jsem taky kluk

niceshape (Út, 6. 11. 2018 - 15:11)

Mirku, mám pocit, že je pro Vás důležité bosonoží. Nejde ani tak o krásu samotních chodidel, jako o to, že jsou kluci bosí. Možná, že jste spíš homosexuál, než footfetishista. Já jsi ale moc všímám chodidla, hlavně jejich tvar, stav pokožky. Upřednostňuji úzké chodidla s menší patou s rovnými prsty a s ostřejšímy kotníky a dostatečně vyvynutou klenbou. Ne moc šlechovité a žilnaté, ne moc hrubé nehty a ne křivé prsty. Asi tak...

Mirek Bos (St, 7. 11. 2018 - 18:11)

Kristiane, jasně že jsem na kluky, to už jste dávno věděl. Ale jsem rád, když jsou v ponožkách nebo bosí. To víte, že některé nohy se mně líbí víc, ale spíš mám větší citlivost na rozlišování ponožek. Ale ty ponožky musí mít na sobě kluk a pokud možno bez bot. To teda zase ta chodidla a ponožky mě zajímají na klukách víc než co jinýho. Pohlavní orgány ani moc ne, když to chcete vyjádřit pregnantně. Ale je krásný, když je ten kluk hezkej a mladej. Ale není to nutný.

niceshape (Pá, 9. 11. 2018 - 23:11)

Tak to mne zajíma ta vaše citlivost rozlišování ponožek. Nechtěl by jste to více rozvinout?

Mirek Bos (So, 10. 11. 2018 - 11:11)

Kristiane, pro vás všechno. Tak tedy: Mám rád ponožky slabé, co nejslabší, tedy nejlépe žádné. Ale když už jsou tak ať to jsou silonky. V nich jste fakt jednička. Pak průsvitné sheer socks. Ale i neprůsvitné slabé černé ponožky jsou fajn. Bílé taky. A modré jsou moc fajn. Nemám moc rád silné ponožky, protože moc nekopírují tvar chodidla. Mám rád, když je v ponožkách drobná dírka. Ale hlavně: musí je mít na sobě kluk. Když je mladý a krásný, tím líp. A je jedno, jestli jsou chodidla velká nebo drobná. Vždycky si dělám sám pro sebe v čajovně anketu, který kluk tam má nejkrásnější ponožky. Ale ta kritéria jsou jen pomocná. Taky kotníkové ponožky jsou fajn. Ty nikdy nezklamou. A když má ten kluk chlupaté nohy, pokud je to vůbec vidět, taky fajn. A krásný, když se nedopatřením některému klukovi jedna kotníková ponožka sundá.

niceshape (Pá, 9. 11. 2018 - 23:11)

Věk nehraje roli u mne. Nedávno jsem viděl jednoho kluka s krásnymi chodidly. Měl je fantasticky krásne. Ten kluk měl tak 70 let...

niceshape (Pá, 9. 11. 2018 - 22:11)

Tak to jste na tom podobně, jako já až na to, že já nejsem homosexuál. Mne zajímají jenom chodidla, pohlaví neřeším.

Niceshape (Út, 30. 10. 2018 - 16:10)

Kristiane, máte fakt...Mirku, děkuji. Nemyslím si, že moje chodidla jsou nejhezčí. Kdyby byli o 1 - 2 cm dlouhejší, byl bych rád. Klidně bych si je dal prodloužit a taky trochu zúžit.

Niceshape (Út, 30. 10. 2018 - 16:10)

Ale bylo to moc fajn. Jak jsem někdy dřív psal, občas jsem si při vstupu do třídy bos taky pobrečel. Nejraději bych šel rovno domů, a ne byl ve třídě bos. Tys to tak nevnímal?

