Reklama

alkoholismus

sdfg (Čt, 15. 11. 2018 - 13:11)

Havel žil v době, kdy alkohol byl v r. 1968 z 100h se dělalo 1000kč a pivo stálo 1.5Kč,tudíž za hodinu práce bylo 6 piv.
V roce 1975 dokonce za hodinu práce byloi 10 piv (a to v restauraci stáli stejně).
Tím nechci říct, že disidenti byli alkoholici...

sdfg (Čt, 15. 11. 2018 - 13:11)

Teď s to zabil...!
Dnes za hodinu práce si na hlavním nádraží dáš 2 píva za 60,rozhodně ne 10!

Kanál na Hradě (Út, 13. 11. 2018 - 11:11)

Nitranské Knieža, Hradní svíce, Veselé dieuvča!To jsou moje značky!Piju 6 petek denně!

Alkoholici (Čt, 15. 11. 2018 - 13:11)

Pivo Šariš, Smerny Mnich, Zlatý bažant! Jo to byly doby.

(Čt, 15. 11. 2018 - 13:11)

Už nemůžu, objektivně mám vypytý kotel, vyhazujou pojistky a spoje a hlavní jistič je dezolát.

M (Út, 13. 11. 2018 - 22:11)

Nietzche byl asi taky blázen nebo alkoholik, Hitler kokainista, Roman z Kamene alkoholik, tak co, a taky to nebyli looseři, teda kripl to byl ten druhý a nakonec i looser, ale stihl toho i hodně i když špatného podělat.

sdfg (Út, 13. 11. 2018 - 11:11)

krabek voe!

Bzum (Út, 13. 11. 2018 - 10:11)

Kdyby nebyli opilí nevznikla by taková díla jako Opilý Koráb, Všechny řitě světa i ta má, Hemingwejky atd.!
Co na tom, že alkoholismus způsobuje problémy sebekontroly, potíže s identifikací pocitů, apatie k vnější realitě, potíže s emocionálním zpracováním, depresivní a / nebo úzkostlivější stavy a deformovaní jeho zneužíváním.

Shabbatot-Jahoda (Po, 12. 11. 2018 - 22:11)

báseň:Pilo se,pije.......pít se bude......co zde po nás jednou zbude.............................................a tak,když celý svět je opilej,,,..................proč já bych měl být střízlivej.

sdfg (Po, 12. 11. 2018 - 21:11)

Kdysi se pilo, to byli časy, ale dnes může pít jen blázen,nebo zajištěný důchodce, který nemusí vybírat popelnice, nebo si přividělávat někde úklidem, to by na to dojel.
Dnes prostě není zábavná doba.

Ochmelka Bohdan (Po, 12. 11. 2018 - 17:11)

A to je další důvod se vožrat, protože se to smí.

Karel (Po, 12. 11. 2018 - 17:11)

Mimochodem kořalství bylo kdysi asi také trestné, tam trhali na 4 kusy a ještě před tím vás přioběsili,ale sundali včas, pak vás vykuchali a ty orgány vám před oči dali, aby jste si své mučení na náměstí užil ,ale tak odborně, aby jste ještě nezemřel a pak teprve vás trhali na čtyři kusy,ale tak že vám vykloubili končetiny asi o dvacet centimetrů vás protáhli a pak teprve jste se roztržením zřejmě definitvině zemřel.
TAKŽE OK, KAM ALKOHOL VEDE- K VELEZRADĚ A TOMUHLE V ANGLII.

sardanapal* (Po, 12. 11. 2018 - 15:11)

Jinak praktiky opíjení se skrze vlastní vagíny či řitě , jsou hojně rozšířeny mezi mládeží v Anglii . Po většinou používají dámské tampony namočené v kořalce ...

sardanapal* (Po, 12. 11. 2018 - 15:11)

Toto již popisoval de Sade , v románu Justýna . Jak kdesi na zámku chlastali kořalky z dětských prdelek ...

Aha (Po, 12. 11. 2018 - 16:11)

TO nevím co si četl, za to by ho patrně upálili už tehdy.

Shabbatot-Jahoda (Po, 12. 11. 2018 - 12:11)

do řitního otvoru bych slivovičku teda nelil...toto slyším poprvé a je takto požívat kořala jest nenormální a nepravné....jsou i jiné super pocity jak do sebe lejt kořala řití....to je teda ale fakt nenormální.....již jen vystrčit na někoho hýždě jest nepříjemné...a ještě si tam strkat hadičku a lít do ní alkohol....takto se šmak nevychutná,kořalka musí říznost v patře!....No....přiznám se,i já jahoda nejsem abstiment,kdo 100 % abstimuje je blbec...velice rád požiji a jsem nachmelen,ovíněn,či okořalen...ale takový barbar,abych si to lil řití do prdele teda nejsem!...To at si teda dělaj v USA!Ale tu jsme na Moravě a taky se víno šmakuje z patra"!.

ShabbaTot-Jahoda (Út, 8. 9. 2020 - 05:09)

nu.....ale jsem 100 % abstiment,jsem a jinačí to již nebude.Včera z večera cukr srovnán na 6,5 a to po celedenním žraní a již alkohol nepožiji ani ve vlhkém snu,tak to teda ani náhodou.Zase by mě glukoza vyletěla jak pták až do oblak a byl bych v řiti!To jsem ale dopad......namísto piva,bůčku,knedliku a slaniny dietka ,suché celozrnné rohlíky,chlebík a zelenina a ovoce,ale pouze to bez rostlinného cukru ,sad plný kadlátek a jablek a já jahoda z teho nepožiji ni kapku.....jo a vepřové již udit taky nebudu,budu udit hovězí,to je dietní.To jsem ale dopad......

Karel (Ne, 11. 11. 2018 - 23:11)

Je to můj koníček, to mám po otci, ten po jedné alkoholové pitce se svou spolužačkou, skončili pod jednou peřinou a přestřelil a nakonec jsem se na svět podíval i já, jeho nejrychlejší spermie, jestli to je tím, že jsem byl počat alkoholem, tak i mě tedy se ten alkohol nejdřív zamlouval, ale nyní se mi přímo hnusí.

Karel (Ne, 11. 11. 2018 - 22:11)

Ti deb..lové podplacení co tvrdí, že pravidelně dvě deci skleničky vína za den nic s člověkem neudělá a není to ještě alkoholismus si neuvědomili, že když je toto ta nula, tak když se pak jde do společnosti, tak ten co pije každý den jednu sklenici si dá dvě, a tím to už přestřelil.

Tonda Vlas (Ne, 11. 11. 2018 - 10:11)

Buď rád, že ti při tom pádu nepraskla ledvina jako mě. Teď si nemůžu dát ani kapičku.

Reklama

Přidat komentář