Reklama

Sex v rodině

Návštěvník (Čt, 17. 8. 2023 - 12:08)

Před 5 lety 70 a 25. Neumíš počítat?

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 23:02)

Super Martinko

bohus (Út, 26. 2. 2019 - 12:02)

Martino fandím !!!

luci (Po, 10. 12. 2018 - 23:12)

Máte zaděláno na pěkný průšvih. Jde jen o to, stojí-li to za to. Teď je prima chlap , ale co za deset let ?

petr (So, 24. 11. 2018 - 22:11)

Není nic lepšího , než se vystříkat do maminky.

luci (So, 24. 11. 2018 - 23:11)

Když jí to dělá dobře a podrží , tak určitě.

Klára (So, 8. 12. 2018 - 14:12)

Jáí jsem pro, když mě svědí tak si ji nechám uklidnit!!

lukáš (St, 27. 4. 2022 - 18:04)

Ahoj já jsem Lukáš je mi 34 let vysoký 185cm 100 kg o čem si chceš povídat můj E-MAIL je [email protected]

Stydím se (Pá, 12. 10. 2018 - 00:10)

...a pak ses probudil, co,...To víš že jo.

Mrdák (St, 10. 10. 2018 - 22:10)

Já šoustal matku i starší......a pak ses probudil, co, masturbante?

Stydím se (Út, 9. 10. 2018 - 22:10)

Já šoustal matku i starší sestru, aniž by to každá z nich o té druhé a mě tušily.S matkou 2 x a se sestro asi 20 x. Bylo to kolem mých 17 dost vzrušivé,ale v dalším životě mi to nepřidalo. Abych se vzrušil, musím vždy vzpomínat na své prohřešky z mládí.

Default User Image
Máma ségra ja (Po, 9. 10. 2023 - 07:10)

Měl sem to úplně stejně. Se sestrou SME to dělali už od mala skoro furt když to šlo jakože to šlo vždy měli SME barák a zahradu kde se dalo schovat... několikrát nás máma skoro načapala. Pořád na to upozorňovala že tohle se se sourozencem nedělá... když nám bylo víc sestra měla prsa větší jak máma už v 15.. hodně SME to chodili dělat kni do ložnice a používali její lubrikant a ségra si na ni hrála. Mě ale máma začla vzrušovat a chtěl sem ji taky... V noci SME často chodili se sestrou pozorovat jak ji táta suka úplně nahou na zemi před tv a dělat to u toho když vzdychala jako bolestí ale bylo to slastí což sem pak zjistil. Napadlo mě že se mámou necháme nachytat aby se dívala jak sukam ségru a pak potají chtěla sukat semnou.protoze sestra byla proti tomu aby SME zkusili jí říct ať jde snami a já jí sukal.ldyz byl táta na noční večer SME šli se setrou do bazénu ale nahý a řekli mámě ať přijde. Když přišla sestra hlásila do vody nahá jako my. Máma se zarazila a zjistila že SME fakt nahý zakroutila hlavou a svlikla se taky.... mě tvrdnul protože sem zní nemohl spustit oči. Ty její prsa a macata pipina mě dostali. Proplaval sem k mámě a skočil ji na záda a pritoskl se že budem hrát kdo se dýl udrží... začala sebou škubat a já v tom bojí mohl sahat na prsa a tvrdým žaludem sem se jí třel o zadek a snažil se přetočit dopředu.. jenže mě schodila .... tak šla na řadu sestra. Klekla si na čtyři nechala mě na ni vlest tak aby sem ho měl oprenyho o kundicku. Začla taky sebou škubat ale jinak držel sem ji za prsa a si ho tam rukou napůl strčila a já se snažil přirazit ale nešlo to. Máma fandila sestře a u toho říkala ne že se necháš potopit a ať si stoupne. Stoupla si a máma si všimla že ho mám na půl v sestře a řekla tak tohle tady spolu děláte sami a bez kondomu ste normální? Sestra zastavila a řekla jí že vím kdy ho vyndat stříkat ven... byla z toho v šoku ale já dal vyšel na sestře a máma řekla tak pokračujte ve schazovani tohle nevidím... když mě shodila šel sem zase na mámu ale s úplně postaveným a tvrdým. Klekla si na čtyři jako sestra a já na ni nalezl. Už sem cítil jak jí ho tam taky strčím při tom. Tak když začla okamžitě sem ho rukou posunul a byl sem mezi pyskama a cítil ji. V tu chvíli se zastavila a hned zase pokračovala takže jí to nevadilo.... nedařilo se jí mě sundat a já vni byl čím dál tím víc až zastavila a řekla už nemůžu a já jí říkám jakto já chci ještě tak řekla jestli ti jde o to mi ho tam strkat tak můžeme i jinde tak jako vy dva.

Dan (Út, 9. 10. 2018 - 06:10)

kazdeho vzrusuje neco jineho :) uspokojit cas od casu svoji matku na tom neni nic spatneho :) ja bych se o tu svoji postaral urcite :)

Ivan (So, 18. 8. 2018 - 06:08)

Zajímavá diskuze...A napadlo te si to po letech s matkou zopakovat ?

Čau (So, 21. 7. 2018 - 12:07)

jak se ti to povedlo ?Normalne se mu to povedlo,jelikož slepic jsou plný ulice.

Filip (So, 21. 7. 2018 - 05:07)

Zajímavá diskuze...jak se ti to povedlo ?

já sukam se sle (Čt, 19. 7. 2018 - 06:07)

ja sukala s bratrem,mame i...A pořád kvoka...

anka (St, 18. 7. 2018 - 12:07)

ja sukala s bratrem,mame i dite, postizene neni.manzel si mysli,ze je jeho

jara (So, 25. 2. 2023 - 23:02)

Vse se děje jak má za mě ok

Ondra (St, 18. 7. 2018 - 12:07)

Zajímavá diskuze samozřejmě pro většinu je to úplně tabu ale mám 2 sexuální zážitky s vlastní matkou už je to také několik let ale nemyslím jsi ze by to v našem vztahu zanechalo nějaké následky

Reklama

Přidat komentář