Reklama

Trvale stažená předkožka

tmf (Čt, 20. 12. 2018 - 08:12)

Nevím ale myslím že taky je. Co jsem si zvykl na to že mám odhalený žalud tak se mi to líbí víc když to srovnám s tímjak jsem to měl dřív.

luci (St, 19. 12. 2018 - 17:12)

Máš pravdu , hlavně když chlap ženskou uspokojí.

Tony (St, 19. 12. 2018 - 17:12)

To máš novou? Nebo ses dal zpátky do kupy s nebožkou?

Steve (St, 19. 12. 2018 - 18:12)

Cože? Jakou nebožkou? :-D Mám vztah téměř roční. Na svůj svátek můžeme oslavit 1 celý rok. Jinak jako známá a kamarádka se už známe 14 let. Ne, k nikomu sem se nevracel. Nemám zvykem 2x vstupovat do stejné řeky.

Tony (St, 19. 12. 2018 - 18:12)

Pokud si vzpomínám, co jsi tu psal, tak tomu bylo jinak. Nebo to bylo po celých 14 let platonické a obcovali jste spolu pouze zřídka?-------------------------------------------Pak jsem se marně snažil na tebe nasměrovat Lenku, která se tu nakonec projevila jako herdekbaba. Je to z maďarského slova ördög, které znamená čert.

Steve (St, 19. 12. 2018 - 21:12)

Já myslel že herdegbaba je něco z Němčiny :o))) Ne ne, kdepak. Před tím jsem měl jeden kratší jinej vztah ... S touto současnou jsem dříve nežil vůbec sexuálně ... pouze chodil na návštěvy a na pokec u kafé. Ona měla svého jiného se kterým to šlo pomalu do řiti.

Lenka (So, 15. 12. 2018 - 13:12)

to mě mrzí, jak tady o mně někdo píše. S psaním jsem tu chtěla stejně končit, času teď moc nemám, spíš jen nakouknout ve chvilce. Můj původní dotaz a věci k tomu, tak to bylo naprosto vážně. Když jsem psala o sobě, tak trošku s nadsázkou. Ty věci, co píšu, to platí, ale přece jen bych nesháněla takhle. Takže jsem psala trošku nevážně, i když v podstatě pravdivý věci. Moc to neumím, abys si vymýšlela. Ve skutečným vztahu by pár věcí bylo asi jinak, ale moje pocity, co jak vnímám, tak to jsem psala podle skutečnosti. Ani nemám potřebu tu pokračovat ve hře na shnánění chlapa. I když nevím, kdyby mi dřív někdo zareagoval, myslím normální, tak bych se tomu nebránila. Ale s něčím takovým jsem nepočítala. Ale život je taky o věcech, že něco najednou nějak je, co by si člověk neuměl představit.
Pokud jde o pana houslistu, tam stačilo okopírovat odkaz z příspěvku a nahoře ťuknout na druhou záložku, pod dirigenty tam jsou i hudebníci. Žádná detektivní práce, jen trochu zvědavosti. Bohužel ty hráči jsou tam bez fotek.

Tony (So, 15. 12. 2018 - 13:12)

* Žádná detektivní práce, jen trochu zvědavosti. Bohužel ty hráči jsou tam bez fotek.*

Ženské jsou v tomto holt šikovnější, než my chlapi.

Jinak, kdybyste napsala na toto téma na emino (tam je povinná registrace) tak tam dostanete banána. Tady ne, ale zase sem chodí lidi, z nichž jsou někteří velmi podivní.

Jste tu nová ale asi tu dlouho nevydržíte, na tomto fóru být stálicí (já tu jsem už přes 10 let) vyžaduje mít kachní žaludek.

Tony (Pá, 14. 12. 2018 - 21:12)

Zatím opravdu vůbec vztah nehledám, jsem po těžkém úraze s trvalými následky, které jsou na první pohled vidět a momentálně jsem ke všemu v nepěkné finanční situaci, takže momentálně mám hodně starostí sám se sebou. Proto i mé stránky už rok stojí. Vůbec nejsem schopen přeložit další články. Ono to překládání je pro mě poměrně úmorná činnost, takže není divu.

Tony (Pá, 14. 12. 2018 - 21:12)

*koukala jsem se na ten odkaz, violista tam je jeden, další tři jsou ženy. A jmenuje se Štěpán .*----------------------------------------------------------Zašla jste během chvilky dál, než mě za celé čtyři roky vůbec napadlo.

Steve (Po, 17. 12. 2018 - 16:12)

Ano, i violisti mají jemné ruce ... ač je to o špetku větší nástroj oproti houslím.

Proč toho houslistu nedali na violu, violončelo či kontrabas?

Už chápu, určitě kvůli dobrému výdělku jen za pár zatroubení. :-)

Tony (Po, 17. 12. 2018 - 23:12)

On nám říkal, že na ten pozón začal hrát až z vlastní vůle v dospělosti. Na rozdíl od houslí mu to na něj šlo.