Mirek (Po, 29. 10. 2018 - 19:10)

A ještě kluk v ponožkách na hřišti. https://sd1zs.rajce.idnes.cz/160909_Skolni_hriste/#20160908_143931.jpg

m (Po, 29. 10. 2018 - 19:10)

A ještě. https://justynka365.rajce.idnes.cz/skolni_hriste/#20170619_092640.jpg

Mirek (Po, 29. 10. 2018 - 19:10)

Tome, vy se ve škole nudíte?A vy, Davide, ne? Tady mám pro vás jednu fotku kluka na školním hřišti na pískovišti v ponožkách. https://justynka365.rajce.idnes.cz/skolni_hriste/#20170619_092626.jpg

David (Po, 29. 10. 2018 - 18:10)

Tak jste si taky užil ve...Tome, vy se ve škole nudíte?

Tomáš (Čt, 25. 10. 2018 - 18:10)

Tomáši, i u nás to bylo...Tak jste si taky užil ve škole. Já si užívám každý den. Je to aspoň zpestření v té nudné škole.

Mirek (St, 24. 10. 2018 - 18:10)

Mirku, já taky. Jen doufám,...Kristiane, máte fakt bezkonkurenční chodidla. Pouštím si vás stále v těch silonkách. Jsou tam vidět vaše chodidla a zároveň i silonky. Jste bos a zároveň v silonkách. Opravdu vás mám moc rád. Vaše chodidla i vaši duši.

David (St, 24. 10. 2018 - 18:10)

Davide, to muselo být...Ale bylo to moc fajn.

niceshape (So, 20. 10. 2018 - 20:10)

Kristiane, to bylo už ve...Mirku, já taky. Jen doufám, že si to nikdo nevšim.

niceshape (So, 20. 10. 2018 - 20:10)

Já to zjistil sice až...Tomáši, i u nás to bylo někdy tak. Sice se ponožky často nesundávali, ale někdy se přihodilo, že je musel dotyčný sundat. Dodnes nevím, proč. Jen vím, že byli učitelé moc přísní ohlédně přezouvání. Snad to jinak ani nešlo, protože naše škola byla veliká a více, než 1400 žáků kdyby se nepřezouvalo, tak jsme tam, jako na zemnědělském poli. A naše škola byla moderní a čistá, tak to učitelé moc hlídaly.

niceshape (So, 20. 10. 2018 - 19:10)

Já to zjistil hned první...Davide, to muselo být strašný. První den ve škole, to už je samo o sobě velký šok!...a pak být bos, to musela být síla!!!

niceshape (So, 20. 10. 2018 - 19:10)

To já nikdy neudělal, že...No ale před tím jsme byli v Praze na dovolené a tolik překrásnych mužských chodidel jsem v životě neviděl. Z té dovolené z Prahy si pamatuju jenom to, že tam těch chodidel bylo nespočet. A nejlepší to bylo na nástupišti zastávek. Tam mi nohy neutíkaly, ale mohl jsem je dlouho, dlouho obdivovat. Měl jsem tehdy tak 8 let.

niceshape (So, 20. 10. 2018 - 19:10)

Mirku, víte, že jsem to...To já nikdy neudělal, že zapomenu naschvál přezúvky. Stejně se to někdy přihodilo, ale nerozuměl jsem tomu, proč mne to tak bere...ale neřešil jsem to. Své vlastné chodidla jsem moc nechtěl vystavovat na obdiv, protože jsem se za ně styděl. To bylo pro mne, jako bych ukazoval své přirození, zato nohy jiných lidí jsem moc rád očumoval. Hlavně nohy svého učitele tělocviku. Měl tak kolem 40 a byl to voják. Chodidla měl bohovské. Veliké snad 46ky a krásně tvarované a když měl ponožky, tak to byli překrásne hnědé ponožky se vzory. Tehdy jsem to zjistil, protože jsem si uvědomil, že mý spolužáci neočumují chodidla toho učitele. Tak jsem zjistil, že jsem nějako jiný, jak je většina.

Reklama

Přidat komentář