Reklama

Sex v rodině

Maja (Po, 11. 5. 2020 - 16:05)

Ja jsem se vdala do super rodiny,jsou strasne hodni,tchan,tchyne,jsou uzasni,manzel je taky super jenom ten sex je slabsi a jednou kdyz jsme jako casto sedeli jen tak venku a popijeli vinko tak manzel brzo odpadl a tchyne taky a ja s tchanem dopijeli lahev az nevim co me to napadlo jsem sla na zachod a zpet prisla bez kalhotek,jenom v dlouhem tricku a jak jsem si sedla proti tchanovi tak mi tam musel videt a hned se mu postavil,ztratil rec a sel na ctyri a vylizal me do orgasmu,ja mu to vratila a domluvili jsme se na dalsi grilovacku,uz aby to bylo.

Návštěvník (Po, 11. 5. 2020 - 16:05)

Paráda, jen tak dál, doufám, že to skončí pořádnou šukačkou. Je potřeba si pořádně užívat a šukat dokud to jde.

Abe (St, 19. 2. 2020 - 23:02)

Pokud je sex i onanie, mám s matkou bohaté zážitky. Nejen, že mne k tomu přímo nutila, ale také to sama přede mnou konala. Ale žádný incest. Naprosto bezdotykový sex. Komplet icestní rodinu jsem zažil a viděl při tom, když mi bylo asi 13 let. Máma táta, dva kluci a dvě dívky, rodina, která provozovala vesele skupinový sex. Já se jen díval a onanoval. Nepustili mne mezi sebe. Nebyla to česká rodina. Rodiče pocházli "hodně" z jihu. Incest tohoto typu je běžný i u eskymáků.

luci (Čt, 20. 2. 2020 - 00:02)

Jen to nezamlouvej a přiznej že jsi mamku fikal .

Abe (Ne, 23. 2. 2020 - 02:02)

Ani ve snu. Byla velmi vnadná. Velké prsy, útlý pas, široké boky a ta kunda, to byl zázrak přírody. Poštěváček vyčníval pět cm, růžové, masité, stydké pysky, pochva obrovská a hluboká. Hrma kudrnatá a rozsáhlá. Nádherná ženská. Bestiálně přísná, zlostná, nenávistná, ukrutná, ponižující, trestající. Nešlo to. Jednou jsem to zkusil a byl bit do penisu a do varlat, že jsem si nemohl dva dny sednout. Mým údělem byla jen onanie.

Alena (Út, 26. 2. 2019 - 10:02)

Co se talo mně.měla přijí na návštěvu kamarádka,bylo horko/léto/ tak jse byla jenv kalhotkách a podprsence,zazvonil zvonek a já šla otevřít čekala jse tu kamarádku ,ale k mému zděšení tam stál soused.Byli jsme na okamžik oba v šoku.Hodila jsem pře sebe župan visící v předsíni a on vykoktal,že chtěl poradit něco ohledně vaření.Tak jsem šla k němu do bytu a spolu jsme uvařili večeři.Pak mi pozval na sklenku vína, jako poděkování, no.. a došlo mezi námi k sexu.Mohu říci,že jako milenec byl skvělý já jsem rozvedena i když mám přítele musím říci že můj soused byl lepší,zažila jse orgasmus jak nikdy před tím.Cítím se ale nepříjemně vůči jeho ženě,tím hůře,že má zájem se se mnou dále stýkat,prý jsem úžasná.Tak nevím jak to bude dál

Peter (Pá, 22. 11. 2019 - 04:11)

Môžem ta aj ja uspokojiť? Odkiaľ si

Martina (Po, 10. 12. 2018 - 20:12)

Tak já to mam podobně. Taky už několik měsíců spim s tchánem. Kdykoliv to jde, tak jsme spolu a vášnivě se milujeme. Až se divim že nás nikdy nikdo neslyšel :-D A hlavně on je děsně sexy chlap na to že mu je 50. Mě je 25. Nejdřív to bylo jen o sexu, protože nám oboum chyběl, jenže pak jsem zjistila že je to úžasnej chlap, že si skvěle rozumíme... a šíleně jsem se do něj zabouchla. Jednou jsem mu to řekla a on na to že mě taky moc miluje... Zatím nikdo nic neví, ale moc bychom si přáli být spolu oficiálně.

Návštěvník (So, 12. 8. 2023 - 21:08)

Nekecej.50 a 25.let?

Návštěvník (Čt, 17. 8. 2023 - 12:08)

Před 5 lety 70 a 25. Neumíš počítat?

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 23:02)

Super Martinko

bohus (Út, 26. 2. 2019 - 12:02)

Martino fandím !!!

luci (Po, 10. 12. 2018 - 23:12)

Máte zaděláno na pěkný průšvih. Jde jen o to, stojí-li to za to. Teď je prima chlap , ale co za deset let ?

petr (So, 24. 11. 2018 - 22:11)

Není nic lepšího , než se vystříkat do maminky.

luci (So, 24. 11. 2018 - 23:11)

Když jí to dělá dobře a podrží , tak určitě.

Klára (So, 8. 12. 2018 - 14:12)

Jáí jsem pro, když mě svědí tak si ji nechám uklidnit!!

lukáš (St, 27. 4. 2022 - 18:04)

Ahoj já jsem Lukáš je mi 34 let vysoký 185cm 100 kg o čem si chceš povídat můj E-MAIL je [email protected]

Stydím se (Pá, 12. 10. 2018 - 00:10)

...a pak ses probudil, co,...To víš že jo.

Mrdák (St, 10. 10. 2018 - 22:10)

Já šoustal matku i starší......a pak ses probudil, co, masturbante?

Stydím se (Út, 9. 10. 2018 - 22:10)

Já šoustal matku i starší sestru, aniž by to každá z nich o té druhé a mě tušily.S matkou 2 x a se sestro asi 20 x. Bylo to kolem mých 17 dost vzrušivé,ale v dalším životě mi to nepřidalo. Abych se vzrušil, musím vždy vzpomínat na své prohřešky z mládí.

Reklama

Přidat komentář