Tony (Pá, 14. 12. 2018 - 18:12)

Jinak, Lenka tu není sama, která tu píše, že jí klasický pohlavní styk nic neříká. Nedávno tu jiná, tužím Tereza, už si přesně nepamatuju, psala to samé. Psala, že při klasickém pohlavním styku vůbec nedosáhne orgasmu, kdežto rukou jí to jde lehce. Je pak logické, že takové hledají chlapa, který upřednostńuje petting a klasický pohlavní styk mít zrovna nemusí. I takoví chlapi jsou.

Lenka (Pá, 14. 12. 2018 - 19:12)

myslím, že dost žen při styku si stejně ještě ručně stimuluje klitoris, pokud to dráždění nezaručí poloha těl. A obvykle se ještě potřebují dodělat, protože pánové jsou trošku dřív hotovi. Jenže nechat si to dělat od chlapa je problém, nají moc velké prsty, málo citu. Takže žena si to radši dělá sama, než aby jí to dělal nešikovný partner. Opačně to ale pánové docela rádi, ženská ruka je jemnější, citlivější, zkrátka vyhoní ho obvykle lépe, než by zvládl sám.

Od jedné umělkyně jsem před lety četla, že ona s partnerem upřednostǔjí vzájemnou masturbaci, daleko víc jim to vyhovuje než styk. Já to zcela chápu. Mně styk moc neříká, ale když bych někde byla v soukromí u vody s partnerem, tam mi vůbec nebude vadit, že ho moje nahota vzrušuje, potěší vás, že se někomu líbíte. A nebyl by problém mu i vyhovět, přece jen ruce mám daleko jemnější.

Tony (Pá, 14. 12. 2018 - 20:12)

Na to jsou právě dobří ti houslisti, protože mají velmi jemné prsty. Bez toho by na takový nástroj nemohli dobře hrát.------------------------------------------To vím od našeho dílenského učitele. Jeho rodiče nutili hrát na housle, ale to bylo ke zplakání nad výdělkem, měl totiž od puberty obrovské prsty, jak někteří od puberty mají a s tím se na ty housle vůbec nedalo hrát. Nakonec přešel na pozoun a na ten pozoun se mu s jeho obrovskýma prstama hrálo dobře. Tak si myslím, že takový houslista, protože má štíhlé prsty a v nich velmi jemnou motoriku může svou partnerku uspokojit rukou velmi dobře.

Lenka (Pá, 14. 12. 2018 - 21:12)

koukala jsem se na ten odkaz, violista tam je jeden, další tři jsou ženy. A jmenuje se Štěpán ... Ono nejde jen o jemné prsty, já bych k takovému muži musela mít naprostou důvěru, abych si to nechala dělat. Zatímco většina mužů si ho nechá klidně vyhonit od kterékoli ženy. Pro mě to je ještě intimnější, než když si muž zasune.
Myslím, že kdybych vám to udělal rukou, že by to pro vás bylo velice příjemný, daleko lepší, než když si to děláte sám. Ale chápu, že jste se stáhl do sebe, je tu vážný důvod, tak nijak neuháním. Taky si myslím, že jsem docela atraktivní a že bych se líbila, třeba si myslíte, že vypadám jak opice. Ale beru to, jste po úraze nebo nemoci, vztah nehledáte.
Už tu asi moc psát nebudu, je před vánoci, tak je docela shon, pečení cukroví, nějaké dárky klukovi, doma uklízet, celý víkend bude co dělat.

Vidíte, já myslela, že budete něco vystudovanej, neřekla bych, že budete od řemesla, když píšete od těch dílnách. I když taky znám kohosi, vyučil se a pak udělal elektrofakultu.

Copak (Pá, 14. 12. 2018 - 23:12)

došla ti slina, sdfg? Piš, ráda tě čtu, když jsi za Lenku

Tony (Pá, 14. 12. 2018 - 23:12)

I to je možné. Dělo se to i na rakouském netdoktorovi. Proto tu až na letité stálice, jako je Steve, Sardanapal*, datumice a jiné beru vše s rezervou

Steve (Po, 17. 12. 2018 - 16:12)

To jsem Tony rád, že už bereš i výjimky. Řeknu to asi tak - není to tak hrozné a přehnané jak zde často prezentuješ. Ano, snížená citlivost je ... ale na druhou stranu to je KU prospěchu né abnormálně rychlému vyvrcholení. I v tomto stavu jsem často dříve hotov oproti partnerce. (Jinak si na žádné tvrdé nestěžuje) Tot' má osobní praxe.

Tony (Po, 17. 12. 2018 - 23:12)

Vždyť já nepíšu, že ty potíže má každý. Má je tak zhruba 10%.

Reklama

Přidat komentář